Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki, kolegos. Jus man kaip savaitgaliniam ūkynikui :) pasakykit viena dalyka. Po t-25  galva yra tarpine kokia ar nera ? Kadangi mano pupsas yr tevuko palikimas ir man kaip hobis ( o mano vaikams kaip atrakcionu keturi parkai kartu sudejus :)) ), tai traktoriukas yra tikrai priziuretas ir svarus.

O kadangi svarus, pastebejau, kad ties kolektorium pradejo nezymiai tepalas skverbtis.

Nuvariau pas vietini kaimyna traktorista , tai tas sako reikia tarpine keist. Kitas sako, kad tarpines nera, bet uztai galva reiks slifuot.  As forume pasiskaiciau, tai maciau keleta nuotrupu apie voztuvu stangeliu gumeles ir tt.

Bukit zmones papasakokit kas ten gali tepaluotis, kaip ten yra su tos galvos nuemimu ir tt, nes mano 5 ir 4 metu fraeriai i depresija ipuls jei as senelio traktoriu sugadinsiu :))))))))))) 

Is anksto dekoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, gal kas zino kas atsitiko, traktorius prastovejo koki menesi nekurtas dabar norejau uzkursti ji perstatyti, aisku jis uzsikure, taciau nereagavo i gaza siek tiek pavaziavau ir uzgiso, zejau siurbli, su pompuke pumpuojant kuras grizta pro griztamaja slanga pasizejau purkstukus kazkodel nepaduoda i purkstukus kuro tiek pumpuojant tiek kuriant starteriu uzsukus ta pumpa, kame gali buti beda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...