Jump to content

kalatukas

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie kalatukas

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Alytus
 1. kalatukas

  Deutz Fahr traktoriai

  Same traktoriai, neradau atskiros temos, bet ir nesinori kurt naujos, čia gal tas pats kas Deutz traktoriai ar nelabai? gal kas turi?
 2. kalatukas

  Reikalinga info apie Case farmall U PRO 115

  Na tai ar nusipirkai? ar patenkintas juo esi? Man dabar pačiam reikia rinktis, ir galvoju, yra du variantai NH T5.115 arba šis Case UPRO 115, skaitinėju forumus, žiuriu youtube, domiuosi, atrodo lyg case geresnis, sunkesnis, gal 3+1 vartomą vilktų
 3. kalatukas

  Case traktoriai

  Sveiki, norėjau klusterti ar esat kas nors čipavę savo traktorius, čipuojant reikia ka nors keisti, tarkim purkštukus ar kažką panašaus, gal galima sužinoti kainą maždaug? kiek galios esat išspaudę ir ar tuo patenktini?
 4. kalatukas

  belarus 920.4

  O tam pačiam guoliui gali turėt itaką frontalinis, nu pvž ten semi žemes ar panašiai ir priekinis tyltas nebuksuoja tiesiog stuksena, ten kiek žinau kažkur nuslopina, kad saulių neprasuktų?
 5. kalatukas

  belarus 920.4

  Sveiki, iškilo toks klausimelis, belarusas yra paprastas 920, berots 16/6 greičių dėžė ir kažkas atsitiko, kad betkuriuo bėgiu bažiuojant jis vibruoja/ kalatojasi, ant 800-1000 apsukų nieko, bet nuo 1000 iki 1500 vibravimas yra žiaurus, viršijant 1500, vibravimas virsta į tokį labai smulku ir greitą, gal žinot kas galėjo nutikti? Ar galėjo tai įtakoti, kad pamiršau vieną kartą išjungti priekinį tilta ir važiavau apie 2km ant 25kmh?
 6. kalatukas

  John Deere traktoriai

  Prioritetas turi but teikiamas pavarai, tik tada pusbegiui taip pasiekiama didesne galia i ratus, tarkim mazesne pavara didesnis pusbegis
 7. kalatukas

  Naujasis LINDNER GEOTRAC 94

  Pazistamas turi ir per 800 motoval nieko nebuvo nutike sake smagus traktorius bet jo kaina tai nuo 60 euro prasideda
 8. kalatukas

  Traktorius T-25

  Sveiki, gal kas zino kas atsitiko, traktorius prastovejo koki menesi nekurtas dabar norejau uzkursti ji perstatyti, aisku jis uzsikure, taciau nereagavo i gaza siek tiek pavaziavau ir uzgiso, zejau siurbli, su pompuke pumpuojant kuras grizta pro griztamaja slanga pasizejau purkstukus kazkodel nepaduoda i purkstukus kuro tiek pumpuojant tiek kuriant starteriu uzsukus ta pumpa, kame gali buti beda?
 9. kalatukas

  LINDER

  Sveiki, keista neradau atskiros temos apie Linder traktorius, todel sukuriau nauja Noreciau klusterti forumieciu ar turi kas nors is cia esanciu Linder traktoriu, koki atsiliepimai, pliusai, minusai, ar patenkinti jais?Girdejau, kad ju kainos didesnes uz reputacija jau igavusias firmas, tiesa?
 10. kalatukas

  MASSEY FERGUSSON

  Sveiki, gal kartais žinote maždaug MF 6613 dyna 4 / dyna 6 kainą? ir ar toks trauktų 4 korpusų plūgą na tokioje gan molėtoje vietovėje?
×