Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

prieš 55 minutes , [email protected] pranešimas:

 

Sekunde uzsidega sekundei uzgesta ir taip visada?

Aisku visad i ewa gali pasukt. :)

Man zetoriui buvo panasiai kazkas. Ariau ir pradejo hudraulika strigt. Paskambinau i specagra. Pasakiau kaip mirgsi kokiais intervalais tai iskart pasake kad lauke ant sparno mygtukas uzstriges ir neleidzia nieko daryt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Brukshnys pranešimas:

Sekunde uzsidega sekundei uzgesta ir taip visada?

Aisku visad i ewa gali pasukt. :)

Man zetoriui buvo panasiai kazkas. Ariau ir pradejo hudraulika strigt. Paskambinau i specagra. Pasakiau kaip mirgsi kokiais intervalais tai iskart pasake kad lauke ant sparno mygtukas uzstriges ir neleidzia nieko daryt :D

Visiškai teisingai sekunde užsidega sekundei užgesta ir taip be perstojo. bet manau tu man jau padėjai, pas mane ant sparno mygtukas nebereaguoja, savaitgali ieškosiu ten bėdos, būtinai pranešiu :icon-biggrin: tik įdomiausiai tai, kad hidraulika veikia be strigimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 14 valandų, PovilasT pranešimas:

Žiūriu fendt  arba MF traktorių iki 20k kad būtų galima nupirkt ir kad iš patvaresnių būtų

Fendt nežinau, MF elektros nera daug iki 99 m,Tik gale šlaunų hidraulikoj šiek tiek mandriau,gali užknisti, elektra, jei parų dėžes remonto priejimai irgi nelabai kokie. Jei nori, kad būtų pigesnis,greitesnis taisymas ,tik JD iki 2000m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, arciu555 pranešimas:

Fendt nežinau, MF elektros nera daug iki 99 m,Tik gale šlaunų hidraulikoj šiek tiek mandriau,gali užknisti, elektra, jei parų dėžes remonto priejimai irgi nelabai kokie. Jei nori, kad būtų pigesnis,greitesnis taisymas ,tik JD iki 2000m

Su Fendt man teko pas ūkininką Norvegijoj dirbt, kelis modelius turėjo, 415,716,515c, naudoti buvo pirkti ir dar turėjo pirktą naują jd, modelio tiksliai nežinau, bet kažkur virš 200 arklio galių, tai sako jis: Fendai seni, bet geri, jokių problemų, o JD naujas bet blogas, pastoviai vis kažkas jam nutinka, tai davikliai, tai kuro sistema, tai su hidraulika. Aišku kad ir modelis modeliui nelygus, bet nuo tada kažkaip patraukė Fendai, šiaip maloniai su jais dirbt.

Įdomu ir jūsų visų čia nuomonė, kas ką turėją, kas ką žino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, PovilasT pranešimas:

Su Fendt man teko pas ūkininką Norvegijoj dirbt, kelis modelius turėjo, 415,716,515c, naudoti buvo pirkti ir dar turėjo pirktą naują jd, modelio tiksliai nežinau, bet kažkur virš 200 arklio galių, tai sako jis: Fendai seni, bet geri, jokių problemų, o JD naujas bet blogas, pastoviai vis kažkas jam nutinka, tai davikliai, tai kuro sistema, tai su hidraulika. Aišku kad ir modelis modeliui nelygus, bet nuo tada kažkaip patraukė Fendai, šiaip maloniai su jais dirbt.

Įdomu ir jūsų visų čia nuomonė, kas ką turėją, kas ką žino

Tai ir pirk fend, visus reik remontuoti, bet širdžiai patinkantį kai remontuosi bus negaila išleistų pinigų :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , udugas pranešimas:

Tai ir pirk fend, visus reik remontuoti, bet širdžiai patinkantį kai remontuosi bus negaila išleistų pinigų :icon-wink:

Nėra tokio kuris negestų, kad ir youtube’ėje, lenkai pridėją vaizdų nemažai, kaip Fendus išgirtus remontuoja, tai variklį vienam, tai dėžes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, PovilasT pranešimas:

Nėra tokio kuris negestų, kad ir youtube’ėje, lenkai pridėją vaizdų nemažai, kaip Fendus išgirtus remontuoja, tai variklį vienam, tai dėžes

Bent jau JD pavertei kabiną į šoną ir knebineji. Bent iki 00 m rai tikrai labai geri remontui priejimai. Kiti perka International ir atgaivina...žodžiu pasirinkimas yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, arciu555 pranešimas:

Jei šaltas gerai kuriasi, kai užkais pabandyk atvesinti siurblį ir žiūresi kursis ar ne .

prie - 15 irgi sunkiai kuresi, maniau starteris kaltas kad nepasuka, sutvarkiau, atrodo kad geriau suko. Bet su karštu tikriausiai kitur bėdos. Įtariu purkštukus, nors nedumina be reikalo, bet gali but i griztama praleidžia. 

Man jis gan "bukas" 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...