Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

kiek realiai tai ir bus tactordata parašyta 200ag, nevisos firmos meluoja su tais galingumais, kitur parašyta vardinė maksimali ir t.t. ir atsirenki kiek yra ištikro, ewos vadybininkai tai paklausti kiek bus tikrų tai ir toliau sako kad čia yra tikri arkliai, paskui kai matė vistiek kad netikiu ir klausiau kiek bus pagal standartą kurį nurodo ir kiti gamintojai pradėjo pasakoti kad reikia galingesnio modelio traktoraus jau ir visumoj ta kaina gavosi ne ką mažesnė negu kitų gamintojų. Su vienu irgi rašinėjausi kuris rinkosi iš dviejų traktorių iš kurių ir pats rinkausi, pasakiau minusus dėl ko rinkausi priešingą traktorių negu kad jis ketina bet jis jau buvo išsirinkęs tą traktorių jau prieš pradedant diskusiją.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , constant pranešimas:

kiek realiai tai ir bus tactordata parašyta 200ag, nevisos firmos meluoja su tais galingumais, kitur parašyta vardinė maksimali ir t.t. ir atsirenki kiek yra ištikro, ewos vadybininkai tai paklausti kiek bus tikrų tai ir toliau sako kad čia yra tikri arkliai, paskui kai matė vistiek kad netikiu ir klausiau kiek bus pagal standartą kurį nurodo ir kiti gamintojai pradėjo pasakoti kad reikia galingesnio modelio traktoraus jau ir visumoj ta kaina gavosi ne ką mažesnė negu kitų gamintojų. Su vienu irgi rašinėjausi kuris rinkosi iš dviejų traktorių iš kurių ir pats rinkausi, pasakiau minusus dėl ko rinkausi priešingą traktorių negu kad jis ketina bet jis jau buvo išsirinkęs tą traktorių jau prieš pradedant diskusiją.

 

Nu tai jei aklai tiketi vadybininkais tai.. tarp kokiu rinkaos ir ka issirinkai? Mano pagrindinis argumentas  kad turiu mf kombaina, tai turint daugiau tos pacios imones technikos butu galima sutaupyti ant servisu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Idomus pranešimas:

Nu tai jei aklai tiketi vadybininkais tai.. tarp kokiu rinkaos ir ka issirinkai? Mano pagrindinis argumentas  kad turiu mf kombaina, tai turint daugiau tos pacios imones technikos butu galima sutaupyti ant servisu. 

Kiek jau tu ten sutaupysi. Ar zadi laukt kol abu suges ir tada tik servisa kviest? Ir sutaupysi tik ant kelio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Idomus pranešimas:

Tai Juozukai suprantu turi NH? Tai pasidalink patirtim gal bus svarus argumentai ir svarstysiu toliau, nes esu visiskai rinkimosi stadijoj ir reik patarimu is dirbanciu su vienas ar kitais.

Neturiu, pats renkuosi. Greiciausiai dabar atmetus visus traktorius likau tarp dvieju, tai butu nhT7.195s arba jd 6155m.

Ewa beveik iskarto atmeciau, kaimynas turi 120 ar 130ag, tai sake duok dieve 100ag turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Idomus pranešimas:

Nu tai jei aklai tiketi vadybininkais tai.. tarp kokiu rinkaos ir ka issirinkai? Mano pagrindinis argumentas  kad turiu mf kombaina, tai turint daugiau tos pacios imones technikos butu galima sutaupyti ant servisu. 

Rinkausi tarp mf, deutz ir valtros, po pirmo pokalbio mf atkrito, išsirinkau deutz fahr 6165rc shift. Valtra irgi patiko bet vadybininkas toks nepatikimas atrodė, na žinoma su galia irgi biški būrė ten, DF kolkas patenkintas, bus matyti kaip bus vėliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Idomus pranešimas:

Kad kazkaip labai nu temos ir klausimu nukrypom. Domina kas turi patirties su Mf, o ne kas ka dar turi kieme 

man asmeniskaj kabinos amortizacija prasta ten lankelis yra ejgaj apriboti ir trankosi kabina ,vajro padetis nepatogi labaj jau paguldytas ,supe geras apsvietimas kaj pilnas komplektas lempu ner ka lygit su ledajs ,del arkliu taj galima pasidaryt kiek truks cia visiem galioja ,o serviso tikraj nesutaupysi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-01 at 21:04, Idomus pranešimas:

Na del amortizuojamo tai gali buti, kad pasigailesiu, bet kaina labai gera, o del cipavimo tai viskas gerai, rezervo daug. Pagrindiniai darbai 6k vartomas plugas ir pneumatine 4m sejamoji

Kai pirkau 7726 dyna 6 tai lyg ir sake jog 7724 ir 7722 deze biski smulkesne tai jeigu taip yra tai tau is 7722 eitu pacipuot iki 7724 lygio panasiai. Tik neisivaizduoju kaip jis tvarkytusi su 6k plugu jeigu zemes prie sunkesniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Gnytasis pranešimas:

Kai pirkau 7726 dyna 6 tai lyg ir sake jog 7724 ir 7722 deze biski smulkesne tai jeigu taip yra tai tau is 7722 eitu pacipuot iki 7724 lygio panasiai. Tik neisivaizduoju kaip jis tvarkytusi su 6k plugu jeigu zemes prie sunkesniu

5x5 45cm uzgrebis sunkios zemes.  7616 be bedu 9km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada pas mane zemes turbut ekstremaliai sunkios nors taip ir negaletu but jeigu 7726 su 5x5 kvernu pilnu uzgriebiu jeigu link molio zeme radarini 9km/h sunkiai islaiko. Pries perkant galvojau su tuo 5x5 neturetu but bedu bet keleta metu panaudojus isvada jog pats tas tam plugui. Speju 6x6 butu maksimumas koki 6km/h biski prie molio. Nors ir suko stenda rado ale 255ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Gnytasis pranešimas:

Tada pas mane zemes turbut ekstremaliai sunkios nors taip ir negaletu but jeigu 7726 su 5x5 kvernu pilnu uzgriebiu jeigu link molio zeme radarini 9km/h sunkiai islaiko. Pries perkant galvojau su tuo 5x5 neturetu but bedu bet keleta metu panaudojus isvada jog pats tas tam plugui. Speju 6x6 butu maksimumas koki 6km/h biski prie molio. Nors ir suko stenda rado ale 255ag

7722labai pan. Elgiasi su tokiu plugu. Tik apsukas laikau1200-1300k.zemes ir visokios, greitis ir 9km/h. del kabinos amortizacijos pilnai pritariu. lieva kazkokia, kieta ir dauzosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , halitas pranešimas:

Kabina nesidauzo kai išmesti priekyje esančias popieriaus storio tarpinės ir įdedi nuo norijos diržo padaręs tarpines. Bent man padėjo ant 6499, galas ant oro pagalvių pakabintas. 

gamykla pakejtimus ydejo kajp sakaj tik metalinius pagerejo bet ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...