Jump to content

Vibracija po smagracio keitimo


kiesa2

Recommended Posts

prieš 9 minutes , viktorass pranešimas:

Dabar, jei aš gerai supratau yra pirkti specialus starteris kuris vietoj puskačiaus dedasi ir nieko ardyt nereikia.

Bet bendeksa jungineti reikia o as norejau kad puskaciaus bendekso ranena išsimestu lauk. Blemba nebezinau ka daryt. Gi neplupsiu to alkuninio dabar del to kad vest balansuot.Gi su puskacium graziai man visai dyrbo.Dar pakeista sankaba ir deze. Deze kazi ar gali ta vibracija tokia duot. O diskatoriu palikom sena. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nebalansuoja kartu su velenu, paprasciausiai daliu kokybe  mtz daba yra tragiska neber jokiu GOST standartu ir sazines. Taip as esu keites abiem traktoriam smagracius ir iskart pastebejau kad jie nebalansuoti, bet kazkokios zymios vibracijos nera. Gal i tuos stiftus neistatei skersas prisisuko nu gal... Pabandyk ant diskatoriaus prisukti pora varzteliu ten yra paliktos vietos balansavimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia variantas geras.ir meistras bus geras. Ta mazga ardant reikia susizymeti ir atgal taip pat sudeti o jus zenijat nuo vieno ant kito .ir dabar ten be balansavimo gero nebus .blogiausia dalis kad nezino kas kaip isardo o paskui i gamyklinius parametrus atstatyti daug darbo ir pinigu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, urbonas10 pranešimas:

Esu girdėjęs, kad nutekina puskatiniį smagratį su visu vainiku, kad užsidėtų starterinio vainikas. Pažiūrėk ar taip įmanoma, ir jei viskas pavyks, turėsi tą  patį smagratį ir niekas nevibruos.  O dėt tą perėjimą ir palikt bendeksą tai nesamonė gryna.

Iseina taip. Dariau. Ir skarda ta pačią galima perdaryt. Tik vainikas senas nutekint yra reikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia nei puskacinio smagracio keisti nei lentos reikia tik iš 5-6 mm skardos pasidaryti intarpiuka po starteriu ir lentoi biski skyle pašmirgrliuoti su maza bulgarke ir išsigrežti skyles starterio tvirtinimui ir varžtus sukišus užvirinti kad neprasisuktu , ir tinka belarusinis starteris  pas mane dabar net su 75ah akumuliatoriumi vedas aišku reiks dėti didesni akumuliatoriu nes žiema neužvesiu , šablona iš plonos skardos intarpo gamybai garaže tebeturiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu kai balansuoja pragrezia skyles ane? Nes youtube kazka maciau va sena nufotkinau matosi kitoj pusej isgrezta 3 skyles toj pusej kur tvirtinasi prie variklio. Tai naujam smagrati nebus jokiu skyliu.Tai jeigu ant naujo smagracio man tas 3 skyles kazkas isgrestu atmatavus mazdaug tose paciose vietose tai skaitytusi isbalansuotas ar ne? Dingtu vibracija? Ar vistiek tektu kazkur vezti balansuot su alkuniniu ar visgi geriausias variantas det puskacini smagrati atgal? 

IMG_20191108_225339.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Augunstas pranešimas:

Grybaujat vyrai.. Smagratis su diskatoriumi ir velenu balanauojasi kartu .vakarietiskam gal ir papuola nes tiksliau padaryta

Patikek grybauji pats, tai nori pasakyt kad kiekviena kart keiciant diska, diskatoriu, smagrati , reikia velena issiiminet?

Skriemulius kai keiti irgi asis issiimineji? Vakarietiski tiksliau padaryti todel jiems nereikia, cia geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma,klausimas kokį smagratį dėjai.Ukrainiečių ar baltarusių gamybos.Ukrainiečių būna blogai išbalansuoti.Bet kaina 60-90 eur tarpe.Baltarusiškas tipo ale originalus 200.Aš irgi pirkau tą ukrainietiška.Užgarantavo kad vibracijos nebus.Dar ne kūriau, nežinau.Ukrainiečių būna keli gamintojai.Reik žinot kurio pirkti.O kai sužinojau kad yra starterių vietoj puskačiaus,biški sunervino.Turiu galvoje  nuimti reikia visa puskačiaus ,,užstroistva,,ir prie puskačiaus blėkos yra padarytas starteris.Berods rik skyle viena reikia išgrežti,ir sriegį padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Sauklys pranešimas:

Patikek grybauji pats, tai nori pasakyt kad kiekviena kart keiciant diska, diskatoriu, smagrati , reikia velena issiiminet?

Skriemulius kai keiti irgi asis issiimineji? Vakarietiski tiksliau padaryti todel jiems nereikia, cia geras.

Parodyk kaime pas save ta filmuka,ir tam is kelmes irgi bu tik apie buzes domis

https://www.youtube.com/watch?v=FC7Xi7jXHH4

cia va dar viena idesiu straipsni ,bet nepykit bus rusu orginalia kalba ..nu kaip pas mus visi gime motoristais viska zino tai neprosal paskaityt   https://vipwash.ru/kolenval/balansirovka-kolenvala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...