Jump to content

Sudilę spragilai


apulis

Recommended Posts

 

On 2019-10-18 at 23:00, V.Vytas pranešimas:

Spragilai tikrai nie prie ko.Tikrint reiktu kameros trans. įtempimą,o gal per vidurį gulinčiai skardai kas atsitiko?

Iš dalies esate teisus, bėda buvo ne spragiluose, bet maniškius jau buvo laikas keisti, nes ir plonesni ir siauresni, dėlto normaliai neiškuldavo kvietrugių. Bėda nuožulnios kameros sankabėlėje, jis visai nelaiko ir tik truputį gavusi apkrovos prabuksuoja, bėda buvo ferodo diskai sudilę, peršmirgeliavau paviršius metalinius sudėjau ir dirba kaip vėjas, jokio kišimo. Tarpą teko pamažinti, nes pirmą kartą pamačiau grikių išlukštentų. Bėda išspręsta.

 

IMG_20191020_102714.jpg

 

vargdieniai.jpg

IMG_20191020_102820.jpg

Bedaaa.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kombainavimo pradžioje irgi ilgai nesupratau kas yra. Žolėtus kuldavo prastai, kamera nenorėdavo imt masės, net ašį nuožulnios sulaužė, ir bugno diržas trūkdavo. Jau nekalbu, kad labai apsikraudavo kombainas. Kai supratau, kad spargilai prasti ir pasikeičiau juos, tai tas kombainas pasidarė visai kita mašina, žolė ne žolė ima masę kaip pasiutęs gali žoles kult.3 metai kuliamos diržui ir jokių pažeidimų, anksčiau kas du sezonai keisdavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-10-28 at 11:50, lauztuvas pranešimas:

Aciu. As kvietrugiu pasisejau. Kogero irgi reiks keisti. Kumbainas 50 metu senumo. Seip tiesus spragilai tik kad atrodo padile. Reiks pasimatuot.  Miezius taip prastokai kule. Nu tiksliau akuotus prastai dauze. 

Dabar jau galiu pasakyt, kad kai žiūri į spragilus ir neturi su kuo palyginti šalia, tai atrodo jie gerai, bent jau aš taip apie savo maniau, bet kai parodė, kad už varžtų dar likę spragilų žymių, o kitur lygus metalas, nusprendžiau surizikuot ir keisti. Atsinešus nupirktą palyginimui prie senojo iš karto tapo daugiau nei akivaizdu, kad mano gyvenimo daug matę buvo. Varžtus irgi gali keisti prie to pačio, nes ir jie neblogai sudilę bus. Naujieji spragilai ir gerokai storesni ir platesni, net nekalbu apie tuos karbelius, kurie dvigubai aukštesni per vidurį, nes ten gauna didžiausią apkrovą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Įdomu, kaip pakeisti mano monstrui, juostos tvirtinamos ne varžtais, o virinamos. Kaip paskui subalansuoti namų sąlygomis ?

Kaip SK kombaino knygoj rašo :D kabint svarelius priešingose pusėse, skaičiuot ir gaudyt. Kairę dešinę iš akies, o taip tai gerai susibalansuoja. Nesvarbu ar virinta ar sukta varžtais, jei ne brangiausius spragilus perki, tai kažin ar bus svoriai vienodi. Aš Droniui pirkau pigesnius, tai balansavau, niekur nemuša. Jei reikia galėsiu eigą parašyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Eduardas pranešimas:

Kaip SK kombaino knygoj rašo :D kabint svarelius priešingose pusėse, skaičiuot ir gaudyt. Kairę dešinę iš akies, o taip tai gerai susibalansuoja. Nesvarbu ar virinta ar sukta varžtais, jei ne brangiausius spragilus perki, tai kažin ar bus svoriai vienodi. Aš Droniui pirkau pigesnius, tai balansavau, niekur nemuša. Jei reikia galėsiu eigą parašyt. 

Kažkaip ant obliarkos dviejų peilių horizontalių stato veleną ir žiūri kur ritasi. Maždaug įsivaizduoju, tik daryti niekada neteko. Guoliai gali taip gerai neriedėti, tai ir balansavimas nebus tikslus. Arba turi būti sausi. Žodžiu, jei turi kažkokios infos , būčiau dėkingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Eduardas pranešimas:

Kaip SK kombaino knygoj rašo :D kabint svarelius priešingose pusėse, skaičiuot ir gaudyt. Kairę dešinę iš akies, o taip tai gerai susibalansuoja. Nesvarbu ar virinta ar sukta varžtais, jei ne brangiausius spragilus perki, tai kažin ar bus svoriai vienodi. Aš Droniui pirkau pigesnius, tai balansavau, niekur nemuša. Jei reikia galėsiu eigą parašyt. 

Ir mano dronninborgas. Nieko aš nebalansavau, svėrė visi daug maž vienodai. Pardavėjas sake bus blogai, jei nebalansuosi. Paklausiau senu kombainistų, sako nivom spragilus 6metrem štangom atveždavo. Patys vietoj pjaustėm ir gręžėm skyles. Ir viskas būdavo gerai. Sudėjau nebalansavęs ir viskas ten gerai, dirba būgnas lygiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, MBLORINSER pranešimas:

Nemačiau kad virintos. Vienoda kieky elektrodų ant kiekvienos islydyk ir bus vienodai.

Volvo tik privirintos, nėra varžtų. Su masės rijimu yra šiokių tokių niuansų, todėl ir pagalvojau apie spragilų juostas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Kažkaip ant obliarkos dviejų peilių horizontalių stato veleną ir žiūri kur ritasi. Maždaug įsivaizduoju, tik daryti niekada neteko. Guoliai gali taip gerai neriedėti, tai ir balansavimas nebus tikslus. Arba turi būti sausi. Žodžiu, jei turi kažkokios infos , būčiau dėkingas :)

Aš ant guolių ir balansavau :) tam ir reikia svarelių skirtingų svorių. Aš pirkau daugiau nei per pusę pigesnius claas spragilus, trumpinau ir su freza gręžiausi skyles varžtam pats. Jau nauji kairiniai nuo dešininių spragilų skyrėsi svoriu. Baigus grežiot svėriau po vieną dėdamas abu galus ant dviejų svarstyklių, ir paskui poravau kairius su dešiniais panašiais svoriais. Tada dar galima po poveržlę pasvėrus dadėt ar pašmirgeliot lygų kampą, jei ne daug svorio kuriam gale trūksta. 

Paskui spragilus susukus, ar būgnas palankstytas, ar kas, vis tiek gali būt disbalansas. Tai aišku pirmiausiai kol ant guolių sukasi ir stoja vienam taške, tai dedi svorius priešingoj pusėj, šonuose, po lygiai. Kai jau būgnas guolių nebeprajudina, tai imi kokį mažą svarelį ant vielos kabliuko ir kabini ant būgno kiekvieno spragilo, atsukęs būgną taip, kad spragilas būtų horizontaliai su būgno ašimi. Ant vienų spragilų užkabinus būgnas nesujudės, ant kitų- būgną tik tik išjudinsi (jei per greit išjudini reik mažesnio svarelio ir atvirkščiai) Ta būgno pusė, ant kurios užkabinus svarelį būgną išjudini yra sunkesnė. Kai jau gerai išbalansuosi  ant kiekvieno spragilo kabindamas svarelį būgną išjudinsi vienodai. Aišku, jei guoliai tepami, gerai būtų sutept skystu tepalu prieš balansuojant. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...