Jump to content

Lenkiska ciklonine valomoji M 502/1


Recommended Posts

40 gal ir nelabai,esme ta kad kuo leciau leisi ,tuo svariau isvalys.Man 130 skersmens snekas paduoda grudus (gal 20t\val.)tai pravalo gerai.Tam ciklonui reguliuojasi nusiurbimo srautas,kai pastatai iki galo, pradeda traukti smulkius grudus,todel tenka primazinti.Sekliniu nelabai isvalysi,bet pardavimui,man tiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojam. Statom priekaba, is jos i ciklona, is ciklono i beicavimo aparata. Jei kombainas svariai kulia, tai tikrai geras aparatas. Bet jei yra usnu galvu ar siaudgaliu, tai neisvalo, arba zirnius valant anksciu neispucia, o padidinus veja, skaldo arba pucia per virsu grudus. Tokiu atveju kis sejamaja. Nasumas geras, bet tonom tikrai nepasakysiu, puse nasumo tai ivykdo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir reikia pagrinde is kokiu pupu, ar zirniu, kad balanda istrauktu, o paduociau su norija, matau , kad nesunku imontuot ja i sistema ... siaip ant dziovyklos yra valomoji, bet labai jau silpnai ji ten valo, net iki galo atsukus veja, pelus ne visus nutraukia, o kaip ji gali skaldyti zirnius , ten juk niekas nesitrina.?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, John Deere 6630 pranešimas:

jos kaina tik 2100 su pvm, bet man keista, kad toks galingas variklis 7.5 kw o valo nelabai daug i valanda, dabar pradedu jau del nasumo abejot, jeigu jus sakote tik 20 tonu tai truputi mazoka...

Tai cia gan galingas jeigu tiek kilovatu,gal ir ta 40 patemps.Pas mane buvo gal kokie 3kw.Kaip minejau isvalymo kokybe priklauso nuo to koki kieki paduodi grudu,ir aisku nuo siukslingumo.Garsa skleidzia stiproka,bet kai lauke po pastoge tai pofik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, John Deere 6630 pranešimas:

man ir reikia pagrinde is kokiu pupu, ar zirniu, kad balanda istrauktu, o paduociau su norija, matau , kad nesunku imontuot ja i sistema ... siaip ant dziovyklos yra valomoji, bet labai jau silpnai ji ten valo, net iki galo atsukus veja, pelus ne visus nutraukia, o kaip ji gali skaldyti zirnius , ten juk niekas nesitrina.?:)

Jūsų įvardintiems dalykams puikiai tinka aerodinaminė grūdų valomoji, kuri tikrai neskaldys nei žirnių, nei pupų, žinoma, mažiausios jos našumas (rašau mažiausios, nes kaina būtų kaip ir tos lenkiškos) yra 5t (žirniams panašiai duoda ir kalibravimui), bet ir elektros vartojimas yra 550v, vienfazė. Galėsit panaudoti ne tik atpučiant tokias priemaišas, bet ir pasiruošiant sėklą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, John Deere 6630 pranešimas:

as suprantu , kad Jusu siuloma valomoji yra geresne, bet jos nepakabinsi niekur kaip tai galima padaryt su mano norima ciklonine. Ciklonine i sistema gali pajungti bet kurioje vietoje.

O kodėl nepakabinsite? Vibracijos jokios nėra, tad drąsiai galima kabinti, o laikiklį darysite tiek tai, tiek šiai, nebent kažko nesuprantu. Žinoma, nebent kalbate apie valdymą, tuomet taip, jos našumas ir galingumas reguliuojasi dažnių keitiklio pagalba, o jį reikia reguliuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-26 at 20:37, John Deere 6630 pranešimas:

Gal kas turite, ar verta dėmesio?

Turiu, naudoju. Labai gerai iš žirnių ištraukia balandas. Taip gavosi, kad prisikūliau siloso, per balandas žirnių nesimatė... Šita raketa puikiai susitvarkė, buvo oras atidarytas iki galo, nutraukė praktiškai visas piktžoles. Kaip pirminis valymas veikia neblogai, sėklai, žinoma, neišvalo kaip reikia. Mano su 3 kW varikliu, deklaruoja 15 t/h , bet kuo mažiau leisi, tuo geriau valys. Dar pastebėjimas, kad paduodamas grūdų srautas turi būti pastovus , nes kitaip nemažai išpučia per išėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...