Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

o case maxxum 110 nesidomejai, bus panasiai kaip T6020, siaip jei su kokiu krautuvu, ar lengvesniam darbui gal ir tas T5070 visai nieko, jei rimciau idarbint noresi, mano nuomone bus toks kaip cia pasakius per lengvas, dar ta ju kabina labai jau zema, vos ne galva i lubas remiasi, i kokia ferma ivaziuoti tai pats tas

Case maxxum110 taj pasidomejau, 200tukst paskutine kaina, sako ce case ir del to brangus :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Domėtasi prieš mėnesį T7060 Power Comand, gerą įspūdį paliko ir kaina nebloga, 285k + PVM. Aš pasiūlyčiau tik įsidėti 4 elektro hidraulinę porą. Dubliai kainuos apie 20klt.

O kuo jie skiriasi tarp Auto Command ir Power Comand žinau tik tiek kad Power Comand yra kažkur 30000 pigiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Power Comand - pusiau automatinė dėžė, kaip vadybininkas įrodinėjo, kad ji geriau darbuose, o Auto Comand - transportavime. Bet čia kiekvienam savaip kas kur patogiau :)
Nenorėčiau sutikti aš turiu ir ta ir ta auto komand tikrai pranašesnis tiek ariant tiek transporte ir apetitas ženkliai mažesnis negu power comand.Gal tai ir sutapimas bet apibendrinus kuro limitines ir nudirbtus darbus skirtumas ženklus.Nebent Arunis kažkada greitindamas power comand apetita padidino.Čia ne kaltinimas tik hipotezė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Domėtasi prieš mėnesį T7060 Power Comand, gerą įspūdį paliko ir kaina nebloga, 285k + PVM. Aš pasiūlyčiau tik įsidėti 4 elektro hidraulinę porą. Dubliai kainuos apie 20klt.

Čia spėju lytagroj tokia dublių kaina? :D:D:D

tai jau taip :). bet yra kur tą pačią "originalią iš gamyklos" dubliavimo įrangą galima nusipirkti pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...