Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

viktorai, dar neteko išbandyti, kiek kalbėjau su tuo kaimynu, tai nusiskundimų nėra, dirba kaip laikrodis :) gal rudeniop prisiderinsiu kad leistų pabandyti ir savam lauke su savo padargais.

jei bazuojiesi netoli Sujainiu galiu suorganizuoti pasibandyma su t7060 dvieju ar trieju sezonu ir ne su paciais maziausiais padargais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traukos "0", kurą srebia riebiai, gedimas ant gedimo... Krč žodžių trūksta šiai serijai apibūdint. Mūsų darbininkai geriau sėda į seną gerą MTZ, o ne į NH... Va tau ir Blue power... Švaresni vyrai vaikšto išlipę iš pusantrinio, nei iš to TM.

tai davai keiciam uz ta kur maziau pradirbes duodu K700 variklis po kapitalinio, visos naujos padangos, o tas kur pradirbes daugiau duociau pusantrini :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai taip gali but, kad is pusantrinio issoki svaresnis nei is new holland? Vis uzsieninis traktorius, turetu but mandras taip sakant (daug ta tema neismanau, nesmerkit stipriai jei pezu nesamones).

Taip gali, nes niekam netinkami lavonai... Palyginimui:

NH TM 190(190ag), Horsh 6co sėjalką vilko max 7km/h + dar hidraulinio tepalo neaušina...

JD 7530(185ag) premium 12-15km/h.

Išvados aiškios. Todėl parodoj užpernai mačiau po 50k TM190 pardavinėjo, mat AKCIJA :D laužų visi atsikando.

Nu vienu žodžiu traktoriai po 5 metus turi, o jau po rimtų kapitalinių šią žiemą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai taip gali but, kad is pusantrinio issoki svaresnis nei is new holland? Vis uzsieninis traktorius, turetu but mandras taip sakant (daug ta tema neismanau, nesmerkit stipriai jei pezu nesamones).

Taip gali, nes niekam netinkami lavonai... Palyginimui:

NH TM 190(190ag), Horsh 6co sėjalką vilko max 7km/h + dar hidraulinio tepalo neaušina...

JD 7530(185ag) premium 12-15km/h.

Išvados aiškios. Todėl parodoj užpernai mačiau po 50k TM190 pardavinėjo, mat AKCIJA :D laužų visi atsikando.

Nezinau kada jus isikalsit i galvas - cia ne traktorius o VP-44 siurblys kaltas. Cipuot juos reikia!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pora metu pavasari buvom išsinuomave NH TM175, o rudeni JD 8100, tai atrodo, kad abu panašios galios, nors pagal popierius skirtumas 25ag., tai gali buti, kad jis buvo "čipuotas", ir kol mes turėjom ta NH, mum buvo nusproges 7 ar 17 bėgio "ijungimas" (kur perjungia bėgi, iš didesnio i mažesni ir atvirkščiai), daugiau rimtesniu bėdu nebuvo tik smulkmenos: kiauras radijatorius, užpuve varžtai kurie reguliuoja šlaunu aukšti, dingo kondiske, nebeveikė radijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai taip gali but, kad is pusantrinio issoki svaresnis nei is new holland? Vis uzsieninis traktorius, turetu but mandras taip sakant (daug ta tema neismanau, nesmerkit stipriai jei pezu nesamones).

Taip gali, nes niekam netinkami lavonai... Palyginimui:

NH TM 190(190ag), Horsh 6co sėjalką vilko max 7km/h + dar hidraulinio tepalo neaušina...

JD 7530(185ag) premium 12-15km/h.

Išvados aiškios. Todėl parodoj užpernai mačiau po 50k TM190 pardavinėjo, mat AKCIJA :D laužų visi atsikando.

Nezinau kada jus isikalsit i galvas - cia ne traktorius o VP-44 siurblys kaltas. Cipuot juos reikia!

Vieną čipavom, trauka geresnė, bet tai TM serijai vistiek kažko trūksta. Ir šiaip kiek iš aplinkinių kalbų girdėjęs vien skūndus apie šią seriją...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tm 130

nu tai pas tamsta su mechaniniu siurbliu tai nusisskundimu ir neturetu buti :icon-wink:

nu jofana pas mane TM165 irgi su mechaniniu siurbliu, bet dusulys tai konkretus, kartais atrodo kad save vos pavelka :icon-confused: pernai tipo perreguliavo siurbly ir purkštukus naujai, bet jokio efekto. gal kas žino kokius meistrelius katrie galėtų pareguliuot tą siurblį normaliai? nes toks vaizdas kad pas jį ne daugiau nei kokie 130-140 ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jofana pas mane TM165 irgi su mechaniniu siurbliu, bet dusulys tai konkretus, kartais atrodo kad save vos pavelka :icon-confused: pernai tipo perreguliavo siurbly ir purkštukus naujai, bet jokio efekto. gal kas žino kokius meistrelius katrie galėtų pareguliuot tą siurblį normaliai? nes toks vaizdas kad pas jį ne daugiau nei kokie 130-140 ag.

kad hidraulas grybavo girdejau, kad pavaros dingdavo girdejau, bet del traukos tevukas lyg ir nesiguode :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jofana pas mane TM165 irgi su mechaniniu siurbliu, bet dusulys tai konkretus, kartais atrodo kad save vos pavelka :icon-confused: pernai tipo perreguliavo siurbly ir purkštukus naujai, bet jokio efekto. gal kas žino kokius meistrelius katrie galėtų pareguliuot tą siurblį normaliai? nes toks vaizdas kad pas jį ne daugiau nei kokie 130-140 ag.

kad hidraulas grybavo girdejau, kad pavaros dingdavo girdejau, bet del traukos tevukas lyg ir nesiguode :eusa-think:

tai jam ir dabar sakė užtenka :D bet man tai mažokai, frezą 4m sunkokai suka, turėtų lengviau eit pagal mane. bandyt reiktų degimą paankstint šiek tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jofana pas mane TM165 irgi su mechaniniu siurbliu, bet dusulys tai konkretus, kartais atrodo kad save vos pavelka :icon-confused: pernai tipo perreguliavo siurbly ir purkštukus naujai, bet jokio efekto. gal kas žino kokius meistrelius katrie galėtų pareguliuot tą siurblį normaliai? nes toks vaizdas kad pas jį ne daugiau nei kokie 130-140 ag.

kad hidraulas grybavo girdejau, kad pavaros dingdavo girdejau, bet del traukos tevukas lyg ir nesiguode :eusa-think:

tai jam ir dabar sakė užtenka :D bet man tai mažokai, frezą 4m sunkokai suka, turėtų lengviau eit pagal mane. bandyt reiktų degimą paankstint šiek tiek

na, frezai skaiciuoja 1m - 40ag, bet ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...