Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš 3 minutes , Žemaitis2 pranešimas:

iskart pajudet neina palauki paleidzia stabdzius ir vaziuoji, bet pajungus antra jungti vel uzkerta tekinius 

hmm, užkerta, kai pajungi geltoną? Pas džonį iš galo žiūrint kairė žarna. Negalėjai sumaišyt? Man yra buvę, kad sumaišiau žarnas ir užspaudus nebeatleido. gerai, kad neužsidegiau. nuleku į lauką, dūmai rūksta :)  gerai traktorius traukė, nei nejutau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Žemaitis2 pranešimas:

is galo ziurint kaire zarna pajungi ir paleidzia priekabos stabdzius, pajungio desine zarna vel uzspaudzia,   tai atjungiau desine zarna ir vaziavau tik kad be priekabos stabziu, niekas nekaito

o tai nenori žarnų sukeisti? nes tau turi atleisti kai pajungi DEŠINĘ, o kairė yra su tokiu mažu WABCO vožtuvu, per jį oras ateina tik kai spaudi stabdį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

o tai nenori žarnų sukeisti? nes tau turi atleisti kai pajungi DEŠINĘ, o kairė yra su tokiu mažu WABCO vožtuvu, per jį oras ateina tik kai spaudi stabdį

man kai pirkau buvo kituokie kranai vienas smailas kitas panasus I hidrauline greita jungti,  db sudejom tuos normalius, gal tie kranai netokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Žemaitis2 pranešimas:

man kai pirkau buvo kituokie kranai vienas smailas kitas panasus I hidrauline greita jungti,  db sudejom tuos normalius, gal tie kranai netokia

buvo angliški, dabar susidėjai europinius. Nu bet esmė tokia, kad tau atleisti gali tik kai pripumpuoja oro, pastoviai pumpuoja dešinėj jungtis (gali pabandyt nuspaust, ar tikrai eina oras pastoviai). Kairė jungtis turi veikti tik nuspaudus stabdį. Nuspausk kairę jungti, jeigu eina oras nepaspaudus stabdio ir neužtraukus rankinio, tai joje ir bus bėda. Oras turi eiti tik kai stabdai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Mantas2342 pranešimas:

pradėjau leist per varžtą nors priveršta, ten kokia tarpinė stovi?

1564459748446263199344.jpg

Čia priekinis ratas kaip suprantu? "Salnikas" kaltas, buvo man, po truputį pabėgdavo prie karštų temperatūrų, o paskui vos ne kasdien tepalo bala. Keitimas nėra baisiai sudėtingas, kai matai kaip reikia padaryti, svarbiausias fintas, pašildyti guolį prieš dedant ant rato, kitaip sunkiai užmausi. Aišku guolių gal tau ir nebus būtina keist, gal dar nebus sudilę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Čia priekinis ratas kaip suprantu? "Salnikas" kaltas, buvo man, po truputį pabėgdavo prie karštų temperatūrų, o paskui vos ne kasdien tepalo bala. Keitimas nėra baisiai sudėtingas, kai matai kaip reikia padaryti, svarbiausias fintas, pašildyti guolį prieš dedant ant rato, kitaip sunkiai užmausi. Aišku guolių gal tau ir nebus būtina keist, gal dar nebus sudilę.

taip priekinis , vakar tik pasirodė tas tepalas. vežu grūdus į elevatoriu ant 40 tai matyt pakaito ir pabėgt biškį pradėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-26 at 20:25, uk.Povilas pranešimas:

6920S važiuojant kažkas dunksi po  traktoriumi ir lyg tas pats  garsas kai stumdai traktoriaus priekį i šonus dunksi prie tilto priekinio, ar turi degti lemputes kai įjungta priek. tiltas, ir tilto amortizacija, kabinos amortizacija. Kaip dar patikrinti priek. tilto amortizacijos  veikimą, užvedus susikilnoja, bet važiuojant kaip ir nesijaučia amortizacijja, kaip turetu buti?.  

Uzlipi ant traktoriaus svoriu ir pasokineji. Jei cilindrai nevaiksto - problema hidroakumuliatoriuose. Vezi tikrint ir poto papildai arba perki naujus (dojui bus per brangus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Mantas2342 pranešimas:

čia atskirai per kažkur į tiltą pilasi?

siulau tau atsiversti john deere manualą, peržiūrėti serviso intervalus visus su instrukcijom, daug klausimų bus atsakyta ir tuo pačiu sužinosi naudongos info ateičiai

 

http://manuals.deere.com/omview/OMAL152892_19/OMAL152892_19.htm

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prijungus priekabą prie vieno kontūro oro sistemos oras trumpai paduodamas į priekabą ir po to sustoja. Traktoriuje oro pripompuoja, o priekabon nepaduoda. Buvau traktoriaus kraną išardęs, kaip ir viskas gerai, nebent galiuke kas užstrigę. Gal kam yra buvę kur būtų galima dar problemos ieškot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...