Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,gal kam teko traukt lauk hidro siurbli ta kur greiciu dezej stovi, seniasnem dzoniui pas mane 2140 ar daug ten reikalu,jauciu jis pas mane puliuoja,ant laisvu tepalo lempa uzsidega,vaira daznai uzkerta, kartais ir frontalinis ir galinis keltuvas nekelia,palaikius ant gazo atsigauna arba uzgesinus ir vel uzvedus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit kokiu nors patarimu,6630 pilnai neiskelia 4 korpusu vartomo plugo, servisas atvaziaves kaltina,kad siam traktorui plugas persunkus,beto kai neiskelia plugo nuolat zyze siurblys manau tai ner gerai.

Taigi amzinos bedos su tais joniais tai jie dusuliai arba nesugeba pakelti kokio tai padargo greiciausiai plugo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit kokiu nors patarimu,6630 pilnai neiskelia 4 korpusu vartomo plugo, servisas atvaziaves kaltina,kad siam traktorui plugas persunkus,beto kai neiskelia plugo nuolat zyze siurblys manau tai ner gerai.

Taigi amzinos bedos su tais joniais tai jie dusuliai arba nesugeba pakelti kokio tai padargo greiciausiai plugo :lol:

Ner blogi tie joniai, pasitaike koks brokavnas ir tiek. Gedukai sakei kaimynas toki lygiai pat turi prisikabink jo ir tegul jie atvaziuoja, tas tavo kvernas ner sunkus tegul taiso...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktoriu 7810 pakeiciau tepalus priekiniam tilte atsirado ant posukio traskejimas skambinu i jd. serviza sako netoki tepala supylei,na tas tiesa ne toks isleidziu supilu toki koki reikia bet garsas is priekinio tilto niekur nedigsta tiesiai vaziuojant jo nera sukantis atsiranda sako nuo tepalo bet kad supyliau koki reikia visteik beda neisnyksta gal kas susiduret su sia problema kokie sprendimo budai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai grazu skaityti jei John deeras plugo nepakelia ar dar netraukia tai ce maza beda gal brokaunas bet vat jei tai butu koks Deutz fahr ar koks Landini tai butu lauzas ir dar komentaras butu ZIUREK ka perki tipo .... cha cha cha

Tai kad kaip pastebiu taip nėra ant jonio jau kas netingi tas važiuoja o kad kažkas nusipirko šūda tokių pasisakymu neteko matyti pastaruoju metu o šiaip tai čia bene durniausia tma diskutuoti kas kam patinka ir nepatinka :eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
na ka 6930 dyrui turbut truko galva arba tarpine po galva nusoko, isdirbis 2900m/v pirktas naujas,priziuretas ir vargo tikrai nemates,pyst ir yra kazkas,jau mane pradeda nervint dojaus reklamos,realiai tai tik reklama is dyro ir likus :eusa-snooty: na dar ir kaina aisku :icon-redface:

ausinimo skystis dingsta? praejusi rudeni pasikeiciau savajam 6930, valandu ir panasiai tiek buvo dirbes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka 6930 dyrui turbut truko galva arba tarpine po galva nusoko, isdirbis 2900m/v pirktas naujas,priziuretas ir vargo tikrai nemates,pyst ir yra kazkas,jau mane pradeda nervint dojaus reklamos,realiai tai tik reklama is dyro ir likus :eusa-snooty: na dar ir kaina aisku :icon-redface:

ausinimo skystis dingsta? praejusi rudeni pasikeiciau savajam 6930, valandu ir panasiai tiek buvo dirbes

pucia pro slangas po truputi,tai nukelus galva radau 5tam cilindre antifryzo,tai dabar isveziau galva tikrint y grc :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...