Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

priekis 1,4-1,6 bar, galas 1,2-1,4 bar, galiniai dubliai 0,6-0,8bar

Kaip iš knygos , bet priekinės padangos vistiek sutrūko per vidurį ....

Cia turbut padangu brokas,pas mane ant seno bielkio priekines jau turbut apie 12 m. dar laiko,stovi lauke,dirba daug ir ziema ir vasara laikau 1,4. Galines trys poros suvazinetos,paskutines buvau pirkes ukrainietiskas lytagroj tai du metai ir suplyso laikiau apie 1 bar. Kazkur esu girdejas ,kad kuo didesnis ratas tuo mazesnio spaudimo uztenka kazi ar tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kazkas diskutavot del padangu.. Tai slegis padangose turi buti toks, koki rekomenduoja pats padangu gamintojas pagal traktoriaus mase (su apkrova) ir vaziavimo greiciu. Dazniausiai buna lenteles greitis, mase ir slegis. Kaip pavyzdys siuolaikinese michelin padangose slegis prie 40km greicio max 1.2 bar (prie maximalios apkrovos tai padangai). Tai reiskia kad slegi galima laikyti ir mazesni, ypac dirbant lauke.. Apskritai slegis 1.6 zemes ukio technikai yra gerokai per didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priekis 1,4-1,6 bar, galas 1,2-1,4 bar, galiniai dubliai 0,6-0,8bar

Kaip iš knygos , bet priekinės padangos vistiek sutrūko per vidurį ....

Cia turbut padangu brokas,pas mane ant seno bielkio priekines jau turbut apie 12 m. dar laiko,stovi lauke,dirba daug ir ziema ir vasara laikau 1,4. Galines trys poros suvazinetos,paskutines buvau pirkes ukrainietiskas lytagroj tai du metai ir suplyso laikiau apie 1 bar. Kazkur esu girdejas ,kad kuo didesnis ratas tuo mazesnio spaudimo uztenka kazi ar tiesa?

Taip tiesa. Puikiai pamenu kaip per fizikos pamokas kažkada seniai tai nagrinėjom :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kazkas diskutavot del padangu.. Tai slegis padangose turi buti toks, koki rekomenduoja pats padangu gamintojas pagal traktoriaus mase (su apkrova) ir vaziavimo greiciu. Dazniausiai buna lenteles greitis, mase ir slegis. Kaip pavyzdys siuolaikinese michelin padangose slegis prie 40km greicio max 1.2 bar (prie maximalios apkrovos tai padangai). Tai reiskia kad slegi galima laikyti ir mazesni, ypac dirbant lauke.. Apskritai slegis 1.6 zemes ukio technikai yra gerokai per didelis.

Priekiui 0,6-0,8 bar michelinas. galiui 0,6-0,8 580/70 R38 pirelli. tiek laikau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O,jeigu traktorius su frontaliniu ar nereiketu didesnio slegio laikyti priekinese :icon-question: pas mane raso max 2.5bar laikau apie 2.

Kadangi ant tų max 2,5 bar aš pats kažkada susimoviau, o klaidos kaip žinia geriausias mokytojas. tai dabar pataisysiu kolegą, kad ten nurodytas ne didžiausias leistinas slėgis padangoje, bet didžiausias leistinas slėgis užmontuojant padangą ant ratlankių. Didžiausią slėgį gali rasti nebent gamintojo tinklapyje ir jis derinamas su apkrova ir greičiu. Žiūrint kiek keli su frontaliniu. bet jei apie kokias 1,5t tai aš laikau kažkur 2,5 atm., kitaip jau gerokai susiploja padangos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekiui 0,6-0,8 bar michelinas. galiui 0,6-0,8 580/70 R38 pirelli. tiek laikau

Čia per žiema parsivaręs ir pasistatęs tiek laikai? :lol: darbų jokių juk dar nedirbai :lol:

Darbu dirbta sociai iskyrus vartomas plugas nekabintas.

Kokius žemės ūkio darbus per žiemą dirbai Viliau ? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu Jūs esat neišpruse ir nežinot, koks slėgis turi būti padangose esant tam tikrai apkrovai (kurį nurodo gamintojas), tai ką aš žinau... slėgis, kurį naudoja Vilius yra normalus, o jei Jūs laikot 2 bar tai nereikia šaipytis iš kitų... Aš ardamas su 4-ių korpusų vartomu plūgu galinėse padangose laikau iki 1,2 bar slėgį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau jūsų nuomonės. Turim dar garantinį John Deere 7930. Šiandien paskambino ir pasakė, kad pavarų dėžėj kažkokie brokuoti salnikai stovi ... garantijos nėra, kad jie nelaikys, bet visko gali būti :icon-arrow: Esmė ta, kad truputį gaila gamyklinį traktorių duoti nežinia kam visą perrinkti iš naujo, nėra pilno pasitikėjimo jais :eusa-doh: Sakė minimaliai 4 dienos užtruktų remontuot. Linkstu link to, kad leist jiem išsivaryt traktorių, tikriausiai šitas sprendimas ir yra protingiausias ??? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau jūsų nuomonės. Turim dar garantinį John Deere 7930. Šiandien paskambino ir pasakė, kad pavarų dėžėj kažkokie brokuoti salnikai stovi ... garantijos nėra, kad jie nelaikys, bet visko gali būti :icon-arrow: Esmė ta, kad truputį gaila gamyklinį traktorių duoti nežinia kam visą perrinkti iš naujo, nėra pilno pasitikėjimo jais :eusa-doh: Sakė minimaliai 4 dienos užtruktų remontuot. Linkstu link to, kad leist jiem išsivaryt traktorių, tikriausiai šitas sprendimas ir yra protingiausias ??? :icon-question:

O gal i Paroda tavo traktoreli isvesti nori ? :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau jūsų nuomonės. Turim dar garantinį John Deere 7930. Šiandien paskambino ir pasakė, kad pavarų dėžėj kažkokie brokuoti salnikai stovi ... garantijos nėra, kad jie nelaikys, bet visko gali būti :icon-arrow: Esmė ta, kad truputį gaila gamyklinį traktorių duoti nežinia kam visą perrinkti iš naujo, nėra pilno pasitikėjimo jais :eusa-doh: Sakė minimaliai 4 dienos užtruktų remontuot. Linkstu link to, kad leist jiem išsivaryt traktorių, tikriausiai šitas sprendimas ir yra protingiausias ??? :icon-question:

Čia iš dojaus pirkęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau jūsų nuomonės. Turim dar garantinį John Deere 7930. Šiandien paskambino ir pasakė, kad pavarų dėžėj kažkokie brokuoti salnikai stovi ... garantijos nėra, kad jie nelaikys, bet visko gali būti :icon-arrow: Esmė ta, kad truputį gaila gamyklinį traktorių duoti nežinia kam visą perrinkti iš naujo, nėra pilno pasitikėjimo jais :eusa-doh: Sakė minimaliai 4 dienos užtruktų remontuot. Linkstu link to, kad leist jiem išsivaryt traktorių, tikriausiai šitas sprendimas ir yra protingiausias ??? :icon-question:

Tai cia kaip suprantu dojus skambino ir pasake, kad garantiniam traktoriui garantija negalioja :eusa-clap: , cia tai geras, o is kur jie zino, gal kada skundeisi, kad leidzia pro salnykus :eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...