Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

o kaip JOHN DEERE 6930 serijos 2007 metu kaip jie?

pas mane 2009metu tai tik db viena beda atsirado, perskilo ismetimo kolektorius kazkodel, gal brokas koks(pakeis nemokamai) seip daugiau su juo nera jokiu bedu :eusa-clap:

Ir pas mane šiandien tas pats atsitiko 660 moto valandų pradirbes.

pas mane 1200h dirbes jau, bet neaisku kada jis jau trukes buvo, db tik pradejo girdetis kaip pucia per skilima:) pirmos dvi cilindros nuo priekio atitruko o pas tave kurios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 2008 metu 6930 tai tik pradejus dirbti po 200 motovalandu buvo praputes ismetimo kolektoriaus tarpine. Servisas sudejo kazkoki pigesni varianta, tai po savaites vel prapute. Atvaziave antra karta sudejo tokias kokios priklauso, ale pirma karta tokiu sandeli neturejo.... Dabar jau 1600 motovalandu, daugiau bedu nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip patvarumas john deere 6830 arba 6930??

patvarus traktoriai jai priziurimi buna . keisk filtrus tepalus kada priklauso ir viskas bus ok!

Čia dar klausimas. Jau net ne tai, kad 6x20 serijoje galiniai pusašiai stovi tik ant pusės guolio ir darbinio "C" diapazono krumpliai kabinasi irgi tik puse vienas su kitu (įdomu kiek konstruktoriai turėjo iš matematikos :icon-rolleyes: ) bet pasirodo 6x30 dar ir kolektorių sugebėjo popieros storumo sugalvoti :eusa-doh: Vienu žodžiu dafigą gamyklos grybo kurio niekas nepripažysta :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip patvarumas john deere 6830 arba 6930??

patvarus traktoriai jai priziurimi buna . keisk filtrus tepalus kada priklauso ir viskas bus ok!

Čia dar klausimas. Jau net ne tai, kad 6x20 serijoje galiniai pusašiai stovi tik ant pusės guolio ir darbinio "C" diapazono krumpliai kabinasi irgi tik puse vienas su kitu (įdomu kiek konstruktoriai turėjo iš matematikos :icon-rolleyes: ) bet pasirodo 6x30 dar ir kolektorių sugebėjo popieros storumo sugalvoti :eusa-doh: Vienu žodžiu dafigą gamyklos grybo kurio niekas nepripažysta :icon-evil:

Per daug zinai, ilgai negyvensi... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia dar klausimas. Jau net ne tai, kad 6x20 serijoje galiniai pusašiai stovi tik ant pusės guolio ir darbinio "C" diapazono krumpliai kabinasi irgi tik puse vienas su kitu (įdomu kiek konstruktoriai turėjo iš matematikos :icon-rolleyes: ) bet pasirodo 6x30 dar ir kolektorių sugebėjo popieros storumo sugalvoti :eusa-doh: Vienu žodžiu dafigą gamyklos grybo kurio niekas nepripažysta :icon-evil:

Nh kolektorius irgi iš "popieriaus" net suvirinti neinas teko keisti kaina štuka lt.Traktorius 3672 moto valandas prabėges buvo.O plonas ir lengvas liginant su bielkiaus kokius penkis kartus.Taip kad ne mes vieni taupom taupo ir technikos gamintojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...