Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Šiais laikais Ūkininkai dalyvauja Ginklavimosi varžybose kuo daugiau prisipirkt.Teko girdėti kad Vienas Ūkininkas turintis Gyvulininkystes(melžiamų karvių) ūki Nieko nesėjantis vien tik pievos pas ji na karvių nemažai 100 -200 kažkur gal apie 200 ha pievų turi 5 naujus NH traktorius galingiausiai gal net iki 300ag. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar sniega stumdo :eusa-hand: pradirbes dabar 530mh per viena sezona nesakau kad daug bet ir negali sakyti kad nieko nedirba. joni prasuko 600mh, mtz irgi ten kazkiek nezinau nes nerodo.

Kiek esu informuotas tai šiais laikais traktoriai suka Valandas tai yra h,Kiek uzkurtas birbia tiek ir skaičiuojasi.Case tai tikrai taip.Na pas mus šiemet buvo apie 170 ha žemės ir gyvuliai(110 ariamos 60 pievu)Tai su Case 112ah apie 750h pradirbom ir Mtz jam pagelbėjo bet tik sėjo grėbė i plėvele suko ir su pakrovėju ivairius darbus atliko tai sakykim 500h kokiu turejo atidirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei isgali tai ir perki nebutinai tik zmogeliui ant 100 ha tris dzoniai neatsiperka tas pats 1000 ha savininkui kruva lexionu fendu ir dar visokio velnio tokie laikai siaip man masejus kainavo 160tukst. like parama litu padalinkit 6 metam plius likute verte kazkokia tai bus gaunasi 20-25tukst. metams turiu uzdirbt ne tokie jau ir baisingi pinigai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei isgali tai ir perki nebutinai tik zmogeliui ant 100 ha tris dzoniai neatsiperka tas pats 1000 ha savininkui kruva lexionu fendu ir dar visokio velnio tokie laikai siaip man masejus kainavo 160tukst. like parama litu padalinkit 6 metam plius likute verte kazkokia tai bus gaunasi 20-25tukst. metams turiu uzdirbt ne tokie jau ir baisingi pinigai :icon-wink:

NEsupyk, bet man smalsu pasidare:

Ir padargus naujus susipirkai, purkštuva, kombaina ar tik traktorius su parama perki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetum su visais pasidalint savo patirtim ir padet kolegom, kuriem dirbant 500-1000ha pernai pardavus grudus (zemesnem nei planavo kainom) nepavyko pasiengt salyginai ne tokiu dideliu investiciju.

Atkreipk dėmesį, kad aš ne apie save rašiau, o apie pažįstamą.

O pas mane įdomumo dėliai stovi 2 MTZ'okai ir 6830 JD., na ir aišku atitinkami padargai. Pats tas 180 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dabar turim jd 6420se, tai jai keisim tai i toki pat tik su naujesniais skaicias :lol:

Tai ir norėjau pasakyti nesvarbu koki rinksiesi rinkis premium

kam ko reikia, nemanau, kad pvz.: dirbant prie fermos reikalinga premium serija, kur būtų naudojamas su frontaliniu krautuvu. Nemanau kad ten reikia elektrinių porų valdymo, teliko, tų pačių amortizacijų ir panašiai. Aišku, galima susidėti, bet kokia kaina tada gaunasi to traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dabar turim jd 6420se, tai jai keisim tai i toki pat tik su naujesniais skaicias :lol:

Tai ir norėjau pasakyti nesvarbu koki rinksiesi rinkis premium

kam ko reikia, nemanau, kad pvz.: dirbant prie fermos reikalinga premium serija, kur būtų naudojamas su frontaliniu krautuvu. Nemanau kad ten reikia elektrinių porų valdymo, teliko, tų pačių amortizacijų ir panašiai. Aišku, galima susidėti, bet kokia kaina tada gaunasi to traktoriaus.

Na jo žiurint kur ji naudosi jai toliau kaip is kiemo jis niekur nevažius tai taip bet jai transporte tai reikalingas mechanizmas nes kratus trumpos bazes JD be TLS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dabar turim jd 6420se, tai jai keisim tai i toki pat tik su naujesniais skaicias :lol:

Tai ir norėjau pasakyti nesvarbu koki rinksiesi rinkis premium

kam ko reikia, nemanau, kad pvz.: dirbant prie fermos reikalinga premium serija, kur būtų naudojamas su frontaliniu krautuvu. Nemanau kad ten reikia elektrinių porų valdymo, teliko, tų pačių amortizacijų ir panašiai. Aišku, galima susidėti, bet kokia kaina tada gaunasi to traktoriaus.

jeigu dar nepats dirbsi tai tuo labiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...