Jump to content

Claas lexion kuri rinktis 750 ar 760???


Rokas ūkininkas

Recommended Posts

32 minutes ago, Rokas ūkininkas pranešimas:

Sveiki. Noriu jusu patarimo, perku claas kombaina ir dairausi į du konkrečius modelius, lexion 750 ir 760. Klausimas konkretus ar perkant 760 su 7,5m kederiu nebus per galingas man jis? Kas gali buti negerai kad pilnai jo neapkrausiu?

Kiek žiurėjau internete parametrus tai jie vienodi, tik skiresi variklio galia. 

Ar tiesa tai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

59 minutes ago, Rokas ūkininkas pranešimas:

O 530arkliu neperdaug  ant 7,5m kederio? :D baisokai skamba

Kiek suprantu kalba eina apie nauja aparata, tai jai kaina nėra aktualu tai visada geriau rinktis galingesni varijanta, bet vėlgi jei kišenė laidžia tai gal geriau 770 ten jau spragilai ilgesni gerokai ir našumas didesnis, jei kalbant apie arklius tai mano 580 turi 500aj pagal din standarta o dabartiniai nurodyti pagal iso standarta ir man atrodo 760 yra ne 530 o 503aj,  pagal iso, tai pagal din bus žymiai mažiau, kalbant apie kederio ploti tai nežinau kaip susitvarkytu  750 ar 760 su 9 metru bet jei imtum 770 kurio parametrai panašūs i 580 tai 9 metrai jam pats tas bet kokiom salygom o ir su 10,5 susitvarko nesunkiai.

P.S. Kederiais ten turbut ne 7,5 o 7,7

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, viktorass pranešimas:

Kiek suprantu kalba eina apie nauja aparata, tai jai kaina nėra aktualu tai visada geriau rinktis galingesni varijanta, bet vėlgi jei kišenė laidžia tai gal geriau 770 ten jau spragilai ilgesni gerokai ir našumas didesnis, jei kalbant apie arklius tai mano 580 turi 500aj pagal din standarta o dabartiniai nurodyti pagal iso standarta ir man atrodo 760 yra ne 530 o 503aj,  pagal iso, tai pagal din bus žymiai mažiau, kalbant apie kederio ploti tai nežinau kaip susitvarkytu  750 ar 760 su 9 metru bet jei imtum 770 kurio parametrai panašūs i 580 tai 9 metrai jam pats tas bet kokiom salygom o ir su 10,5 susitvarko nesunkiai.

P.S. Kederiais ten turbut ne 7,5 o 7,7

Kalbama apie 2012m kaina man geresne net 760 gaunasi o ne 750, kederi deda kokio man reikia 7,7m. Tai ir galvoju, ar galingesnis su mazesniu kederiu dirbs normaliai. Neturejes rotoriu tai klausiu jusus patarimu.   O arkliu jis tikrai 530. Jei kuls gerai jis ir svariai su mazesniu kederiu, tai tie arkliai manau nemaišis tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, ukdavidas pranešimas:

O aš dabar mąstau 580ar 600 kaina tapati su 9m kederiu tik 600 tajam variklis galingesnis bet ir taip nebus ką veikti 300 ją eko ūkyje, manau tik su 600 kuro daugiau naudos

Tu i ekologini uki imk kratiklini :) ir ant 300ha nemanau, kad reikia tokio galingo. Jei iš naujesniu nori imk koki 660 ar 670.  Pas mane ukis virs 1000ha jau ir tvarkiausi iki 1000ha su dviem lexion 460, bet dabar imu jau ir rotoriu, bet 9m ar 10m kederio tikrai neimu, nes niera laukai lygus, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

41 minutes ago, Rokas ūkininkas pranešimas:

Tu i ekologini uki imk kratiklini :) ir ant 300ha nemanau, kad reikia tokio galingo. Jei iš naujesniu nori imk koki 660 ar 670.  Pas mane ukis virs 1000ha jau ir tvarkiausi iki 1000ha su dviem lexion 460, bet dabar imu jau ir rotoriu, bet 9m ar 10m kederio tikrai neimu, nes niera laukai lygus, 

Žiūrint kokio nelygumo tie laukai, bet šiaip tas 9 metru nėra taip baisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, viktorass pranešimas:

Žiūrint kokio nelygumo tie laukai, bet šiaip tas 9 metru nėra taip baisu.

Kalvuoti tikrai, ir durpynu pasitaiko, ir kampu pilna. Ir sejp jau kaip kalbejau su ukinininku vienu tai sako ir kliutis sunku apvažiuoti ir ant posukiu jau sunkiau.  Reik jau labai lygiu lauku, o mano lygus laukai gal sudaro kokiu 50%. Bet našumas žinoma didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Rokas ūkininkas pranešimas:

Kalbama apie 2012m kaina man geresne net 760 gaunasi o ne 750, kederi deda kokio man reikia 7,7m. Tai ir galvoju, ar galingesnis su mazesniu kederiu dirbs normaliai. Neturejes rotoriu tai klausiu jusus patarimu.   O arkliu jis tikrai 530. Jei kuls gerai jis ir svariai su mazesniu kederiu, tai tie arkliai manau nemaišis tikrai.

Dabar pasižiūtrėjau konedatoi tai tie 760 pasirodo jei 12 metu tai turbut gali būt ir si 142 ir su 170 cm spragilais,  tai idomu koki ten pačiam siūlo ar su 140 ar ta didesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-06-14 at 18:45, M&M pranešimas:

jeigu derlius 7 ir daugiau t iš ha kviečių tai apkrausi normaliai ir 7,7m pjaunamąja, jei tokio derliaus nėr geriau jau tada 9 metrai.

Nebus derliaus, galėsi greičiau važiuoti, juk žiūri kaip spėja ryti ir pagal tai greitį reguliuoji. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas 300 Ag kainuos daugiau ir padarys dvigubai mažiau nei 2012 760 su vikšrine važiuokle.  Su siauro "kūno" lexionais yra tam tikrų niuansų, kurie neatperka kainos skirtumo. Ypatingai su pirmaisiais modeliais 750, kurie žiauriai strigo per 2012  javapjūtę Anglijoje. Beje pirkdami su siaura pjaunamąja, pagalvokite kaip apsisuksite galulaukėse, nebent jums priimtina važinėt pirmyn atgal kaip su Niva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...