Jump to content

Ka manote apie T-25?


Guest ???

Recommended Posts

  • po 6 metų...

turiu t25 ir dirbau 9 ha,o po to isigijau 82.1,bet labai gerai ir mazylis daug ka ir su juo ,sodinu bulves vagoju,nusipirkau saku kapokle,tai siemet jau kurenu savu kuru ir dabar smulkinu taip pat turiu is reduktoriaus zoles smulkintuva tai su mazyliu sarbintus apie 20 aru iki zemes nukapojau,bet labai noriu maziuka 320.4 bet t25 neuzmusamas dirbant su protu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl pavarų nesutinku. Jeigu su protu dirbi, normaliai pavaras junginėji, o ne laužai, tai ir niekas nesusikiša. Prieš porą savaičių dėjau naują reversą. Įspūdžiai ne kokie... Rankų užkišti nėra kur, o dar pirmą kartą tai daug kantrybės ir laiko kainavo. Bet o, jeigu pavaras ir sukiši, tai ne problema ir sutvarkyti, nes šoninius dangtelius nusiimi, sankabą nuspaudęs laikai ir begius sumuši atgal į laisvą. taip, kad pupso menkiausia čia problema. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip. Siuliciau kas turit T-25 dekite gale dono galinius ratus. tada pravazumas neytiketinas

Senas komentaras, bet pasireiksiu :D

manau don ratai per dideli, pusašiai, šoninės pavaros nelaiko. manau geriausia nuo sk-4, db pas mane tokie uždėti, eina kaip tanktas, tik vienos soninės pavaros nespeju versti :)

O dėl patvaruko nėra ko lyginti. Mano tėtis jį nurašyta iš kokūkio nupirko, kapitaliai persisirinko ir nuo sovietų laikų tik 2004 metais buvo rimtesnis remontas, grupe keista, pavarų dėžės guoliai, bet prie veleno jau daugiau kaip dvi dešimtys metų niekas nedaryta, tik kai gerai užkaitini tepalo spaudimas iki 1,6 nukrinta. Manau tai jokios bėdos.

jis 1978 metų vladimireico gamybos. Aš asmeniškai prie mtz, nes pastarieji patvaresini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pervertina ta traktoriuką. Už tuos pinogus, kokių už jį šaukia skelbimuos aš rinkčiausi t-40am. Vistik daugiau darbų gali nuveikt. O apie 20ha arimą tai jau perdeda. Po kolūkių griūties arė vienas po 10 ha per metus. Trečiuose metuose keitė dėžę ir daugiau nebearė.

aisku reikia dirbti protingai,t25 lengviems darbams nepamainomas ,apie arima kultivavima dideliu plotu neina kalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras traktoriukas, man labai patinka ir pritariu Filtrui "greitai išklęrą reverso svirtis. Pats traktorius labai kratus, vairas mechaninis, tad sukinėti nelengva"

O arimui geriau tinka didesni, tokie kaip K750 :) bet galima ir su juo kokį hektarą, kitą susiart. Šį rugsėji nusipirkau T-25, labai džiaugiuosi. su nedideliu kultivatoriumi dirba labai gražiai ir su dviejų korpusu plūgais galima art, tik reikia gerai susireguliuot. Žinoma, kai šlapia tai šlapia....

Dar reikia pridėti, kad darbinis hidraulinis cilindras truputį rasoja ir hidraulinio paskirstytojas ties rankenėlės obuoliu ....

bet kad ekonomiškas tai jau neklausk!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pervertina ta traktoriuką. Už tuos pinogus, kokių už jį šaukia skelbimuos aš rinkčiausi t-40am. Vistik daugiau darbų gali nuveikt. O apie 20ha arimą tai jau perdeda. Po kolūkių griūties arė vienas po 10 ha per metus. Trečiuose metuose keitė dėžę ir daugiau nebearė.

pritariu. kainos tai tikrai kosminės. 2000m pirkome naują, mokėjome 13100. šįmet gaučiau ko ne dvigubai. nesąmonė kažkokia. idomu, kiek jie dabar nauji kainuoja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pervertina ta traktoriuką. Už tuos pinogus, kokių už jį šaukia skelbimuos aš rinkčiausi t-40am. Vistik daugiau darbų gali nuveikt. O apie 20ha arimą tai jau perdeda. Po kolūkių griūties arė vienas po 10 ha per metus. Trečiuose metuose keitė dėžę ir daugiau nebearė.

pritariu. kainos tai tikrai kosminės. 2000m pirkome naują, mokėjome 13100. šįmet gaučiau ko ne dvigubai. nesąmonė kažkokia. idomu, kiek jie dabar nauji kainuoja :)

kainos tikrai nežmoniškos...

man, manau, pasisekė - nupirkau už 8200 su kultivatorium, vartituvu, segmentine šienapjove, lenkiška (arkline) vienavage bulvių kasamaja ir vagojimo plūgeliais.

Savininkas buvęs vienas 1500 m.v. 1994 m. gamybos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...