Jump to content

:) pasidariau pirmąjį voljera :)


Donatas

Recommended Posts

  • Atsakymai 289
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

del telefono numeriu tai su internetu ir googlu idomus bajeris buna. Skambina man zmogus sako vat radom skelbima kad pardavinejat case traktorius ar dar kokias nors detales kieno nors. Sakau nieko nepardavineju, sako kaip tai? juk internete radom kad pardavinejat. Sakau kur radot? Sako google ivedem ir mums ismete teksta kad parduodama tas i anas ir jusu kontaktai. Ir rimtai viena syki padariau eksperimenta ir akurat, googlej prie nuorodos raso parduodu ta ir ana ir is zemesukis.com kontaktu skilties mano telefonas iklijuotas. Nors paspaudus ant siulomos nuorodos ismeta ten kur reikia, pvz i forumo parduodu skilti i reikiama skelbima. Bet zmones daznai ant nuorodos net nespaudzia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano entuziazmas taip pat ne toks, koks pradzioje buvo, bet as isvadas darysiu po seminaro. Reikia jame sudalyvauti, bent pamatyti kiek dar liko zmoniu su neisblesusiu entuziazmu, ar didele konkutrencija :D:D juokauju :D bet seminare sudalyvauti reikia, nes is pasales niekas objektyviai ir normaliai nepapasakos nieko, nes pats tures "slaptu minciu", o ten bent su zmonem keliais akis i aki galesi bandyt kazka aptart, gal klystu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano nuomone shiek tiek skiriasi, ash manau, kad viska reikia pradeti nuo savarankishku tyrimu, ziuri paklausa, ziuri pasiula, ieskai kas augina kam tiekia, kokia higinos reikalavimai ir tt, skaiciuoji kiek kakinuos transportas kiek kainuos iveisimas, prieziura realizacija, tada susirandi keleta zmoniu tuom uzsiimanciu ir bandai isiprashyt i svecius. seminaras yra ne kas kita kaip pinigu pleshimas, is jo iseisi su daugiau klausimu nei atejai

cia tik mano nuomone, bet ji jau patikrinta praktikoje :)

sekmes, nuosirdziai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, entuzijastai :lol:

as kaip ir jus esu apsikretes sia mintimi,noriu pradet augint "sliekus". kaip matau daug kas jau perdege sia mintimi ir uzbaige net nepradeja. As maniau kad viskas paprasciau cia yra, bet... ka padarysi, juk lengvai milijono neuzdirbsi :D:D siaip tai as planuoju vaziuot y seminara Zarasuose, gal kas vyksit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,vaziuosiu i seminara,ziuresim ka ten pasakys naujo... nu vistiek pradet jei nori tai turi su direktorium asociacijos pradzia padaryt del poperizmo del tinklo voljerui (is kur gaut) ir t.t aptart reikia,va buvom isiprase i svecius pas viena augintoja,tai zmogus 0.5ha turi jau keli metai o va dabar pasidare kita voljera 1ha. tai reiskiasi imasi kazko,nebutu prasmes tai nestatytu naujo voljero,pradziai tik reikia investiciju biski,be to pasisveciave ,apeje plotus pamatem kas kaip vyksta,kaip viskas atrodo,ka galima padaryt gudriau,kad voljeras butu eksploatuojamas ne metus ar pora o kur kas ilgiau,praktiskai amzinas...... pamacius viska kaip yra kyla minciu padaryt kaip geriau,manau taip ir bus,tuo labiau nebrangiai sugalvojom.... nu cia asmeniskai jei kam reiks pasidalint galesiu informacija.Kas vaziuos i zarasus galesim susitikt seminare aptarsim ka pasakos gero.As Egidijus,susitiksim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli, kolegos, siulau nenuleisti ranku.

Lengva tikrai nera ir investiciju reikia, bet atsipirkimas taip pat yra, bent jau kiek domejausi ir snekejau su uzsienyje gyvenanciais augintojais.

:)

Su keliais kilogramais i uzsieni eiti irgi neapsimoka ir niekas nesisnekes su tavimi. Asociacija tam ir yra reikalinga, kad suvienytu augintojus. Juk sudejus i viena vieta is keliu augintoju, kiekis didesnis. Kiek zinau, Serbijoje taip pat augintojai vadovaujasi tuo principu- yra sukure kooperatyva. Manau, kad nerealu pradzioje vienam paciam augintojui uzauginti kokias 60 t :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...