Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Eduardas pranešimas:

Jei gerai pamenu, tai jos skirtos labai tiesiems javams, kai tiesios varpos pro pirstus praeina neuzkliuve. as jas numetes, ant ju tik daugiau kabinasi vynioja

tai vienu žodžiu galima ir be ju kulti.mano jos gerokai papuvusios,žadejau darytis naujes tik kaži ar apsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-03 at 20:15, kiesa senis pranešimas:

tai vienu žodžiu galima ir be ju kulti.mano jos gerokai papuvusios,žadejau darytis naujes tik kaži ar apsimoka.

As ir nesuprantu ju paskirties..pas mane nera ir kuliu viska....pas kaimyna buvo kol nesuejo per kombaina dalis :D dabar nebera ir pas ji...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Gunia pranešimas:

As ir nesuprantu ju paskirties..pas mane nera ir kuliu viska....pas kaimyna buvo kol nesuejo per kombaina dalis :D dabar nebera ir pas ji...

Tėvukas sako kad esant retiems, žemiems arba labai tankiems ,daug masės javams padėta tolygiau maitinti sraigę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , 123Efka pranešimas:

Sveiki ,kokia paskirtis  10 ,11 detales? pas mane siuo metu tiesiog guolis uzmautas ir niekaip nesifiksuoja,gal cia is tos vietos reguliuojasi sietu dezes padetis? nes pas mane deze vienoj pusej arciau krasto nei toje puseja ?

36919721_1983146455048932_4286635025086021632_n.jpg

36848435_1983146421715602_8507507134433329152_n.jpg

36867586_1983146125048965_7970049147648606208_n.jpg

nu tai su 11 ir priverži guolį su šešiakančiu ant ašies. paprasta ir aišku kaip 2×2. ar tu ne to klausi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Zilvis55 pranešimas:

nu tai su 11 ir priverži guolį su šešiakančiu ant ašies. paprasta ir aišku kaip 2×2. ar tu ne to klausi?

tai tas ir arkliui aisku,knygoje pavaizduotas guolis ir kita detale kuri priverzia ta guoli,o pas mane jau neoriginalus matomai idetas guolis kuris eina isvien su priverzimu,bet jis nebuvo priverstas tiesiog uzmautas,klausimas kokioj padeti reikia ta guoji priversti? nes jis ant tos asies turi eigos ,asele platesne uz guoli,logiskai mastant sytu deze galejo vaikscioti i sonus ?ir ka duoda tas guoliu priverzimas toksai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Gal ir dėl to. Sietų dėžė pirma turi tiesiai kabėt ant gumų, paskui jau su guoliu suverži, kad nepabėgtų. Ten ta papildoma detalė išcentrikas, paprastai guolis laisvai maunasi ant ašies, o sukant išcentriką, guolio atžvilgiu, ašis įveržiama ir paskui užfiksuojama mažu varžteliu. Ar bendei kaukštelt per tą guolio užveržimą? man tas išcentrikas buvo gerai prikepęs, tada irgi galvojau, kad eina išvien su guoliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , 123Efka pranešimas:

tai tas ir arkliui aisku,knygoje pavaizduotas guolis ir kita detale kuri priverzia ta guoli,o pas mane jau neoriginalus matomai idetas guolis kuris eina isvien su priverzimu,bet jis nebuvo priverstas tiesiog uzmautas,klausimas kokioj padeti reikia ta guoji priversti? nes jis ant tos asies turi eigos ,asele platesne uz guoli,logiskai mastant sytu deze galejo vaikscioti i sonus ?ir ka duoda tas guoliu priverzimas toksai?

ir kumeliui aišku kurioj padėtyje reik užveržt. tai aišku kad jie galėjo kazkiek judėti šonus esant nepriveržtam guoliui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Eduardas pranešimas:

 Gal ir dėl to. Sietų dėžė pirma turi tiesiai kabėt ant gumų, paskui jau su guoliu suverži, kad nepabėgtų. Ten ta papildoma detalė išcentrikas, paprastai guolis laisvai maunasi ant ašies, o sukant išcentriką, guolio atžvilgiu, ašis įveržiama ir paskui užfiksuojama mažu varžteliu. Ar bendei kaukštelt per tą guolio užveržimą? man tas išcentrikas buvo gerai prikepęs, tada irgi galvojau, kad eina išvien su guoliu.

ne nebandziau,reikes rytoj pakalineti,idomu kas gausis,atskirai tu iscentriku buna pirkti?nes sitas be varstuku jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zilvis55 pranešimas:

ir kumeliui aišku kurioj padėtyje reik užveržt. tai aišku kad jie galėjo kazkiek judėti šonus esant nepriveržtam guoliui. 

nu man tas kombainas 2sezonas,tai tokiu visokiu neiskumu dar yra :D negi tokie zmulkus varstukai laiko visa deze,ok,ziuresim kas gaunasi,tikiuos kaskas naujo ir naudingo busiu atkases :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...