Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

prieš 30 minutes , Mantas2342 pranešimas:

D 4000 noriu šitą elevatoriaus žvaigždę pakeist kaip ji išsiima ir kaip šitus guolius išprašyt iš ten?

20180619_161016.jpg

man irgi įdomu. šiaip neatrodo užpuvęs guolis, tai meginciau su mažu guoliu nuimtuvu užkišti už blėkučių, bet greičiausiai jos links. Man tokie ėmimai dažniausiai baigiasi guolio sugadinimu ir naujo uždėjimu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , manttys pranešimas:

man irgi įdomu. šiaip neatrodo užpuvęs guolis, tai meginciau su mažu guoliu nuimtuvu užkišti už blėkučių, bet greičiausiai jos links. Man tokie ėmimai dažniausiai baigiasi guolio sugadinimu ir naujo uždėjimu :D

Čia ta įvorė kartu su guoliu, tokio tipo ane? Jaučiu ir reiks gadint ir kitą dėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , sole pranešimas:

Nekeitęs aš tos žvaigždės tik spėju, man buvo pošaibė sudilus prie spyruoklės tai normaliai neužspausdavo. Ten tik priėjimas blogas atkaiščiuot ir atsukt tą veržlę.

Bet , kad ten vietos mažai tam škyvui nuimt . Mh ką čia padarius jau visą dieną prie čia sėdim :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-14 at 11:31, Kazius112 pranešimas:

Sveiki kolegos gal kažkas kartais esate arde DB 4000 arba 3000 ar 4500 dėžė ir turite atliekamų detalų reiktų diferencialo teisingiau planetarkes

 

O gal kažkas bandėte gaminti droningborgo dėžei dantračius ir galėtumėte pasidalinti patirtimi kur gaminote ir kaip sekėsi ir šiaip kažin ar patvarios šių modelių dėžės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Kazius112 pranešimas:

O gal kažkas bandėte gaminti droningborgo dėžei dantračius ir galėtumėte pasidalinti patirtimi kur gaminote ir kaip sekėsi ir šiaip kažin ar patvarios šių modelių dėžės?

uzpernai teko db 3000 gamint atbulinei pavarai dantratuka, tai pagamino vietiniai uzsiimantys su metalo tekinimo darbais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-20 at 11:12, 123Efka pranešimas:

sveiki 7500 pradejo sunkiai vaziuot i kalniuka,vos iropoja i nestatu kalna,cia hidrovarikliui sakes?ar gali padeti filto ir skyscio pakeitimas?filtas buvo keistas pries sezona ,skystis niekada

Greiciau hidro siurblys šlubuoja...vešk tikrinti..man perrinko..vaziavimas pagerejo..tikrino abu..problema buvo siurblije.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...