Jump to content

Pievų ir ganyklų tręšimas


ricardaas

Recommended Posts

On 5/20/2017 at 20:46, Vanagas pranešimas:

paprastai kratant mėšlą ant pievų neturėsi naudos beveik, lietus nebent pagelbės kažkiek, bet išlaidos kratymui ir nuostolis netekus mėšlo neatpirks naudos gautos. nei avys nei galvijai neės mėšlu apkratytos pievos, bet viskam yra bet. ės tuo atveju, jei neturės ko daugiau ėst. 
logiškiau mėšlą panaudot grūdam augint, daugiau užauginsi, daugiau žiemą sušersi , mažiau žolinio pašaro reiks.

grudu nera kam kulti

mesla atiduodavau uz dyka,tai maniau daugiau naudos bus jei ant pievu iskratysiu

meslo laiku neatidaviau,tai kazkur vistiek kratysiu,o su pupsu  savo sunkiu zemiu arti net nebandau nors plugas guli kazkur..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Juodas pranešimas:

Yra kokia chemija pievom nuo kiaulpienių nupūsti? Žolės kūdai ir sėtiniuose žolynuose nors ir trešti, apie senas pievas net nešneku...

kaip nebus kūdai,kad šis pavasaris vėluoja 2savaites,o be to jau pradeda trūkti drėgmės.Manau kad pradėsiu šienaut tik apie birželio vidurį,kai ankstesniais metais pradėdavau gegužės pabaigoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

as zinoma nieko nesuprantu,bet man kaip miestieciui paskaiciavus trasu kainas,jei po 500kg /ha tresti atrodo butu pigiau  ziemai pirkti pasarus,o pievose ganyti

turbut klystu..?

bent pasvalio rajone siemet praktiskai visiems buvo pasaru trukumas. patikek pirkti nebuvo ka. jei kas ir pardavinejo, tai kas pirko visi virs 50 procentu ismete. taip kad ka pasts pasigamini, tai bent zinai kad turesi ka serti.... p.s. zmonem ir siaudus dovanojau kad turetu ka sert..... siemet pagal tai kiek siuo metu yra zoles, matosi gera siaudu paklausa.... :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, gediminaske pranešimas:

bent pasvalio rajone siemet praktiskai visiems buvo pasaru trukumas. patikek pirkti nebuvo ka. jei kas ir pardavinejo, tai kas pirko visi virs 50 procentu ismete. taip kad ka pasts pasigamini, tai bent zinai kad turesi ka serti.... p.s. zmonem ir siaudus dovanojau kad turetu ka sert..... siemet pagal tai kiek siuo metu yra zoles, matosi gera siaudu paklausa.... :D 

Puse kaimo prisisukę žmonės buvo ant pardavimo rulonų, dabar dar stovi ir niekas neperka po 15e, nes kas netingėjo prišienavo pakankamai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Juodas pranešimas:

Puse kaimo prisisukę žmonės buvo ant pardavimo rulonų, dabar dar stovi ir niekas neperka po 15e, nes kas netingėjo prišienavo pakankamai :)

pas mus netingejo sienaut, bet zoles nestebuklai, nes senos pievos buvo ,dar ir daugiau gyvuliu laikyt buvo pradeje, bet dauguma naikina bandas jau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-22 at 14:24, Dar vienas miestietis... pranešimas:

as zinoma nieko nesuprantu,bet man kaip miestieciui paskaiciavus trasu kainas,jei po 500kg /ha tresti atrodo butu pigiau  ziemai pirkti pasarus,o pievose ganyti

turbut klystu..?

Klysti labai. Neturiu nieko prieš ,bet jei aš treščiau ne ant 1 ha 500kg o ant 5ha  po 100 ir vistiek gaučiau ta pati kieki žoles musu derlingose žemese tai pradek skaičiuoti man tris kartus pjaunant žole kiek susitaupo net skaičiuot nereikia galim pradet lyginti tai 1=5 ha ir kiek reiks kuro visiem darbam nupjauti sugrebti surinkti 1ha ir kiek 5ha kiek daug laiko aš sutaupau trešdamas daugiau kiek kuro .o kita pusė galvok kiek sutaupom žemes trešdami daugiau kam man seti 100ha pievu jei paseji 50ha ir treši daug ,gauni ta pati kieki ir likusius 50seji grudais kurie bira pvz kviečiai apie 7tonas.o jei žeme nuomuojama ? Mokesi už 100ha ar geriau už 50ha sutaupisi 5-6 tukstančius už nuoma ir paskaičiuok kiek mano normom ha nutreši už jau ta  nuomos suma.o dar mano išvardynti dalykai. Vienu žodžiu tevas sako kam seti du kartus daugiau plotu jei gali gauti visa ta iš per pus mažesnio ploto. O pieva reikia trešti nes nuo tokiu sausrų dar su trašom auga pas mus ir nelijo normaliai labai ilgai bet rezultatas keičiasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-23 at 20:32, Matazzz pranešimas:

Klysti labai. Neturiu nieko prieš ,bet jei aš treščiau ne ant 1 ha 500kg o ant 5ha  po 100 ir vistiek gaučiau ta pati kieki žoles musu derlingose žemese tai pradek skaičiuoti man tris kartus pjaunant žole kiek susitaupo net skaičiuot nereikia galim pradet lyginti tai 1=5 ha ir kiek reiks kuro visiem darbam nupjauti sugrebti surinkti 1ha ir kiek 5ha kiek daug laiko aš sutaupau trešdamas daugiau kiek kuro .o kita pusė galvok kiek sutaupom žemes trešdami daugiau kam man seti 100ha pievu jei paseji 50ha ir treši daug ,gauni ta pati kieki ir likusius 50seji grudais kurie bira pvz kviečiai apie 7tonas.o jei žeme nuomuojama ? Mokesi už 100ha ar geriau už 50ha sutaupisi 5-6 tukstančius už nuoma ir paskaičiuok kiek mano normom ha nutreši už jau ta  nuomos suma.o dar mano išvardynti dalykai. Vienu žodžiu tevas sako kam seti du kartus daugiau plotu jei gali gauti visa ta iš per pus mažesnio ploto. O pieva reikia trešti nes nuo tokiu sausrų dar su trašom auga pas mus ir nelijo normaliai labai ilgai bet rezultatas keičiasi

Kaip pirstu i aki tokias pat išavadas padariau ir aš ,seniau šienaudavau  didesni plota (sofkinku"  tanku poligonus") ,dabar perséjau savo pievas patrešiau ir naudos turiu žymiai daugiau-- palyginimui pernai is "sofos" 5ha -20 ruliu iš savo vidurkis 1ha  18 vnt  išvados-" sofkininku " laukai ganymui  saviems laukams - méšlas,gera sékla, ir trašos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, virgis807 pranešimas:

Kaip pirstu i aki tokias pat išavadas padariau ir aš ,seniau šienaudavau  didesni plota (sofkinku"  tanku poligonus") ,dabar perséjau savo pievas patrešiau ir naudos turiu žymiai daugiau-- palyginimui pernai is "sofos" 5ha -20 ruliu iš savo vidurkis 1ha  18 vnt  išvados-" sofkininku " laukai ganymui  saviems laukams - méšlas,gera sékla, ir trašos

Puiku.mes ryt jau pradedam pjovima gal dar ikelsiu foto jei nepamiršiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...