Jump to content

ar reikia kam atkurti pievas


belarusas

Recommended Posts

Prieš 17 valandų, tadasjo pranešimas:

Skaičiau jo komentarą. Tai ir bandysiu laukti, gal metus bandysim nedeklaruoti to lauko jei nieko nepakeis per šį pavasarį reikalavimuose. Nes tų paukštukų pripaišė pas mane visose pievose kur tik galėjo

Matyt nieko nesulauksim. Pakeisti kai kurie Valdymo reikalavimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ludditas pranešimas:

Matyt nieko nesulauksim. Pakeisti kai kurie Valdymo reikalavimai

Skamba kaip ką notim tą darom su jūsų žeme. Jei nedeklaruočiau, neaišku kaip tada būtų po metų, gal tą sluoksnį ir panaikintų, bet čia tik gal.

Kolkas kiek matau kad yra ragai su tuo lauku,.teks persėt pieva ir tiek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , tadasjo pranešimas:

Skamba kaip ką notim tą darom su jūsų žeme. Jei nedeklaruočiau, neaišku kaip tada būtų po metų, gal tą sluoksnį ir panaikintų, bet čia tik gal.

Kolkas kiek matau kad yra ragai su tuo lauku,.teks persėt pieva ir tiek. 

Gerai įsiskaityk 3 VR! Gali persėti III grupės augalais. Reiškia sėji šiemet pvz dobilus, o po metų tas plotas turėtų iškristi iš paukščių apsaugos sluoksnio, nes paukščių apsaugos niekur nėra kur deklaruojamos daugiametės žolės. Ir galėsi manau sėti ką nori. Aš taip darysiu, nes tie plotai jau suskusti pas mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ludditas pranešimas:

Gerai įsiskaityk 3 VR! Gali persėti III grupės augalais. Reiškia sėji šiemet pvz dobilus, o po metų tas plotas turėtų iškristi iš paukščių apsaugos sluoksnio, nes paukščių apsaugos niekur nėra kur deklaruojamos daugiametės žolės. Ir galėsi manau sėti ką nori. Aš taip darysiu, nes tie plotai jau suskusti pas mane.

Pasidomėsiu giliau, dėkui už tinkamą kryptį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...