Jump to content

Apie Belarus 1025.5 AC


Recommended Posts

dabar pats 120ha dirbu ir dar giminaičiui apdirbu, todėl nemažai tenka traktoriui prasėdėt. Jeigu ūkis iki 50ha, tada taip varai su bielkiu, bet jei koks nuo 70ha, tada jau reik žiūrėt normalios technikos. aš pats pirkausi vakarietį turėdamas 70ha.

tu nepyk zmogau, bet kliedi tai konkreciai, pas mane virs 300ha ir apdirbu praktiskai su belarusu 1025.4 ir case MX 170 ir to pasisvilpaudamas, be streso ir skandalo :eusa-dance:  savo laiku esu dirbes apie 500ha su pusantriniu ir tim belarusais 82

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...komforto visiškas nulis , bet dirbti galima ,negi traktoriuje gyveni...

Pagal pinigus ir sąlygos.Man jų pakanka.

jei rankos auga is teisingos vietos tai pridek biski darbo, fantazijos ir meiles, ir turesi super konforta, nei garso nei vibracijos (nors jos ir taip nera, nezinau is kur jus ja traukiat) nei nuovargio nebus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats tu nekliedėk, 500ha su pusantriniu jis apdirbdavo :D gali pasidėt liniuotę čia nesimatavęs, nes matau kantrus žmogus, galėtum ir kastuvu sukasti tuos visus hektarus :D

pas jį dar pasirodo belarusai nei vibruoja nei triukšmauja, nejuokink.

perskaityk dar karteli ka rasiau, gal tada suprasi kas ir kaip :eusa-naughty: , o del kastuvo tai cia tu teisus, ne tik galiu, bet ir kasu, kaip pvz lysve braskems... :eusa-drool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko jame nera baisaus, paprastas kaip 5kapeikos, variklis jau senai gaminamas ir pasiteisines, deze principu panasi i 1025 deze tik diapazonu kiekis didesnis ir yra dar pusikes irgi jau senai gaminama, jau kazkur aprarasinejau ji, nenoriu cia kartotis...

2022 yra paskutinis modelis kuris yra dar paprastas remonte ir jo kainoje, o jau visi virs jo, ten 300AG ir daugiau, jau yra praktiskai vakarieciai tik surinkti Minske, ten ir deze ir variklis ir visa elektronika jau uzsienine, kaip beje ir kaina jau kaip uzsieniecio :eusa-shifty:

Čia rašai, kad tame 2022 yra pusiukės tai čia su knopke kokia jungema ar kaip, ar sankabos nereik naudot? Paskaičiau dabar, kad dirbi 300ha, ant tiek žemės jau gal reiktu ir kažka rimčiau apsvarstyt, pasiklausinėjau truputi čia vienas kolega turi toki dideli belarusa tai jis man yra sakes, kad antro tokio jau nenorėtu pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką čia skaityt, pusantrinis ir trys mtz, perskaičiau puikiai, nėra čia reikalo gilintis, kad tu dievini juos, nereikia sakyti, kad ten super dalykas, o tai kiti pasiskaitys tavo pezalionių.

dar kartą pasikartosiu, karvėm bačką nuvežt ar akmenis rinkti, tinkamas variantas, bet jei ūkis didesnis ir su juo pagrindinius darbus dirbti, gerokai varginantis reikalas, aš renkuosi kas man patinka ir mano pasisakymas tik kaip patarimas buvo, o jūs garbintojai bandote įrodyti savo tiesas.

Buvau užpernai parodoj į naują belarusą įlipęs, vaizdas nesiskiria nuo 1994.

Irgi kaip minėjau, pas mane 2004m 820, pirktas per paramą, todėl sudėtos plasmasės, sėdynė gramerio, bet vistiek, po darbo dienos savijauta ne kokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia rašai, kad tame 2022 yra pusiukės tai čia su knopke kokia jungema ar kaip, ar sankabos nereik naudot? Paskaičiau dabar, kad dirbi 300ha, ant tiek žemės jau gal reiktu ir kažka rimčiau apsvarstyt, pasiklausinėjau truputi čia vienas kolega turi toki dideli belarusa tai jis man yra sakes, kad antro tokio jau nenorėtu pirkti.

jo junginejasi su knopke ir sankabos nereikia mindyt, nors nesu tikras del to

o ka reiskia KAZKA RIMCIAU??????? nesuprantu as to jusu rimtumo, ka tie 200 arkliu esanciu belaruse skiriasi nuo 200 arkliu esanciu vakarietyje?????? jau esu cia rases kad as draugauju su tecnija ir savo laiku 6 metus tik ta ir dariau kad remontavau traktorius airijoje, tai patikek manim gyvenime nepirkciau MF, NH, Lamborginio, DF, nes jie neverti tu pinigu kokiu uz juos praso, bet zmones perka ir dziaugiasi, ir as ju nesmerkiu uz tai, o kas liecia belarusa, tai kokybe atitinka prasomu pinigu, ir kaip sakiau kiekvienas skaiciuojam ka ir kada pirkti ir su kuo dirbti, siam momentui tai man neina ivaldyt super-duper vakariecio, tai sudino vakariecio as neimu, o imu paprasta ir pigu tiek eksplotacijoje, tiek remonte belarusa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką čia skaityt, pusantrinis ir trys mtz, perskaičiau puikiai, nėra čia reikalo gilintis, kad tu dievini juos, nereikia sakyti, kad ten super dalykas, o tai kiti pasiskaitys tavo pezalionių.

dar kartą pasikartosiu, karvėm bačką nuvežt ar akmenis rinkti, tinkamas variantas, bet jei ūkis didesnis ir su juo pagrindinius darbus dirbti, gerokai varginantis reikalas, aš renkuosi kas man patinka ir mano pasisakymas tik kaip patarimas buvo, o jūs garbintojai bandote įrodyti savo tiesas.

Buvau užpernai parodoj į naują belarusą įlipęs, vaizdas nesiskiria nuo 1994.

Irgi kaip minėjau, pas mane 2004m 820, pirktas per paramą, todėl sudėtos plasmasės, sėdynė gramerio, bet vistiek, po darbo dienos savijauta ne kokia.

tavo ziniai as dievinu FENDA, pas mane ukyje yra ir vakarietiskos tehnikos ir belarusu, o pezaliones rasineju cia tam kad tokie kaip tu su savo ribotu mastymu nedrumstum zmonems ramybes ir neskleistu ereziju apie ale visagali vakarieti ir prascioka belarusa

diskusija baigta, nes kitaip itariu kad moderatorius uzdarys sia tema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas kolega kur minėjau tai dėžė kiek supratau visiškai mechaninė, bet dar kada sutikes pasitikslinsiu, kojovikos puslapyje taip pat parašyta mechaninė.

Tam žmogui tai nelabai su juo pasisekė, kaip jis sako visiškas pravalas dėl to ir sakau gal kažka kito, idomu kaip naujieji taip vadinami pusantriniai, girdėjau dabar iki 220 ar net 240 aj kažkokius gamina ir lyg tyltai patobulinti patikimiau blokuojasi.

Kas ten airijoje apie new hollandus per atsiliepimai, nes kaip tik toki turiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo junginejasi su knopke ir sankabos nereikia mindyt, nors nesu tikras del to

o ka reiskia KAZKA RIMCIAU??????? nesuprantu as to jusu rimtumo, ka tie 200 arkliu esanciu belaruse skiriasi nuo 200 arkliu esanciu vakarietyje?????? jau esu cia rases kad as draugauju su tecnija ir savo laiku 6 metus tik ta ir dariau kad remontavau traktorius airijoje, tai patikek manim gyvenime nepirkciau MF, NH, Lamborginio, DF, nes jie neverti tu pinigu kokiu uz juos praso, bet zmones perka ir dziaugiasi, ir as ju nesmerkiu uz tai, o kas liecia belarusa, tai kokybe atitinka prasomu pinigu, ir kaip sakiau kiekvienas skaiciuojam ka ir kada pirkti ir su kuo dirbti, siam momentui tai man neina ivaldyt super-duper vakariecio, tai sudino vakariecio as neimu, o imu paprasta ir pigu tiek eksplotacijoje, tiek remonte belarusa

atsilikes nuo technikos truputi, turi case kuris analogiskas NH (CNH), beto siuolaikiniai MF=Fendt arba tiksliau AGCO, nes 1997 metais nupirko is vokieciu gamykla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsilikes nuo technikos truputi, turi case kuris analogiskas NH (CNH), beto siuolaikiniai MF=Fendt arba tiksliau AGCO, nes 1997 metais nupirko is vokieciu gamykla.

nu joooooooooooo.........velniai nemate, tebunie as atsilikes, bet tikrai man uztenka proto nedeti ligybes zenklo tarp MF ir Fendo, o ir del Case patylesiu, nes kazkaip nesu rades nei vieno panasumo tarp mano turimo  1998m. Case MX170 ir NH kurio nors modelio, jeigu tu toks zinovas tai buk geras pateik pavyzdziais, ir dar, kas per vienas tas AGCO traktorius kuris nupirko ta gamykla,a??????? isanksto dekoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas kolega kur minėjau tai dėžė kiek supratau visiškai mechaninė, bet dar kada sutikes pasitikslinsiu, kojovikos puslapyje taip pat parašyta mechaninė.

Tam žmogui tai nelabai su juo pasisekė, kaip jis sako visiškas pravalas dėl to ir sakau gal kažka kito, idomu kaip naujieji taip vadinami pusantriniai, girdėjau dabar iki 220 ar net 240 aj kažkokius gamina ir lyg tyltai patobulinti patikimiau blokuojasi.

Kas ten airijoje apie new hollandus per atsiliepimai, nes kaip tik toki turiu.

megsta jie ten tuos NH, nes jie yra pigiausi is esamu rinkoje, o ir as nesakau kad jis negeras, tik tiek kad as jo nepirkciau ir viskas.

nesidomejau as tais naujais pusantriniais, nes neaisku kas pas mus juos pardavineja ir is kur serviza gauti, o svarbiausia reik dar paramos patvirtinima gauti, o tada ir ziuresiu kas ir kaip

bet but gerai kad pasidomautum kaip ten tam tavo zkogui su tuo belarusu nesiseke, idomu del bendro isprusimo  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu joooooooooooo.........velniai nemate, tebunie as atsilikes, bet tikrai man uztenka proto nedeti ligybes zenklo tarp MF ir Fendo, o ir del Case patylesiu, nes kazkaip nesu rades nei vieno panasumo tarp mano turimo  1998m. Case MX170 ir NH kurio nors modelio, jeigu tu toks zinovas tai buk geras pateik pavyzdziais, ir dar, kas per vienas tas AGCO traktorius kuris nupirko ta gamykla,a??????? isanksto dekoju

na tau dar pasiseke,nuo 1999u case su nh sukryzmino, nor siaip tai is tikro nepasiseke :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tau dar pasiseke,nuo 1999u case su nh sukryzmino, nor siaip tai is tikro nepasiseke :)

zmogau tu apsispresk, cia rasai kad Case identiskas NH, paskui rasai kad jau nebe, o tik nuo 1999m :eusa-naughty:

Mano kukliomis ziniomis tai MX170 gaminamas buvo nuo 1998 iki 2002, tai taip iseina kad jau nuo 1999m jis jau turetu but kitoks, nors esu realiai ardes ir dirbes su 2002, tai jis nesiskiria nuo mano 1998m, tai kur cia suo pakastas, jei jau tu sakai kad nuo 1999m jis turi but identiskas NH, ir parasyk konkreciai kuriam modeliui yra giminingas MX170 is NH........zodziu uzduoti gavai, tai laukiu atsakymo

tai dabar nesupratau man pasiseke ar ne :eusa-think:  :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ir sakau kad tau dar pasiseke ir pats sakai kad nespeji ant detaliu taupyti.

nu kaip ir maniau atsakymo nera ir nebus, mano tau patarimas pries rasamt ka nors rimtai pamastyk ka rasai, o kas liecia MX170,tai jo brolio dvynio nera pas NH, ir ateiciai zinok kad tik atskiri modeliai turi dvynius Case ir NH, jie kaip gamintojai yra atskiri, nors ir priklauso vienam koncernui CNH Industrial 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip ir maniau atsakymo nera ir nebus, mano tau patarimas pries rasamt ka nors rimtai pamastyk ka rasai, o kas liecia MX170,tai jo brolio dvynio nera pas NH, ir ateiciai zinok kad tik atskiri modeliai turi dvynius Case ir NH, jie kaip gamintojai yra atskiri, nors ir priklauso vienam koncernui CNH Industrial 

taip tu teisus, mx170 nh dvynio neturi, bet ateiciai pats zinok kad nauji cnh neturi reiksmes kuria spalva nudazyti isskyrus galingiausia modeli, kurio vienas viksrinis o kitas ratinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiek tiek atgal prie temos.

Kai kas rašote, kad MTZ kokybė naujesnių modelių nesiskiria nuo senesnių. Remsiuosi tik sava patirtimi. Ir galiu pasakyti, kad skirtumai komforto yra ir gan ženklūs ūkyje dirba - "81m, "94m ir "06 metų. Komforto klausimas eina tik link teigiamos pusės.

Ir jei atvirai, labai atvirai dažnai pagalvoju ar 952.3 kabinoje jaučiuosi daug nemaloniau už 2013 metų JD ar 2001 metų Fendtą. Na tik neužpulkite dabar manęs. Aš nekalbu apie valdiklių kokybę, funkcionalumą. Aš kalbu apie vidinį jausmą. Kurį jaučiu būdamas kabinoje vieno ar kito traktoriaus. Ir vėl būsiu atviras, po sėjos ar kitų žemės darbų, MTZ vidaus apdaila būna ne originaliai juoda. O prabangios šviesiai rudos spalvos. ( dirbama su uždarytais langais ) Bet labai nesijaudinkite, taip pat abiejuose vakariečiuose, po tų pačių darbų ant panelės dulkių taip pat puikiai galiu užsirašyti pirštu telefono numerį. Taip, sluoksnis būna mažesnis. Bet MTZ dėl to galvos nesuku, išvalai nusiurbi ir tolyn. O va jau Fendte pradeda "degti smilkiniai" nes kompiuteriui dulkės gali padaryti nemenkai žalos.

Taip, kad nesakykime, kad nauji MTZ yra tas pats kas seni. Jokiu būdu. Pamenu kaip jausdavausi po arimo dienos su 82 maža kabina ir kaip su 952. Jau nekalbu kad su naujuoju keliagubai didesnį plotą įveikiu per tą laiką.

Taip, apie vibraciją. Tai labai pavojingas sveikatai fizikinis reiškinys. Labai blogai, kai junti vibraciją. Bet yra virpesiai, kurių mes nejuntame. O jie taip pat pavojingi. P.S. pas mane 952 vartotojo vadove, parašyta, kad dėl perduodamos vibracijos su traktoriumi galima be perstojo dirbti apie 2 val per dieną. Vat kaip. O ji persiduoda nuo šaltinio ( variklis, dėžė, tiltai ) į kabiną per kietasias jungtis, jei dar neduok Dieve pas ką liečiasi skardos, tabaluoja laisvos mutarkės. Tada amba sveikatai.

Ir jei pabaigoje dar kam įdomu, kaip išsprendžiau garso klausimą MTZ kabinoje. Tai kainavo apie 200 eurų. Dabar kabinije tylų kaip Lexuse. Groja linksmos meliodijos, yra telefono laisvų rankų įranga. http://peltorcomms.3m.com/world/Product.asp?PageNumber=936&Product_Id=187&ProductCategory_Id=42

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip tu teisus, mx170 nh dvynio neturi, bet ateiciai pats zinok kad nauji cnh neturi reiksmes kuria spalva nudazyti isskyrus galingiausia modeli, kurio vienas viksrinis o kitas ratinis.

kad as teisus ir patc zinau, tavo pritarimo man tam nereikia, o vat del tavo zinojomo apie CNH produkcija ir spalvas drysciau abejoti, jei tu nezinai apie senuosius modelius, tai kaip gali zinot apie naujus.......

zodziu kazkokia sendien diena keista, labai jau daug zinovu is serijos VBS priviso :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Ir jei pabaigoje dar kam įdomu, kaip išsprendžiau garso klausimą MTZ kabinoje. Tai kainavo apie 200 eurų. Dabar kabinije tylų kaip Lexuse. Groja linksmos meliodijos, yra telefono laisvų rankų įranga. http://peltorcomms.3...tCategory_Id=42"-įdomu.Prašau plačiau kaip  panaikinai kabinoje garsą(Lexuse nesėdėjau).Gal tik reiktų kokioje kitoje temoje,nepurvinant šičia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...