Jump to content

Apie Belarus 1025.5 AC


Recommended Posts

nu tai va, atsiradus galimybei ir viska gerai paskaiciavus tau iseina pirkti vakarieti, tai sveikintina, o sios temos autorius irgi viska gartantija apskaiciavo ir jam isena nsipirkti 1025.5, tai nematau cia tragedijos nei kai kurie cia keverzojantys kolegos ale, as irgi noriu vazineti su ferariu, bet turiu tenkintis tik toyota, nes neiperku ferario, tai pasirodo as kolukietis arba kaimietis, nu zodziu kazkoks netoks :eusa-think:​ 

Tai buna visokiu :) Man kiti dar kokius moralus atskaite kad neemiau daugumos pribumbasu traktoriui naujam, nors man koforto ir funkciju ir taip uzteks, taciau man kaip tik liko lesu horscho sejamai, kurios labai norejau ir manau kad sis zingsnis tikrai atsipirks ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as su 1025.4 symet suveziau 400t. su 3PTS13 i viena gala vaziuoti apie 70km, kraunu apie 16-18 tonu ir nieko, atlaike zveris :eusa-whistle: kuliu su Vektoriu, 5 sezonai atkulta ir pakeisti keli guoliai ir keli dirzai

mes irgi dalyvaujam programoi ir jei isdeks tai pirksim 2022.5 belarusa ir dar viena silpnesni koki, as nesu pries vakariecius bet mano atveju yra vienas niuansas, man reikia traktoriu kiekio, vieno neuztenka, o nupirkti pora vakarieciu tai tikrai nera lengva,  ir viska paskaiciavus renkiesi belarusa, kainos ir kokybes santykis mane tenkina.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir panasu kieki suveziau, bet pas mane belarus 920   :) Kalnuotos vietoves tai 13 tonu grudu plius priekabos mase tai jam jau riba :) Kas uzknisa padangas greit suedziau, del to baiminuos ir del vakariecio, nes padangos zymiai brangesnes, tai svajoju apie sunkvezimi. Neprisibijai kad dar mazai isbandytas rinkoj tas galingas belarusas? Neturi jis rimtu bedu, gal girdet is rytu kas kaip sekas su jais dirbt, nes pas mus nesimato ju :) Vis tik jau rimtos investicijos tokie traktoriai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir panasu kieki suveziau, bet pas mane belarus 920   :) Kalnuotos vietoves tai 13 tonu grudu plius priekabos mase tai jam jau riba :) Kas uzknisa padangas greit suedziau, del to baiminuos ir del vakariecio, nes padangos zymiai brangesnes, tai svajoju apie sunkvezimi. Neprisibijai kad dar mazai isbandytas rinkoj tas galingas belarusas? Neturi jis rimtu bedu, gal girdet is rytu kas kaip sekas su jais dirbt, nes pas mus nesimato ju :) Vis tik jau rimtos investicijos tokie traktoriai. 

nieko jame nera baisaus, paprastas kaip 5kapeikos, variklis jau senai gaminamas ir pasiteisines, deze principu panasi i 1025 deze tik diapazonu kiekis didesnis ir yra dar pusikes irgi jau senai gaminama, jau kazkur aprarasinejau ji, nenoriu cia kartotis...

2022 yra paskutinis modelis kuris yra dar paprastas remonte ir jo kainoje, o jau visi virs jo, ten 300AG ir daugiau, jau yra praktiskai vakarieciai tik surinkti Minske, ten ir deze ir variklis ir visa elektronika jau uzsienine, kaip beje ir kaina jau kaip uzsieniecio :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko jame nera baisaus, paprastas kaip 5kapeikos, variklis jau senai gaminamas ir pasiteisines, deze principu panasi i 1025 deze tik diapazonu kiekis didesnis ir yra dar pusikes irgi jau senai gaminama, jau kazkur aprarasinejau ji, nenoriu cia kartotis...

2022 yra paskutinis modelis kuris yra dar paprastas remonte ir jo kainoje, o jau visi virs jo, ten 300AG ir daugiau, jau yra praktiskai vakarieciai tik surinkti Minske, ten ir deze ir variklis ir visa elektronika jau uzsienine, kaip beje ir kaina jau kaip uzsieniecio :eusa-shifty:

Nu ok bus idomu isgirst ispudzius jei pasiseks paimt ji :) O kokius konkreciai padargus zadi prie jo kabint? Pamenu kai buvau agrodetalej tai buvau isokes i ta galinga belarusa 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ok bus idomu isgirst ispudzius jei pasiseks paimt ji :) O kokius konkreciai padargus zadi prie jo kabint? Pamenu kai buvau agrodetalej tai buvau isokes i ta galinga belarusa 

pluga, germatoriu, lekstes, skutika, dirbs visus sunkiuosius zemes darbus, nu dar grudus vez, zodzu dirbs kaip priklauso  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nagi nagi nuo sitos vietos prasyciau placiau papasakot, gal patc dirbai su juo?????????

Galiu atpasakoti ūkininko iš Rusijos žodžius apie šį traktorių. 2000 ha dirba su dviejais 1221 ir 2022.

Jo silpnos vietos pradirbus 2000 mh:

Priekinio tilto pavaros, leidžiantys ribokšliai. Taip pat ( nežinau kaip tą vietą pavadint ) viršutiniai ir apatiniai guoliai kur laiko priekinį pusašį prie tilto.

Generatoriaus dirželio trumpas tarnavimo laikas. Labai nepatogus keitimas.

Kaista variklis dėl radiatoriaus užnešimo.

Siurblio bėda buvo, bet sako, kad DK nekokybišką pylė.

Reikia perdaryti visus vamzdelių laikiklius, nes masiškai yra pratrinami.

Prietaisų skydelio "kosmosavimas"

Keitė beveik visus daviklius.

Subiręs kardanas preikinio tilto.

sako, kad laiks nuo laiko nutinka koks nors protu nesuvokiamas gedimas. Paskutinis buvo - tepalo paėmimo vamzdelis iš karterio nulūžo. davikliai prietaisų skydelyje grybavo, bet garsinė indikacija buvo. Ta ir išgelbėjo variklį.

Šiaip sakė, ka tai tas pats 1221 traktorius. Tik jau dėžė su elektrohidrauline pavara.

Juokavo, kad MTZ reikia pirkti tik tokiam žmogui, kuris gerai išmano mechniką ir inžinieriją. Nes nepakanka vien tik pasitaisyti, reikia dar ir išmąstyti kaip Minsko saliamoniškus techninius sprendimus optimizuoti.

Beje kabiną girė. Sakė izoliacija gera ir aplamai sandari.

Kaip matote, didelių problemų nėra, visi gedimai - belarusiški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu atpasakoti ūkininko iš Rusijos žodžius apie šį traktorių. 2000 ha dirba su dviejais 1221 ir 2022.

Jo silpnos vietos pradirbus 2000 mh:

Priekinio tilto pavaros, leidžiantys ribokšliai. Taip pat ( nežinau kaip tą vietą pavadint ) viršutiniai ir apatiniai guoliai kur laiko priekinį pusašį prie tilto.

Generatoriaus dirželio trumpas tarnavimo laikas. Labai nepatogus keitimas.

Kaista variklis dėl radiatoriaus užnešimo.

Siurblio bėda buvo, bet sako, kad DK nekokybišką pylė.

Reikia perdaryti visus vamzdelių laikiklius, nes masiškai yra pratrinami.

Prietaisų skydelio "kosmosavimas"

Keitė beveik visus daviklius.

Subiręs kardanas preikinio tilto.

sako, kad laiks nuo laiko nutinka koks nors protu nesuvokiamas gedimas. Paskutinis buvo - tepalo paėmimo vamzdelis iš karterio nulūžo. davikliai prietaisų skydelyje grybavo, bet garsinė indikacija buvo. Ta ir išgelbėjo variklį.

Šiaip sakė, ka tai tas pats 1221 traktorius. Tik jau dėžė su elektrohidrauline pavara.

Juokavo, kad MTZ reikia pirkti tik tokiam žmogui, kuris gerai išmano mechniką ir inžinieriją. Nes nepakanka vien tik pasitaisyti, reikia dar ir išmąstyti kaip Minsko saliamoniškus techninius sprendimus optimizuoti.

Beje kabiną girė. Sakė izoliacija gera ir aplamai sandari.

Kaip matote, didelių problemų nėra, visi gedimai - belarusiški.

:eusa-drool: zinoma dekoju uz isamu parasyma, bet as maciau visus tuos filmukus intike ir rusu forumus skaiciau, viska perpasakojai teisingai, tik viena detale yra, jo traktorius pirktas is surinkimo gamyklos esancios rusijoje, o tai pagal paciu rusu komentarus yra dauk kartu blogesnes kokybes traktorius negu kad surenkami minske, kiek tame yra teisybes nezinau, bet praktiskai visi jie ten sneka kad jei pirkti tai tik surinkta baltarusijoje, net ir kaina skiriasi tipo, rinkti baltarusijoje yra brangesni ir ju reikia laukti ilgai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-drool: zinoma dekoju uz isamu parasyma, bet as maciau visus tuos filmukus intike ir rusu forumus skaiciau, viska perpasakojai teisingai, tik viena detale yra, jo traktorius pirktas is surinkimo gamyklos esancios rusijoje, o tai pagal paciu rusu komentarus yra dauk kartu blogesnes kokybes traktorius negu kad surenkami minske, kiek tame yra teisybes nezinau, bet praktiskai visi jie ten sneka kad jei pirkti tai tik surinkta baltarusijoje, net ir kaina skiriasi tipo, rinkti baltarusijoje yra brangesni ir ju reikia laukti ilgai....

Taip, rusijoje renka gal dešimtys įmonių MTZ traktorius. Jie gerai suprantu vietinę sistemą, tai rusiškai rinkti traktoriai neturi jokio Euro standarto.

Nebus Bosh'inės hidro valdymo sistemos, siurblys "neoriginalus" bet tilto, ir kitų stambių mazgų, jie savo neklijuoja. O kaina baltarusiško didesnė vien jau todėl, kad importui taikomi indukatyvai. Į RUS visada pigiau įvežti ir išvežti detalėmis, bet ne gaminiais. Bet kad iš esmės kokybė skirtusi, labai abejoju. Kažin tokių lenkai po Pronar vardu nepardarinėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, rusijoje renka gal dešimtys įmonių MTZ traktorius. Jie gerai suprantu vietinę sistemą, tai rusiškai rinkti traktoriai neturi jokio Euro standarto.

Nebus Bosh'inės hidro valdymo sistemos, siurblys "neoriginalus" bet tilto, ir kitų stambių mazgų, jie savo neklijuoja. O kaina baltarusiško didesnė vien jau todėl, kad importui taikomi indukatyvai. Į RUS visada pigiau įvežti ir išvežti detalėmis, bet ne gaminiais. Bet kad iš esmės kokybė skirtusi, labai abejoju. Kažin tokių lenkai po Pronar vardu nepardarinėja?

del lenku tai nemanau kad jie ten dalyvautu kur, o kas liecia del surinkimo ir mazgu,tai velniai zino kaip ten yra, bet sakau kad visuose forumuose jie peikia rusu rinkimo traktorius.

o del boscho tu neteisus, stovi jis ten ir ant hidro sistemos ir su common railu yra bosciniu, tik jiems, kaip tu sakai netaikoma euro standarto tai ir neperka jie su common railu, kam moket brangiau uz traktoriu.

apie ta kur tu rasei ukininka rusu tai pas ji hidraulika valdo boscas, bet esu mates kazkuriam forume foto 2022 belaruso su mechaniniu monobloko valdimu, nu kaip pas 952 ar 1025

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai va, atsiradus galimybei ir viska gerai paskaiciavus tau iseina pirkti vakarieti, tai sveikintina, o sios temos autorius irgi viska gartantija apskaiciavo ir jam isena nsipirkti 1025.5, tai nematau cia tragedijos nei kai kurie cia keverzojantys kolegos ale, as irgi noriu vazineti su ferariu, bet turiu tenkintis tik toyota, nes neiperku ferario, tai pasirodo as kolukietis arba kaimietis, nu zodziu kazkoks netoks :eusa-think:​ 

Dėkoju Agriman už konstruktyvius patarimus ir nuomonę. Perku ruski vien dėl to, kad galėčiau kuriant ūkį nusipirkti ir naujus padargus pašarų ruošimui, kad nereikėtų klauptis prieš kitus. Žinau ne vieną atvejį kai nupirkę žmonės vakariečius, laukus dirba su kultivatoriais, pievas šienauja su senomis rotacinėmis šienapjovėmis ir supuvę vartytuvai. O šiuos padargus manau daugiau remontuoja ir remontas daugiau kainuoja nei pačio ruskio remontas ir šienapjūtės momentus yra sugaištama labai daug brangaus laiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirkau  1025.5 , šienapjovę ir grėblį. Aišku norėjau vakariečio bet logiskai mastant nupirkes vakarieti ka prie jo kabinsiu sena lenkiska 1,65m šienapjovę ir gvr-6 kuris jau visakeriopai pavargęs? O dabar technika nauja, malonu ir dirbti, našumas visai kitas, o jei bučiau nupirkęs vakarieti tai tas pats š būtų buvęs, tik kad patogiai sėdi n valandų brūžindamas laukus su sena technika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirkau 1025.5 , šienapjovę ir grėblį. Aišku norėjau vakariečio bet logiskai mastant nupirkes vakarieti ka prie jo kabinsiu sena lenkiska 1,65m šienapjovę ir gvr-6 kuris jau visakeriopai pavargęs? O dabar technika nauja, malonu ir dirbti, našumas visai kitas, o jei bučiau nupirkęs vakarieti tai tas pats š būtų buvęs, tik kad patogiai sėdi n valandų brūžindamas laukus su sena technika

Tai va ir aš taip pat elgiuosi.Tik nupirkau 1025.4 dabar aišku abejoju ...gal reikėjo pirkti 1025.2 dėl paprastos kuro aparaturos...?

Tačiau ateitis parodys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lygiai taip pat nusipirkau naują 115ag vakarietį, o pardavęs senus laužus nusipirkau naudotą claas šienapjovę 3metrų, claas grėblį 7,6metrų. Šienapjovei keičiau tik peiliukus ir kardaną, nes sulanksčiau per durnumą, grebliui nieko netvarkiau iki šiol. Palyginimui turiu ir belarus, tai su juo padirbęs visą dieną, vakare pas merginas lėkti mažas noras, galva užia,  o su vakariečiu dirbdamas, grįžus po darbų, dar prisigalvoji veiklos. :)

Traktorius jau prasukęs virš 3000val, daręs tik aptarnavimus. Kadangi dirbti reikia pačiam, tai aš taupydamas savo sveikatą, pasirinkau man tinkantį variantą, dirbu pats, techniką saugau ir prižiūriu, todėl ji man tarnauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 820, 2005metų, plačiom padangom, su frontaliniu ir gramer sėdyne. Taip, jis mikštas, bet tik tiek, operatoriui reikia patogios darbo vietos, o ne pastovios vibracijos ir triukšmo, užesio. Karvėm bačką nuvežti, tai sutinku, tinkamas, bet kaip reikia visą dieną jame būti ir kratytis, tai nafik, todėl taupau pinigėlius ant kito bet dėvėto kantraus ir paprasto vakariečio ir kuo greičiau iš kiemo išvyti tą belarusą. O remontuoti koks skirtumas katrą, gal vakarietis ir brangiau kažkiek remontuosis, bet nors rankos nedrebės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...