Jump to content

Diskinis skutiklis Staltech


Juozukas

Recommended Posts

prieš 51 minutes , daivarass- pranešimas:

Lb sirdis linxta link 3.5m. Tai net nezinau. Dabar 3m unia pasiskolines. Tai lygumoj 15 km aina. Pries didelius kalnus 10km.

Galvoj sukasi tas kad jai atsiras galingesnis traktorius ka tada su 3 m reiks veik.

 

Jeigu ir atsiras tas galingesnis tai ir su juo galėsi skusti su tuo trimetriniu, be to nemanau, kad po proksimos iš karto šoksi i 200aj traktoriu,  jeigu paskaitinėtum mano keliolikos metu rašleva tai pamatytum, kad pradėjau skusti su 120aj zetor fortera, dar skutau su valtra 6400, 105aj, dabar ta pati skutika kabinu ant valtra t160 ir galiu pasakyt, kad ant silpnesnio jau nenorėčiau jo kabint.Skutikas pas mane unia ares txl-3. Dėl volu tai mane tenkina ir vamzdinis, bet jei dabar pirkčiau skutika tai tik su kažkokiu žiediniu, dvigubas tau žinoma netiks nes gali kelt traktoriaus prieki, pirkdamas žiūrėk, kad žiediniam vole būtu valytuvai tarpuose, maždaug tokie kaip dabar naujuose unia skutikuose, ant volo netaupyk nes čia ir yra skutiko pagrindas, i guminius ir kitokius pilnavidurius net nežiūrėk. Dėl to, kad šiemet lengvai traukia ta skutika tai galiui pasakyt, kad kol kas tai skutasi labai lengvai bet buna metu, kada traukia sunkiai beto gali papult drėgna žemė ir t,t. Išvada tokia, su siauru visada dirbsi ir su galingesniu traktorium o nusipirkes per dideli ir traktoriu laužysi ir iš vis nepadirbsi esant sunkesnėm salygom, be to reik turėt galvoje, kad diskiniam skutikam reik atitinkamo greičio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, daivarass- pranešimas:

Lb sirdis linxta link 3.5m. Tai net nezinau. Dabar 3m unia pasiskolines. Tai lygumoj 15 km aina. Pries didelius kalnus 10km.

Galvoj sukasi tas kad jai atsiras galingesnis traktorius ka tada su 3 m reiks veik.

 

Tai jei nori ir turi už ką, tai pirk tą 3.5m, po lėkštę iš šonų numesi ir tampysi su silpnesniu. Kai rudenį buvo šlapia, aš savam 4m skutikui po lėkštę su koja po vieną iš visų pusių nuėmiau, kad traktorius šlapioj žemėj lengviau tvarkytųsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, spriksas pranešimas:

Yra pirkt atskirai apsaugos, persivirino ir koju nereiks keist

Ten pats principas nekoks, viso mechanizmo, ir dar kainos santykis gaunasi prastas.Dangtelis dyla, stebulė spizine ir lūžta ir dyla, nebetelpa salnikas, ašele linksta, tekinama ir virinama. Tie patys rolmako turi stebule su ašimi prisuktama varžtų. Atsukai pakeitei ir nuvaziavai, dangtelis įlenda i stebule atsiriame i koja ir nedyla. Visai kitas principas visai kitas remontas ir aišku kaina. Vėliau galėsiu su foto paaiškinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Kelintu metu kaip laiko, diskai c formos mano nuomone geriau dirba 

Pernai metu, sitie maziau meta zemiu prie didesnio greicio o jeigu butu c diskai butu dar daugiau zemiu antrai eilei ko pasekme kisimasis. Turim kaskokios firmos sena su c diskais tai daznokai pakemsa antra eile jei giliau dirbasi. Nu cia kaip kam istikruju nesirinkom tai dabar praktika rodo kad gerai ir sitie :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , kestoxs pranešimas:

Aš tai sakyciau kad idirbimo kokybe geresne, bet visuomet gali pasikeisti, tinka vieni ir kiti, tai dar neatidirbo tiek kad butų žinoma kaip kokybe laiko...

Na siai dienai 300ha nes velokai atveze rudeni tai nedaug padirbo symet jau daugiau bet dar nepabaiga rapsu perskutimai laukia, ai tiesa stebule trukus per varsta buvo garantinis pakeite bet pagal vaizda perverzta buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žiūrėti kojos ilgi daugmaž, ir pasvirimo kampą, siaip čia komplektas ne 100 eur+ PVM  nekainuoja,  agro-masz,  ir diskas su 6 varztais sukasi, Nzn kiek tavo, bet esu 99 % įsitikinęs kad unija irgi tokiu kojų jau turi, tik reikia paprasyti, tai bus 1 prie 1 su prisukama  stebule 

https://www.tradefarmmachinery.com.au/detail/unia-ares-l-plus-566520

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...