Jump to content

Diskinis skutiklis Staltech


Juozukas

Recommended Posts

prieš 3 minutes , JCB pranešimas:

Su 3m staltechu ir hidrauline trauke, bėdų nėra iki 17greičio, buvę kad pradeda gaudyti ir prie 14, pasireguliuoji ir toliau varai. O su paprasta trauke juk neprilaipiosi tiek, tai ir šokinėji žmogus 10greičiu. Nėra tobulas skutikas, nors tokių nėra, bet yra vaistų tam.

As su mechanine trauke..pradeda sokinet..sustoji pareguliuoji ir pirmyn..14-15 greičiu dirbu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Juozukas pranešimas:

Leidi vienodai lekstes prieki su galinem ar kazkurias maziau?g

Galines maziau leidžiu..man tada nebešokineja. Bet pas mane vamzdinis volas..pas tave lyg ir guminis ar klystu? Ilgai ir ivairiai bandžiau visaip reguliuot ir as kol pavyko susitvarkyti su šita problema, bet manau pavyko išspręst :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Audrius08 pranešimas:

Galines maziau leidžiu..man tada nebešokineja. Bet pas mane vamzdinis volas..pas tave lyg ir guminis ar klystu? Ilgai ir ivairiai bandžiau visaip reguliuot ir as kol pavyko susitvarkyti su šita problema, bet manau pavyko išspręst :icon-wink:

Guminis, nezinau jau kaip ir reguliuot, viskas atrodo isbandyta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Audrius08 pranešimas:

Galines maziau leidžiu..man tada nebešokineja. Bet pas mane vamzdinis volas..pas tave lyg ir guminis ar klystu? Ilgai ir ivairiai bandžiau visaip reguliuot ir as kol pavyko susitvarkyti su šita problema, bet manau pavyko išspręst :icon-wink:

O labai neneša į šoną? Aš kaip tik galines vos vos giliau leidžiu, nes joms jau judinta žemė eina ir mažesnis pasipriešinimas gaunasi, tai vienodai suleidus abi eiles šiek tiek skersuoja traktorių. Galines dar pakėlus įsivaizduoju visai skersas važiuotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bauer pranešimas:

O labai neneša į šoną? Aš kaip tik galines vos vos giliau leidžiu, nes joms jau judinta žemė eina ir mažesnis pasipriešinimas gaunasi, tai vienodai suleidus abi eiles šiek tiek skersuoja traktorių. Galines dar pakėlus įsivaizduoju visai skersas važiuotų.

Neneša išvis..karta siek tiek ne tiesiai susireguliaves buvau..tada traukė i šoną. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

4m Staltech diskinis skutikas su guminiu volu, vaziuojant iki 10km/h viskas kaip ir gerai, bandant greiciau vaziuoti skutikas pradeda sokineti, volas kaltas? Reguliavau visaip. Galvoju sita parduot ir pirkt nauja skutika, tik kad vola ziedini imt arba dviguba ziedini, tai irgi sokineja tie? Cia gal pacio gamintojo kazkokia klaida ar atakos kampas blogas ar kas, ar tiesiog del volo kaltes cia. Nors kalbejau su vadybininku ale parduoda su guminiu volu ir tipo nesiskundzia. Tai taip ir nesuprantu del ko sokineja jis pas mane ar del volo ar su jais greiciau nei 10km/h neina dirbt :/ Gal kas turejot patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra momentas. Reguliuot traukę reikia, o su mechanine tai vargo vakarienė. Tam nupirkom hidraulinę traukę, pareguliuoji ir eina. Dirbom pagrinde 12-14 greičiu, 17 irgi tekę palėkt. Volas packer. Jei labai sausa ar daug augalinių liekanų ir 5tonų prikabinamas pašokinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Juozukas pranešimas:

4m Staltech diskinis skutikas su guminiu volu, vaziuojant iki 10km/h viskas kaip ir gerai, bandant greiciau vaziuoti skutikas pradeda sokineti, volas kaltas? Reguliavau visaip. Galvoju sita parduot ir pirkt nauja skutika, tik kad vola ziedini imt arba dviguba ziedini, tai irgi sokineja tie? Cia gal pacio gamintojo kazkokia klaida ar atakos kampas blogas ar kas, ar tiesiog del volo kaltes cia. Nors kalbejau su vadybininku ale parduoda su guminiu volu ir tipo nesiskundzia. Tai taip ir nesuprantu del ko sokineja jis pas mane ar del volo ar su jais greiciau nei 10km/h neina dirbt :/ Gal kas turejot patirties.

stenkis dirbant kad centrinė traukė pailgoj skylėj būtų į padargo galą, plius volo kaištukai kur reguliuojasi gylis ant volo persidaryk su varžtais ir suveržk kietai kad volas neturėtų laisvumo, tai tiek galėsi pasimažint šokinėjimą,bet šeip čia padargo problema, pakeitėm į kitą ir baigės bėdos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , ceck pranešimas:

stenkis dirbant kad centrinė traukė pailgoj skylėj būtų į padargo galą, plius volo kaištukai kur reguliuojasi gylis ant volo persidaryk su varžtais ir suveržk kietai kad volas neturėtų laisvumo, tai tiek galėsi pasimažint šokinėjimą,bet šeip čia padargo problema, pakeitėm į kitą ir baigės bėdos ;)

Su vamzdiniu volu staltech nešokinėja ir nereikia nei varžtų konstruoti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , ceck pranešimas:

stenkis dirbant kad centrinė traukė pailgoj skylėj būtų į padargo galą, plius volo kaištukai kur reguliuojasi gylis ant volo persidaryk su varžtais ir suveržk kietai kad volas neturėtų laisvumo, tai tiek galėsi pasimažint šokinėjimą,bet šeip čia padargo problema, pakeitėm į kitą ir baigės bėdos ;)

As ir galvoju pakeist, tik kad galvoju vel Staltech tik su kitu volu, bet jei ir tie sokineja, tada kazko kito reikia ieskot. I ka pakeitei? Siaip dirbimu as patenkintas Staltechu, tik kad sokineja, o 10km/h nuobodu vazinet, greiciau vaziuotum dar geriau maisyt zemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Juozukas pranešimas:

Turejau ir as su vamzdiniu, bet kad nepalyginsi ka palieka vamzdinis po saves ir ka guminis ;)

Turėjau unia tl su 46 diskais ir packer volu, va ten tai tragedija, nebuvo noro net dirbti. Molyje nelenda jei lenda netyčia vistiek šiaudais užkiša, lengvose dar kažkiek lenda bet apvažiavus pora ratų šliaužti pradeda volas.  Tai iš savo patirties į packer volą nesinori žiūrėti, kaimynas turi su guminiu tai nieko gero ir nesu girdėjęs, gal ir palieka lygesni paviršiu bet reikia idealių salygų, o jos retai būna tai dirbi ir keikiesi. Kitas irgi mačiau su guminiu kaiščius išėmęs ir volą užsivertęs ant skutiko rėmo ir vien diskai dirba o volas dėl svorio. Tai kai šiemet pirkau skutiką tai siulė rinktis tarp packer, guminio ir vamzdinio net negalvojau rinkdamasis. O ir tas vamzdinis gan neblogai aplygina ir matosi kad apspaudžia neblogai

20210820_101826.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, sigitass pranešimas:

Turėjau unia tl su 46 diskais ir packer volu, va ten tai tragedija, nebuvo noro net dirbti. Molyje nelenda jei lenda netyčia vistiek šiaudais užkiša, lengvose dar kažkiek lenda bet apvažiavus pora ratų šliaužti pradeda volas.  Tai iš savo patirties į packer volą nesinori žiūrėti, kaimynas turi su guminiu tai nieko gero ir nesu girdėjęs, gal ir palieka lygesni paviršiu bet reikia idealių salygų, o jos retai būna tai dirbi ir keikiesi. Kitas irgi mačiau su guminiu kaiščius išėmęs ir volą užsivertęs ant skutiko rėmo ir vien diskai dirba o volas dėl svorio. Tai kai šiemet pirkau skutiką tai siulė rinktis tarp packer, guminio ir vamzdinio net negalvojau rinkdamasis. O ir tas vamzdinis gan neblogai aplygina ir matosi kad apspaudžia neblogai

20210820_101826.jpg

Galetum gal ymesti kaip ratuka pasidarias  sejelkos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Juozukas pranešimas:

4m Staltech diskinis skutikas su guminiu volu, vaziuojant iki 10km/h viskas kaip ir gerai, bandant greiciau vaziuoti skutikas pradeda sokineti, volas kaltas? Reguliavau visaip. Galvoju sita parduot ir pirkt nauja skutika, tik kad vola ziedini imt arba dviguba ziedini, tai irgi sokineja tie? Cia gal pacio gamintojo kazkokia klaida ar atakos kampas blogas ar kas, ar tiesiog del volo kaltes cia. Nors kalbejau su vadybininku ale parduoda su guminiu volu ir tipo nesiskundzia. Tai taip ir nesuprantu del ko sokineja jis pas mane ar del volo ar su jais greiciau nei 10km/h neina dirbt :/ Gal kas turejot patirties.

As turiu su vamzdiniu 3,5m. velku  pagal salygas 12-17km/h seip naudoju tik pabirom,   ir žalinima susmulkinti. Jokio sokinejimo niekada. Ar sekliai ar giliai dirbciau.  Visada kabinu  standžiai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, sigitass pranešimas:

Turėjau unia tl su 46 diskais ir packer volu, va ten tai tragedija, nebuvo noro net dirbti. Molyje nelenda jei lenda netyčia vistiek šiaudais užkiša, lengvose dar kažkiek lenda bet apvažiavus pora ratų šliaužti pradeda volas.  Tai iš savo patirties į packer volą nesinori žiūrėti, kaimynas turi su guminiu tai nieko gero ir nesu girdėjęs, gal ir palieka lygesni paviršiu bet reikia idealių salygų, o jos retai būna tai dirbi ir keikiesi. Kitas irgi mačiau su guminiu kaiščius išėmęs ir volą užsivertęs ant skutiko rėmo ir vien diskai dirba o volas dėl svorio. Tai kai šiemet pirkau skutiką tai siulė rinktis tarp packer, guminio ir vamzdinio net negalvojau rinkdamasis. O ir tas vamzdinis gan neblogai aplygina ir matosi kad apspaudžia neblogai

20210820_101826.jpg

Guminis volas yra tragedija lenkiškiem. Turi būti sausa.  Tai dar dar dirba. O vamzdinis universalu ir jokio galvos skausmo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...