Jump to content

Amazone D9-4000 Super


Recommended Posts

  • po 9 mėnesių...
prieš 5 minutes , 7gvidas pranešimas:

Gal kam yra buve kad sejos norma padidėja.nustaciau 230 kg/ha.o issėja 260-270kg.kas galejo atsitikt? cia d 9_40

Galbūt kai svėreisi pirmąjį kartą buvo įjungtos tech. vėžės kad darytu. Kažkada ir aš taip buvau nusistatęs. Bet aš visada nusistatęs namie sėklos normą, apsisėju aplinkui lauką ir persisveriu dar kart lauke. Pasitikslinimui, kadangi sėkla pasipurto susikrato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-06 at 08:42, dzipas pranešimas:

Visada norma nustatineju - suku rata kol pasiekiam norma, tada kontrolinis sukimas, tada i dirva. Po pirmos sejalkos (dazniausiai nepilnai issetos) - vel kontrolinis sverimas.

Kazkaip ansciau lyg ir iš pirmo karto tikdavo.kogero reikia daugiau pasižaist.gal dar kad sekla tokia drėgnoka buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
prieš valandą, Benas369 pranešimas:

Kokie atsiliepimai siomis sejamom kaip su normu nustatymu tarkim z.rapsa po 3.5kg kai reikia isset?

 

Pernai sejau po 2kg, del normas viskas puikiai su ja.

 

Prieš 3 valandų, Jaunasis pranešimas:

aukstis 34-35 cm.mes kai pilam is didmaisiu tai kartais galetu buti ir truputy didesnis

IMG_20180305_111251.jpg

IMG_20180305_111257.jpg

IMG_20180305_111307.jpg

IMG_20180305_111312.jpg

IMG_20180305_111400.jpg

Didelis dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Jaunasis pranešimas:

viskas puikiai.pasejusi beveik 900 ha kolkas problemu nebuvo nepaisant tu kurias patys pasidarem :D per sezona apsejam 350+ ha

O naudoji ja viena ar su kompaktorium kokiu kaip galus uzbaigi seti jaigu dregnoka zeme ir pasimina galulaukes iterpia gerai sekla?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Benas369 pranešimas:

Nesusimina galulaukes kai sukiosjies vienodai dygsta?

na kai baisiai slapia i laukus stengiames nevaziuoti bet jei ir truputeli dregnesne zeme neuzspaudzia traktorius tiek kad nesudygtu o ir tygimas bent jau vizualiai atrodo taspats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...