Jump to content

NEGI NIEKAM NEREIKIA EKOLOGISKAI SVARIU RUGIU


Guest LEORIC

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
O rudens sejai ruosiates, apie pavasarine sejau jau galvojate?

Lubinu neparduosiu, gali buti, kad turesiu tokiu ekologiniu seklu: mieziu Auksiniai3, ir Heney, rugiu "Duoniai" :icon-rolleyes:

Kaip jums siais metais lubinai?koks derlius nusimato :)?kada zadate kult ?.Mano liubinai siais metais per daug kazkodel zoleti ir kazkodel per reti taij didelio derliaus nesitikiu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man rugiu ekologiskos seklos reiketu, bet ar jusu ukis seklininkystes? nes ne is seklininkystes ukiu kaip ir negalima seklos set.

labai gera kultura ekologiniam ukiui, mano manymu.

piktzoles nepavojingos, derliu vistiek sioki toki isaugina. o ir zemem musu

tinka. ir parduoti spiritan nesunku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O rudens sejai ruosiates, apie pavasarine sejau jau galvojate?

Lubinu neparduosiu, gali buti, kad turesiu tokiu ekologiniu seklu: mieziu Auksiniai3, ir Heney, rugiu "Duoniai" :icon-rolleyes:

Kaip jums siais metais lubinai?koks derlius nusimato :)?kada zadate kult ?.Mano liubinai siais metais per daug kazkodel zoleti ir kazkodel per reti taij didelio derliaus nesitikiu :(

Ir pas mane lubinai ne itin gerai atrodo :( dziaugsiuosi, jei sau seklai prisikulsiu... Per velai pasejau :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes auginam Motto. Labai gerai žiemoja, gan ilgai pavasarį gali būt po vandeniu, bet net ir nupurškus reguliatorium apie 15 proc. išgulė. Šiandien pabandysiu pakult :) , nežinau kaip kitos veislės, bet jų grūdas jau kietas kaip akmuo, o šiaudas apačioje dar šlapias, tai kai reikia nupešt būna vargo sočiai. Bus geras išbandymas kombainui. Sėkmės visiems, kas jau pradeda javapjūtę. Gero derliaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesijuok, panevezio rajone viena galna stipri bendrove kur tikrai geros zemes jau kulia kviecius ir is 1ha prikulia 2 t, neblogas derlingumas ka? :lol:

Čia juokas pro ašaras. Aš buvau nuvažiavęs į bandymų laukus už Kėdainių, tai pas mus gamybiniuose plotuose su mažesnėm investicijom derlius bus geresnis nei ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...