Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Paklausk marguciu (diedas kur devetai technikai kontaktas duotas). O siaip perki ir samdai transporta, veza belenkas kas. Jei mazesnis ir vietoj yra pakrovimo rampa, gali net i kubika ikisti - pigiau atseina. Jei didelis, tik su tralu - kaina mazdaug nuo 800 ir i virsu ziurint kuri vieta. Man kaip arciau tai marijampolieciai - "kubiliaus transportas" paveza karts nuo karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 8 valandas, niino pranešimas:

Sveiki, gal kas per pastaruosius metus rinkotes is nauju  traktoriu 200-230 Ag su belaipte. Ir ka issirinkote. Kolkas man idomesni DF 7 serijos ir axion 800 serijos. Kaip rimtesni. Traktorius butu skirtas visiems darbams ( zemes dirbimas, seja, pjovimas ir t.t.)

Fendt 722 - 724 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, niino pranešimas:

Galetumete pasidalinti kainomis komerciniu ar kai pirkote nesenai. Vistiek arteja nauji projektai ir daug kas renkais, daug kas eis i juos.  Kai pareis mano komerciniai traktoriu imesiu cia kainas. Taip pat dairausi ir savikroves silosui ~40 m3

Kiek pamenu turejot faro 40, ir dabar i tokio dydzio zvalgotes? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje tai geriausi atsiliepimai apie shutmakeri. Bet kas įdomiausia kad tos Kubaturos yra dvejopos, aš iki galo jų dar neperpratau, bet viena yra tūrio o kita su spaustos masės tai gali būti kad 40= 24, nes ten taip panasiai ir buna jei 40 tūrio tai 24 din. Vieni rodo viena kubatyra kiti kita :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsienio forumuose (kiek radau pagooglines visus forumus apie silage wagon perskaiciau), kaip tik peikia shutmakeri del padborsciko rinkimo, zoles trombavimo, kaip jis mase paduoda i rotoriu ir daug kas raso, mazesnio nasumo, bet pliusa duoda del to kad padroscikas gerai susilenkia atgal ir vezant kukuruzus mazesne tikimybe ji pazeisti jei dregnesni metai jei priekaba sestu. Silosavimo priekabose ir yra din. Tad tarkim dabar kur turiu yra 24 m3 pacios priekabos turis, o talpina suspaudus zole  apie 48 m3, tad dabar renkuosi ~40m3 turio, kurioje telpa ~78 m3 zoles.

Tik vienas niunsas del dozavimo volu, dabar ju neturiu senojoje, bet turbut ir naujoje ju nebus. Nes jei butu dozavimo volai gale mazesne talpa ir mazesni suspaudima galeciau pasiekti nes reiktu saugoti volus, kad ju nepazeistu. Jiem nesant spaudi kiek eina, nes viskas remiasi tik i galini dangti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...