Jump to content

zetor ar case?


Recommended Posts

na gerai apskritai apie traktorius pamastant nors aš atstovauju uab specagrai zetor atstovam, o kaip bus kai pasibaigs garantinis 5metai kaip tada kiek kainuos..... ar pats galėsi ka padaryti? ar pamastėt apie tai?

Imsi kita parama, sena atiduosi ir paimsi naują.Ką tuom norėjai pasakyti,kad specagrai atvažiuos ir pigiau sutvarkys ar kad zetoriu pats susiremontuot gali?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nh nekokie atsiliepimai. Vienas turejo tai pergarantini 3 kartus motoras uzsilenkė...

kad vienam užlinko nereiškia serejinis brokas ir visiems užlinks, kitas fenda nusipirkes keikiasi gal kas antra diena, o kitas gali tureti su paciais blogiausiais atsiliepimais o važiuoja ir vargo nemato

 čia manau ne minusas gamintoja nurašyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar as sakiau kad neges, tik minejau kad po garantinio galėsi pats kazka padaryt be kompu

Turiu šalia labai prasta pavyzdį, kaip po tų 5-6 metų zetorius kaimynystėje pats jau nesiveda tai nei zmogelis pats nesusitvarko, nei servisas nepadeda, kas ziauriausia, kad kai paklausi kaip degimą nusireguliuo, tai serviso atsakymas "komercinė paslaptis"
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o pabadyk case paklaust kaip sureguliuot .....

Va, va. Pabandykit paklausti Lytagros kaip NH reikia reguliuoti.... Skirtumas tarp zetor ir case tik dalių kainoje. Draugui maxxumui paskirstymas buvo mechaniškai suknežintas, tai tik 4 gabaliukus europiniu uz remonta pasirase dotnuva. O zetoriai tiek pas kaimyna tiek pas mane dirba kaip laikrodziai. Bet smulkmenu buvo, tik jos pigesnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad dar tik komercinius pristaciau.pagalvojau kaip pradedanciam,padargu neturiu,ka as veiksiu su geru,brangiu traktoriu.uzteks ir belaruso,tuo labiau jau pirstus esu atmuses i 952 .tai bent koki gedima kita ir pats pasitvarkysiu po garantinio.ir padargu dar iseina visa galybe.turesiu su kuo dirbti,o po to jau ukiui galbut isikurus,turint pajamu didesniu ir apie komforta pagalvosiu:)) traktoriu pakeisiu,padargai dideli tiks ir prie vakariecio jai jau bus taip blogai :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Tai kad dar tik komercinius pristaciau.pagalvojau kaip pradedanciam,padargu neturiu,ka as veiksiu su geru,brangiu traktoriu.uzteks ir belaruso,tuo labiau jau pirstus esu atmuses i 952 .tai bent koki gedima kita ir pats pasitvarkysiu po garantinio.ir padargu dar iseina visa galybe.turesiu su kuo dirbti,o po to jau ukiui galbut isikurus,turint pajamu didesniu ir apie komforta pagalvosiu:)) traktoriu pakeisiu,padargai dideli tiks ir prie vakariecio jai jau bus taip blogai :))

Na mane irgi 2012m kamavo panasus klausimas, tai mano pasirinkimas buvo geriau mazesnes galios vakarietis, ne galinjgesnis rusas. Proxima 80 su frontaliniu, pastiprintu priekiniu tiltu, placiom padangom i dar kleiasi mazmoziais atsiejo 112t. lt su PVM. Tai dar liko pinigu ir padargams. O man dirbant  60ha tokio pilnai pakanka ir pilnai esu patenkintas pasirinkimu. Komforto atzvigiu gal ir ne daugiau nei pas belorusa, bet yra zymiai didesnis patikimumas ir "atmusti pirstai"  negresia. O

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...