Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

kad buvo pertrauka pernai dave parama ir siemet smulkiems, aisku visi nori paramos bet sia turi ne ukininkaut o viska deliotis del paramos kad ja gauti bandysim deliotis bet man atrodo siemet labai daug smulkiu ukiu pristeiks gal dar leis kitam saukime dalyvaut ir tiems kurie yra gave parama plius amzius virs 40 senukas niekam nereikalingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, azizas pranešimas:

kad buvo pertrauka pernai dave parama ir siemet smulkiems, aisku visi nori paramos bet sia turi ne ukininkaut o viska deliotis del paramos kad ja gauti bandysim deliotis bet man atrodo siemet labai daug smulkiu ukiu pristeiks gal dar leis kitam saukime dalyvaut ir tiems kurie yra gave parama plius amzius virs 40 senukas niekam nereikalingas

Aš tave suprantu, bet tokia yra realybė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 13 valandų, azizas pranešimas:

kiek tokiu atsiras persirase ukius o kaip zmogui gauti parama kuris dirba n metu ir niekai neisoka i traukini

 

Tikriausiai per vėlai pradėjai... Neisizeisk, čia is patirtis žinau, As toks pat esu. Kaimynas gerokai anksčiau pradėjo, tai ir smulkius praėjo, ir modernizavimą... Prieš tai nebuvo tokios konkurencijos

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , gzhegozh pranešimas:

Tikriausiai per vėlai pradėjai... Neisizeisk, čia is patirtis žinau, As toks pat esu. Kaimynas gerokai anksčiau pradėjo, tai ir smulkius praėjo, ir modernizavimą... Prieš tai nebuvo tokios konkurencijos

 

ne viskas gerai nera ko isizeist gyvulius laikau 8 metai pradzioj nebuvo vedo paskui niekas smulkiu nereme pernai pritrukau balu ejau su 55 siemet perdidelis vedas aisku dabar bandau deliotis kazkaip

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, egiux pranešimas:

Jau yra prioritetine eilė, su 65 balais - dalinai pakanka lėšų.

Ir vėl lėšų tik tiek skyrė smulkiems, kaip per pamaldas kunigas pakrapija. Pusė paraiškų eis į šiukšlyną. Valdžia giriasi, kad labai remia smulkius, bet jos darbai rodo visai kitą. Nebetikiu jais ir tegul eina pasakas sekti vaikams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...