Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

On 2021-04-08 at 13:34, Solas pranešimas:

Tai jeigu esi augalininkas iki 40 metų amžiaus, iš nenašių žemių ir VED įsipareigosi pakelti daugiau kaip 51% - surenki 70 balų ir manau visai realu gauti paramą.

Daržininkystė ir žemės našios. Skaičiavau, tai 60 balų surinksiu, tai labiau tikėtina, kad nieko negausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 7 valandas, mindaugaz pranešimas:

Esate kas pasinaudoje parama vienai sriciai tarkim darzininkyste ir ivykde projekta vel kreipesis paramos pagal kita veiklos stiti tarkim uogininkyste?  ar antra karta galima kreiptis paramos tik produktu perdirbimui ?

antrą kart -  tik perdirbimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Arnas432 pranešimas:

Iš kurių punktų surenki 75 balus? Pats su daržininkyste noriu eit, bet tik 60 gaunasi

15 balų- pagal daržininkystę

20balų- VED 4134 ( nuo 4000-4999)

20 balų- įsipareigojimų, kad VED pakelsiu daugiau negu 51%
10 balų - amžius iki 40

10 balų - nesu dar gavęs jokios paramos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Onute pranešimas:

labai

Ir dar, aš ūkininkavimą pradėjau prieš 2 metus, dabar mano ūkis kaip daugiamečių augalų auginimas, buvau  deklaravęs grikius ir pievos, ar reikia man prieš teikiant paraišką pasikeisti ūkio šaka, kad užsiimsiu daržininkyste?

Ir jeigu eidamas parmą pagal daržininkystę, kai kuriuos plotus užsėsių grūdais, ar taip galima ar ne, ar vistiek skaitysis kaip daržininkystės ūkis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , PovilasT pranešimas:

15 balų- pagal daržininkystę

20balų- VED 4134 ( nuo 4000-4999)

20 balų- įsipareigojimų, kad VED pakelsiu daugiau negu 51%
10 balų - amžius iki 40

10 balų - nesu dar gavęs jokios paramos

Gyvulininkystės veikla dar vykdai? Nes pirmas punktas mišraus ūkio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, PovilasT pranešimas:

15 balų- pagal daržininkystę

20balų- VED 4134 ( nuo 4000-4999)

20 balų- įsipareigojimų, kad VED pakelsiu daugiau negu 51%
10 balų - amžius iki 40

10 balų - nesu dar gavęs jokios paramos

Skaičiavai kiek veda turėsi padaryti?

Ir aš skaičiuoju,ir mokesčius skaičiuoju ,vistiek lyg apsimoka

Ar teisingai supratau kad nuo paraiškos pateikimo dienos turiu didinti veda,nors paramos galiu negauti,obpadekmes mano kišenei bus visvien?

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

Skaičiavai kiek veda turėsi padaryti?

Ir aš skaičiuoju,ir mokesčius skaičiuoju ,vistiek lyg apsimoka

Ar teisingai supratau kad nuo paraiškos pateikimo dienos turiu didinti veda,nors paramos galiu negauti,obpadekmes mano kišenei bus visvien?

 

 

 

 

 

Jei paramos negausi ir įsipareigojimų nebus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

Jo bet turiu kelti veda nuo paraiškos pateikimo dienos?

Pasidarei veda paramos negavai,o pasekmės?mokesčiai ? 

Jei paramos negausi tai ir vedo kelt nereiks, jei esi įsitikinęs, kad gausi paramą, tai gali kad ir dabar deklaruot vedą, kurio tau reikės, nes dabar kai pildysi paraišką ims 2021-01-01 tavo vedą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

Sakykim kad ved 4887,tinka paramai, įsipareigoji pasidinti  veda virš  51proc,kiek bus edv?

Neviršysi, gali būt ramus, aš apie 4,3k dabar vedą pasidaręs tai jei neklystu 1.61 edv mano, nu aišku dar priklauso kiek tas virš 51 proc. Bus, bet jei ten tarkim, kad įvykdyt verslo planą pasikelsi vedą iki 7000+, tai tiktai neviršysi

Yra edv apskaičiavimo lygtis, tai ja pasinaudok ir pažaisk su skaičiais, tai pamatysi kas gausis

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš skaičiuoju,nagrineju savo 5 metu vedus ir edv(nes  tiek ūkininkauju) ir matau kad galiu viršyti 4 edv,o be to labai tiksliai neapsiskaiciuosi,nes juk mėnesius skaiciuoja, eriavedes kiek mėnesių išbuvo,bitės deklaruociau liepos 1 tai tik pusė bičių uzsisksitytu,prisėdimu morkų,moliūgų,kviečių ar grikiu,rašau projektą,iš karto kelių viską kuo daugiau eriavedziu bičių ir tt, po to nichuja negaunu ,viską virsinu ir moku mokesčius tol kol edv nepeskaiciuos ,prieš tai žinoma visko sumazinus

Galima prisidirbti ,tai jei gausi tai liuks,o jei ne ...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Planetarke pranešimas:

Jis kurs daržininkystės ūkį, jam gyvuliai ne prie ko.

kuriamas specializuotas gyvulininkystės, daržininkystės, uogininkystės, sodininkystės arba mišrusis ūkis, kurio viena iš veiklų yra gyvulininkystė, ir kurio pajamos iš gyvulininkystės veiklos, įgyvendinus verslo planą, turi sudaryti ne mažiau kaip 50 proc. visų veiklos pajamų – suteikiama 15 balų;

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Arnas432 pranešimas:

kuriamas specializuotas gyvulininkystės, daržininkystės, uogininkystės, sodininkystės arba mišrusis ūkis, kurio viena iš veiklų yra gyvulininkystė, ir kurio pajamos iš gyvulininkystės veiklos, įgyvendinus verslo planą, turi sudaryti ne mažiau kaip 50 proc. visų veiklos pajamų – suteikiama 15 balų;

Kuriamas specializuotas arba mišrus su gyvuliais. Tai va, arba toks, arba toks. Jei specializuotą darai, gyvulių nereikia. Jei darai mišrų (pvz javai ir gyvuliai) tai tada jau pardavimų reikia iš gyvulių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...