Jump to content

Del ukininkavimo


Fortaz

Recommended Posts

Laba diena, noreciau paprasyti jusu pagalbos man ji butu labai vertinga ir begalo naudinga, esu jaunas 21 metu Lietuvos respublikos pilietis norintis uzsiimti ukininkavimu. Noreciau pradeti ukininkauti neturedamas savos zemes, kalbu apie zemes nuoma. Sakykite prasau ar galetumete man elektroniniu pastu suteikti informacijos nuo a iki z. Kitaip tariant parengti verslo plana pagal kury, as issinuomaves zemes, pilnai yvykdyciau. Nuo dirvos ruosimo,  reikalingos technikos nuomos, visu kainu kas ir kiek kainuos  iki produkcijos pristatymo y supirkimo punkta. Zinoma uz tokia pagalba nenoreciau likti skolingas. Sakykite prasau ar galetumete man pagelbeti? 

 

Sukuriau tema antra kadangi,kadangi pirma karta ji buvo istrinta labai prasau moderatoriu paaiskinti man privacia zinute del ko taip padarete ir jeigu leistu galimybes palaikyti tema iki tol kol pavyks surasti zmogu. Busu begalo dekingas administracijai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, tai tamstos tema bereiksme...Idomiausia, kad pirmas tostas kitokiu sriftu, nei sekantis ... 

Biznio planas:

Nusipeki kiaule, dedi i karuti ir vezi pas kuily. Ryte bus parsiukai. Jei nebus - vesk pas geresni kuily(butinai karuciu). Taip kartok kol atsiras parsiukai. Jei neatsiras ...na, bent kiaulei malonumas.   :D :D

Nieko neskolingas. Sekmes .

 

P.S. As dvidesimt vieneriu jau vagonus iskrovinejau! ....kol nepagavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, tai tamstos tema bereiksme...Idomiausia, kad pirmas tostas kitokiu sriftu, nei sekantis ... 

Biznio planas:

Nusipeki kiaule, dedi i karuti ir vezi pas kuily. Ryte bus parsiukai. Jei nebus - vesk pas geresni kuily(butinai karuciu). Taip kartok kol atsiras parsiukai. Jei neatsiras ...na, bent kiaulei malonumas.   :D :D

Nieko neskolingas. Sekmes .

 

P.S. As dvidesimt vieneriu jau vagonus iskrovinejau! ....kol nepagavo :D

Na šitam verslo planui yra patobulinimas.

https://www.youtube.com/watch?v=KZbrleucJDY

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau argumentuoti savo pasisakyma apie temos nereiksminguma? 

 

Tokiais savo pasisakymais bandydami sumenkinti mane, manau tik patys parodote save kaip nelabai intelektu pasizyminty asmeny. Suregzti kvaila posta apie kiaulaites,karucius kiekvienas durnius gali.. tuo labiau jog prasiau zmoniu supratingumo ir nepaversti mano temos, savo fantaziju vaisiu realizavimo vieta. Jeigu neturit kompetencijos suteikti pagalbos, bet visviena norit  pasirodyti save kaip kvaileli kurianti zemo lygio postus, dar karta kartoju ne vieta ir ne laikas. Savo mintis pasilikite sau juolab kad nieko naudingo neparasete dar ir priverteti mane naudoti savo laika aiskinant jog zemo intelekto zmoniu pasisakymai sioje temoje nera reikalingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau argumentuoti savo pasisakyma apie temos nereiksminguma? 

 

Tokiais savo pasisakymais bandydami sumenkinti mane, manau tik patys parodote save kaip nelabai intelektu pasizyminty asmeny. Suregzti kvaila posta apie kiaulaites,karucius kiekvienas durnius gali.. tuo labiau jog prasiau zmoniu supratingumo ir nepaversti mano temos, savo fantaziju vaisiu realizavimo vieta. Jeigu neturit kompetencijos suteikti pagalbos, bet visviena norit  pasirodyti save kaip kvaileli kurianti zemo lygio postus, dar karta kartoju ne vieta ir ne laikas. Savo mintis pasilikite sau juolab kad nieko naudingo neparasete dar ir priverteti mane naudoti savo laika aiskinant jog zemo intelekto zmoniu pasisakymai sioje temoje nera reikalingi.

Gerbiamasai nu ko jus tikites- kapitalizmas :) dauguma eme ir pradejo pamate kad pas kaimyna grudai uzauga ir pradejo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaunas žmogau. ( temos autoriau ) aš leisiu sau, vietoje Jevgenijaus, pateikti argumentą kodėl jūsų tema - niekinė.

Kad lengviau ir aiškiau būtų, siūlau dabar pat savęs, ar kažko arčiausiai esančio, paklausti: Kodėl gimei, kodėl valgai maistą ir geri vandenį, kodėl myli ir kodėl aukojiesi dėl to kas tau brangiausia ir kiek tau visą tai kainuoja?

Kai tai padarysi kartu gausi ir atsakymą, kodėl niekas tau nieko šiuo klausimu nepataria.

p.s. ir dar viena smulkmena - ne tuo tembru diskusiją vykdote. Čia kitokie žmonės, juos jausti reikia. O kai turėsite savyje galių pajusti žemdirbio dvasią, daugiau tokių temų nekursite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaunas žmogau. ( temos autoriau ) aš leisiu sau, .........

Seniai taip besijuokiau , dekui :) . Koks tikslas kabint "makaronus" ? Buties , dvasingumo klausimai , jautrumas - kaip tai budinga , daugumai musu(#4;#5)  :lol: . 'Fortaz' manau tuo jau isitikino ......... . Va , "Augunstas" parase esme : <Gerbiamasai nu ko jus tikites- kapitalizmas> , tuom viskas ir pasakytana . Niekine , nereiksminga ta tema , 'seniem vilkam' - gal but , bet negi del to naikinsim naivuolius , romantikus , idealistus  ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturi žemės,neturi jokios tehnikos na tai gal turi turtingą senelį,kad žadi pradėt ūkininkauti.Gal jūsų krašte nuoma už žemę pigi,pas mus Pasvalio raj.tai žemės ha eina iki 500 šimtų.Jei gausi paramą jaunajam ūkininkui,(bet žinok be didelio kyšio jos negausi) tai tada belieka palinkėti sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

......Gal jūsų krašte nuoma už žemę pigi,pas mus Pasvalio raj.tai žemės ha eina iki 500 šimtų.Jei gausi paramą jaunajam ūkininkui,(bet žinok be didelio kyšio jos negausi) ...........

Nu zemes kainike - kosmosas :) , ar cia centais skaiciuojat ? O taip , tai matos perspektyvus ukininkaitis , esat :lol: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek daug temų augalininkystės grafoje, kad jas perskaičius, gali jau susidaryti pirminį vaizdą, nuo ko ir ką pradėti daryti. Tiek žemės dirbimo, tiek pačių pasėlių auginimo technologijų yra daug ir seni vilkai pasidalina karts nuo karto. Kodėl sunku tuo pasinaudoti, perskaityti ir kažką sužinoti? užuot tikintis viską gauti ant lėkštutės. Įdomu, kieno ūkininkavimo kelias buvo toks pats lengvas ir paprastas, kad atėjai, sumastei kad nori ūkininkauti ir viskas darosi - žemė dirbasi, pasisėja pats grūdas, užauga javai ir patys nusikulia? Dauguma (aš taip pat), klydome, rizikavome savo kapitalu, kol radome tą viduriuką, iš kurio užsidarbame duonai ir sviestui. Kaip aš sakau, čia ne tiek verslas, kiek gyvenimo būdas, nes kiekvieną dieną galvoje sukasi mintys ką dar geriau galima būtų padaryti. Tad temos autoriui patarimas - paskaityti senas temas, ten tiek daug info ko pasimokyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...