Jump to content

žadu;pirkti t150 su maz varikliu


ZDARIUS

Recommended Posts

Tai tikrai neginčijama tiesa, kad T150 vistiek liks T150 :(

Na, o dirbu aš pats su tuo T-150 ir pasistengti verta :P

Tikras grazuolis Smile Siap tikrai graziau atrodo pusantrinis ypac dar kaip svieziai nudazytas Smile o beje kur pasidariai baka taij jis turi kokiu praktiniu privalumu ar tik del grozio dariai ?

Viska darau pats :D suvirinti padeda tėvas.

bakas2jb0.png

Matai šiaip kabinoje noriu sėdėti pats, o ne kurą vežiotis- pagrindinė idėja.O, kad spaudžia galą tai labai gerai.Dizaino nenusimanau išvis, tai dariau maksimalų matomumą (prisikabinat visai netrugdo bakas) ir didžiausią talpą.

nu jo zveriukas kaip reikalas, matau ir oro filtra pakeites ir duslintuva kitur isvedes. Koks variklis jame? Kieno ratus uzdejes, ir ar daug reikejo perdirbti kad tuos ratus uzdeti? to kazkas, bako ant galinio pusremio privalumas tas, kad daugiau spaudziama galine asis,ir gaunamas geresnis sukibimas.

Variklis MAN 280 aj vienos eiles 6 silindrų turbo. Ratai DON priekiniai. Ratams prisukti į pavarą tiesiog išgežiau ir išsriegiau špilkoms (M24x2) įdėti.Dangtelius tekinau kitus kurie centruojasi ir centruoja ratus.

O pacio bako talpa buvo padidinta ? ar jis liko tokios pat talpos kaip ir standartinis?

Bako talpa- 850ltr. Yra padarytas analoginis kuro lygio matuoklis ir kontaktai minimaliai reikšmei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 metus vaziuoju ir nieko :)

Man vistiek yra per silpnas. Truksta ir svorio- sėjant kur sunkiau buksuoja visi 4 ratai (sėjamoji 9metrų pločio ražieninė).

Kažkur spaudoje rašė, kad ražieninę sėjamają taip pat pasidarėte patys, ar aš klystu :icon-question: Jei darėte patys, tai gal gali foto įmesti, manau būtų įdomu pažiurėti visiems :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bako talpa- 850ltr. Yra padarytas analoginis kuro lygio matuoklis ir kontaktai minimaliai reikšmei.

Gal galėtum apie tai plačiau. MTZ 1221 traktoriui padariau papildomą kuro baką, tačiau dėl lygio indikacijos problemos dar neišsprendžiau.

Aš panadojau BMW (nes turiu dalimis). Pludė slankioja tiesiu strypu kartu liesdama varža. Nusileidus iki galo sujungia kontaktus lemputei. Tai aš įdėjau ilgesnį strypą nerūdijanti 3mm , vamzdį ir varžinę vielą (reikiamos varžpos patenciometrą išviniavau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotraukų nesu pridares, o diena nėra kada. Elektrohidrauliniai vožtuvai pramoniniai. Valdomi 24V, o man sistema 24V :D . Šiai dienai esu įdėjas 3 sechcijas, 1-pakabai, 2-išėjimai. NŠ siurblys 4 klasės sureguliuotas 200 atmosferu (tiek reikia sėjamajai). DON elektrohidraulinio vožtuvtuvo mažas laidumas- tinka tik valdimui pvz. pareguliuoti cent. traukę, ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T-150k yra geras traktorius :icon-wink::) del to jog jo privalumas yra toks jog sukinejan vaira veikai difiriincialo principu taigi abu viksrai posukio metu sukasi nei prie Dt-75 arba T-74 ten veikia kitas principas kaip prie tanku posukio metu yra uzblokuojamas tos puses viksras todel prarandamas greitis ir slapioje vietoje jis tesiog kasasi. Taigi toks yra T-150kprivalumas :lol: o T150 geriausias varijantas yra deti tik astunke bet be turbinos nes jei bus turbina tas T-150 kasis ant vietos ant plento del per dideles ag/j uztenka darsiai vienos astunkes jei jau t-150 su orginaliu varikliu tai neapsimoka i ji deti seske mazo nes 6 apsukos mazos ir daug mazesnes uz orginala tai gi geriau 8 ar nieko uzsimeti po antra padanga ant visu asiu ir dedi pro sona uzsienetiskui :D:D:icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T-150k yra geras traktorius :icon-wink::) del to jog jo privalumas yra toks jog sukinejan vaira veikai difiriincialo principu taigi abu viksrai posukio metu sukasi nei prie Dt-75 arba T-74 ten veikia kitas principas kaip prie tanku posukio metu yra uzblokuojamas tos puses viksras todel prarandamas greitis ir slapioje vietoje jis tesiog kasasi. Taigi toks yra T-150kprivalumas :lol: o T150 geriausias varijantas yra deti tik astunke bet be turbinos nes jei bus turbina tas T-150 kasis ant vietos ant plento del per dideles ag/j uztenka darsiai vienos astunkes jei jau t-150 su orginaliu varikliu tai neapsimoka i ji deti seske mazo nes 6 apsukos mazos ir daug mazesnes uz orginala tai gi geriau 8 ar nieko uzsimeti po antra padanga ant visu asiu ir dedi pro sona uzsienetiskui :D:D:icon-twisted:

Keletas pastebėjimų :)

Pirmiausia T-150 K yra ne vikšrinis o ratinis :icon-wink:

Toliau jau keli metai neteko matyti gyvo T-150 vikšrinio, manau ,kad tai buvo tikrai nevykes traktorius :D

Maz varikliai daug ekonomiškesni kuro sanaudomis palyginus su orginaliais, išbandyta :)

Galiausiai geriau 80m užsienietiškas negu 85m T-150k, žinoma kainos atžvilgiu geriau T 150 K. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip maz ekonomiskesni bet jei seke tai geriau orginalas nes yra didesnios apsukos kurios kaip zinia yra lb reikalingos :icon-wink: antra kazin ar jau teisingai tu pastebejai T-150k kazin ar ratinis bet nesiginciju o del viksrinio nesakau kad jis baisiai geras tesiog uz dt-75 daug geriasnis kaip ir sakaiu ankciau kuom :lol::lol: toliau su 80metu technika yra [pabaigine ir be remonto neapsieisi taigi eksplotacija bus lb lb brangi tokio traktoriaus o su pusantriniu viska galima vos nedykai tvarkyti jei turi atsarginiu daliu ar seip palyginus pusantrinio detales ir kokio tokiu metu dzionio??? tai prazilsi kol rasi jo :lol::lol::icon-wink::icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip maz ekonomiskesni bet jei seke tai geriau orginalas nes yra didesnios apsukos kurios kaip zinia yra lb reikalingos :icon-wink: antra kazin ar jau teisingai tu pastebejai T-150k kazin ar ratinis bet nesiginciju o del viksrinio nesakau kad jis baisiai geras tesiog uz dt-75 daug geriasnis kaip ir sakaiu ankciau kuom :lol::lol: toliau su 80metu technika yra [pabaigine ir be remonto neapsieisi taigi eksplotacija bus lb lb brangi tokio traktoriaus o su pusantriniu viska galima vos nedykai tvarkyti jei turi atsarginiu daliu ar seip palyginus pusantrinio detales ir kokio tokiu metu dzionio??? tai prazilsi kol rasi jo :lol::lol::icon-wink::icon-eek:

Raidė K ir reiškia ,,Koliosnoi'' ar panašiai :icon-wink:

Dalys brangesnės, bet patikimumas ir konfortas, tikrai geresnis vakarietiškų, kad ir senų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip maz ekonomiskesni bet jei seke tai geriau orginalas nes yra didesnios apsukos kurios kaip zinia yra lb reikalingos :icon-wink: antra kazin ar jau teisingai tu pastebejai T-150k kazin ar ratinis bet nesiginciju o del viksrinio nesakau kad jis baisiai geras tesiog uz dt-75 daug geriasnis kaip ir sakaiu ankciau kuom :lol::lol: toliau su 80metu technika yra [pabaigine ir be remonto neapsieisi taigi eksplotacija bus lb lb brangi tokio traktoriaus o su pusantriniu viska galima vos nedykai tvarkyti jei turi atsarginiu daliu ar seip palyginus pusantrinio detales ir kokio tokiu metu dzionio??? tai prazilsi kol rasi jo :lol::lol::icon-wink::icon-eek:

Apsukos gal ir reikalingos bet prie dideliu apsuku didelios ir kuro sanaudos, tad jau geriau seske nei kibirais pilt saliarka.Uz dt-75 viksrinis t-150 negeresnis nes kaip efrendas minejo tai gana nevyke traktoriai.O del daliu tai pritariu kad senesniai nei 20 metu uzsenietiskai technikai sunku gauti daliu o jei ir gauni tai reikia pinigine paplonint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau labai maloniai nustebintas pamates Vinco traktoriu,pasirodo dar yra zmoniu kurie ideda daug darbo ir meiles i "senus atgyvenusius rusiskus lauzus" cia tikrai reikia buti fanatu. Kadangi turiu panasios patirties,butu idomu suzinoti kaip sekesi MAN varikli sujungti su T-150 greiciu deze,kas pakeista kabinoje(del konforto) ir ar yra plaukiojanti padetis pakaboje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau labai maloniai nustebintas pamates Vinco traktoriu,pasirodo dar yra zmoniu kurie ideda daug darbo ir meiles i "senus atgyvenusius rusiskus lauzus" cia tikrai reikia buti fanatu. Kadangi turiu panasios patirties,butu idomu suzinoti kaip sekesi MAN varikli sujungti su T-150 greiciu deze,kas pakeista kabinoje(del konforto) ir ar yra plaukiojanti padetis pakaboje.

Plaukiojancios padeties velkeje nereikia, tik nereikia fiksuoti cilindro kaisciu, ir padargas nepriklausomai nuo cilindro kopijuos dirva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...