Jump to content

žadu;pirkti t150 su maz varikliu


ZDARIUS

Recommended Posts

kiek zinau tai daznai kam pasitaiko kad su mazo varikliu ypac v8 kaista motoras ka jus darote kad taip neatsitiktu? mano kaimynas tai ant sparnuotes gumos juostu prikniedijo kad veja geriau pustu tai padeda
Viskas priklauso nuo radiatoriaus stovio,geriausiai butu nuimti bakelius ir jei vamzdeliai neuzkalkeje juos prapusti ir praplauti.I radiatoriu patarciau pilti tosola, neuzkalkeja vamzdeliai ir virimo temperatura daug aukstesne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Gal daugiau kam yra kile kokių įdėju (nubutinai jau įgyvenditų) ką galėtų patobulinti, padaryti naujai T-150k?

Na Vincai pvz manau butu neblogai pasidarius prietaisa su dideliu skistuju kristalu ekranu kad rodytu parametrus tokius kaip apsukos ,greitis...

zadu pats kazka panasaus darytis.tokie daznomaciai pravestu daugelyje techniku :) pvz grudiniam kombaine ar ir tam paciam T-150K ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tachometrą pajungiau nuo generatoriaus, o greitį rodo skaitmeninis dviratinis spidometras. Ir dar dviratinį spidometrą galima suderinti, kad rodytu aps/min pavyz. alkūninio veleno, darbinio veleno, būgno (kombainui)...

Va cia tai gera ideja del spidometro. Gal gali papasakot plauciau apie spidometra, nes jei normalei veika dviratinis spidometras tada ir as butinai desiu :) ten gi tikslei greitis matuojamas. Kaip sureguliavai ir panasius dalykelius gal galetum plauciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavizdžiui firmos "Kin Hand" modelis XH-0118 galima nustatyti, kad rodytu apsukas ribose

nuo 0 iki 1999 aps/min.

nuo 0 iki 19990 aps/min.

nuo 0 iki 199900 aps/min.

Pirmu atveju tikslumas yra +/- 1 aps/min.

Pirkti yra dviračių parduotuvėse, turguose...

tai cia varyklio apsukas ar pacio rato? o tai kaip sureguliot akd rodytu pati greiti nes dviracio ir traktoriaus rado dydziai skyrias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tachometrą pajungiau nuo generatoriaus, o greitį rodo skaitmeninis dviratinis spidometras. Ir dar dviratinį spidometrą galima suderinti, kad rodytu aps/min pavyz. alkūninio veleno, darbinio veleno, būgno (kombainui)...

Ar yra greicio kalibravimo galimybe? juk pvz greitis matuojamas pagal sukius per laiko vieneta, o dviracio rato skersmuo tikrai mazesnis nei traktoriaus rato ir pan. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tachometrą pajungiau nuo generatoriaus, o greitį rodo skaitmeninis dviratinis spidometras. Ir dar dviratinį spidometrą galima suderinti, kad rodytu aps/min pavyz. alkūninio veleno, darbinio veleno, būgno (kombainui)...

Ar yra greicio kalibravimo galimybe? juk pvz greitis matuojamas pagal sukius per laiko vieneta, o dviracio rato skersmuo tikrai mazesnis nei traktoriaus rato ir pan. :)

As lygei to pacio ir norejau klaust ka tu klausi :) tik miegodamas klausima ne taip suformalavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tachometrą pajungiau nuo generatoriaus, o greitį rodo skaitmeninis dviratinis spidometras. Ir dar dviratinį spidometrą galima suderinti, kad rodytu aps/min pavyz. alkūninio veleno, darbinio veleno, būgno (kombainui)...

Ar yra greicio kalibravimo galimybe? juk pvz greitis matuojamas pagal sukius per laiko vieneta, o dviracio rato skersmuo tikrai mazesnis nei traktoriaus rato ir pan. :)

As lygei to pacio ir norejau klaust ka tu klausi :) tik miegodamas klausima ne taip suformalavau.

Issiaiskinau pats :) zodziu pagal rato skersmeny ir pagal pateikta lentele pasiskaiciuoji indeksa.tada ji suvedi i ta tachometra :) beda kad yra apribojimai t.y. ratu dydziu riba aisku kiekvieno modelio ribos skiriasi taip kad pries tai reiktu pasidomet :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va tik astunkes jei ka..

ne mano patirtis taciau aplinkiniu..

dede isimete i du pusantrus, vienas 230ha ar kazkas kitas 300 su virsum , nu eina kaip is.. ali tik smulkmena abu nuo remo naujai perrinko :D

bedu dar nebuvo! arimui 14-15 ltr :D

sekmes

kodel manai kad tik astunkes? argumentuok o ne tusciai kalbek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dviratinis spidometras man ne prie širdies nes skaičiukai jo maži. Tačiau iš bėdos tinkamas daiktas.

Kas dėl rato dydžio ne bėda. Dėkite du, jei reikia tris ar net keturis magnetus. Kolegos ant MTZ 82 galinės ašies dėjo žiedą su keturiais magnetai. Veikia gerai.

Ziurinejau as tuos spidometrus tai yra visokiu dydziu :icon-rolleyes: .

Siaip www.kemek.lt yra stacionarus pasiuloj tik kad jo maitinimas 24V.

Butu pravartu tokiu i kambaina kelis papildomai isidet :) nes pvz juk DONUI matai tik viena reiksme o butu gerai stebet kelis is karto bugna,ventiliatoriu ir t.t. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...