Jump to content

žadu;pirkti t150 su maz varikliu


ZDARIUS

Recommended Posts

o jei darbinio nereiks tai ar tepalo siurbliam uzteks t.y. pasuks, nenusuks slicu, nes man tai tik zemes dirbimui daugiau niekam tai darbinis nereikalingas

Siurbliams užtenka, taigi kiek perdaryta jų yra ir eina visi normaliai, tik pas mane ko tai prasuko, bet ten juokingai ir padaryta buvo, dabar pastiprinus eina be problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei darbinio nereiks tai ar tepalo siurbliam uzteks t.y. pasuks, nenusuks slicu, nes man tai tik zemes dirbimui daugiau niekam tai darbinis nereikalingas

Siurbliams užtenka, taigi kiek perdaryta jų yra ir eina visi normaliai, tik pas mane ko tai prasuko, bet ten juokingai ir padaryta buvo, dabar pastiprinus eina be problemų.

mes tai alkuniniam velenui ivore su slicais i vidu idejom ir uzsplintavom tai laiko puikiausiai. kabinom ir freza laisvai suka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia viskas priklauso nuo varikli montuojancio meistro,jei normaliai sumontuoja slicine mova tai darbinis tikrai laiko.

taip. o del kuro sanaudu tai bent jau prie arimo V6 ir V8 panasiai tiek pat sudegina vidurkis apie 18-20 ltr/ha ariant 5 korpusu kverneland plugu.tik su V6 ari 1-2 begiu o su V8 -3 begiu mazu gazu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
gal kas ka zino apie girkalnyje raseiniu raj dedamus maz variklius dambrauskas berods deda gal kam teko susidurt ar girdet? maz v6 3000lt normali kaina? o ta tarpini kitoki deda ar skyles pergrezia ar skarda deda?
Dabar aš dedu į savo T-150 MAZ-8 variklį.Nuvažiavau į pasvalio agrodilerį,nusipirkau gamyklinį komplektą. Tekinimo darbai nesudėtingi,namuose padariau. Komplektas kainavo apie 750Lt.Jei kas domina Tel.865513430.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Buvau savo T-150k išgreitines. Daugiau kaip 40km/h važiuojant labai jau darosi didelė vibracija nuo kardanų ir toks važiavimas labai jau nemalonus, trukinėja skardos, atsileidinėja varžtai.

Dabar dėžė normali (negreitinta). Kadangi ratai didesni, tai važiuoja 45km/h.

O ratus didesnius dejai nuo K-700? jei taip tai tada diskai lieka T-150 ar K-700?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

dejom jamz 236 varikli uzkurem ir balti dumai pradejo per alsuokli eit :( sunervavo juodai, iseme ir atgal nusiveze uzkure viskas tvarkoj su juo sako jusu deze dusina varikli, kas gali but? turbut ta automatine uzsikirtus ir visus diskus suka kaip nustatyt neardzius? nes jau buvom isarde ir pakeitem ta virsutini velena kur pirmoj dezej stovi ant jo dantraciai o zemiau tos sankabeles prie ju nekisom nagu tad nesuprantam kas yra o mechaninej tai viskas tvarkoj, nes kitaip butu viska islauze, reik jusu pagalbos nes varikli kita savaite atves vel ir reikia kad deze jau butu sutvarkyta, tiesa sankabos velenas sukasi laisvai, tas kuri keitem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

del darbinio veleno buvo per ilgas siek tiek nes apede darbinio veleneli gale toki trumpa nevisi vienodo ilgio gal tekintas pakliuvo, dar turiu klausimeli koks turi but spaudams jamz 236 (tepalo) ir ar tinka pavaru dezes manometras, ar koks turi but, ir dar idomu kodel radiatoriuje vanduo neburbuliuoja bet tarsi spaudimas atsiranda m? kas ka zino tas ta tegul pranesa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del darbinio veleno buvo per ilgas siek tiek nes apede darbinio veleneli gale toki trumpa nevisi vienodo ilgio gal tekintas pakliuvo, dar turiu klausimeli koks turi but spaudams jamz 236 (tepalo) ir ar tinka pavaru dezes manometras, ar koks turi but, ir dar idomu kodel radiatoriuje vanduo neburbuliuoja bet tarsi spaudimas atsiranda m? kas ka zino tas ta tegul pranesa :D
darbinis velenėlis trumpinamas 28mm,jei naudojamas komplektas iš Pasvalio agrodilerio.spaudimas šilto variklio4-6atm.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del darbinio veleno buvo per ilgas siek tiek nes apede darbinio veleneli gale toki trumpa nevisi vienodo ilgio gal tekintas pakliuvo, dar turiu klausimeli koks turi but spaudams jamz 236 (tepalo) ir ar tinka pavaru dezes manometras, ar koks turi but, ir dar idomu kodel radiatoriuje vanduo neburbuliuoja bet tarsi spaudimas atsiranda m? kas ka zino tas ta tegul pranesa :D
darbinis velenėlis trumpinamas 28mm,jei naudojamas komplektas iš Pasvalio agrodilerio.spaudimas šilto variklio4-6atm.

del spaudimo tai cia saltam 5-6atm. o siltam tai apie 2-3 atm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau savo T-150k išgreitines. Daugiau kaip 40km/h važiuojant labai jau darosi didelė vibracija nuo kardanų ir toks važiavimas labai jau nemalonus, trukinėja skardos, atsileidinėja varžtai.

Dabar dėžė normali (negreitinta). Kadangi ratai didesni, tai važiuoja 45km/h.

Sia vasara teko ardyti greiciu deze. Pagreitinau transportine pavara. Vietoj kur 37 dantu dantratis suka 33 dantu dantrati pakeiciau i atitinkamai : 42 ir 28. Tai yra ~1.34 karto greiciau. Viskas atrodo gerai, o ankciau per daug sugreitines buvau. Ir dar kur siurblius suka mazas didesnius dantracius pakeiciau, kad didelis suktu mazesnius dantracius. Dabar zymai geriau yra istiesint vaira mazu gazu isvaziuojant is sakryzos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 4 mėnesių...

vairo sistema is senos pakeis i viena danfos kalonele be jokiu vožtuvu ir pan.., kur dileris pardavineja..., bet ten kainuoja ji 1500 apie. Kiek as bandziau aiskintis ta dilerio kalonele kazkuo nesiskiria nuo mtz-100 lytagroj apie 500 lt kainuoja. mes su ta dilerio kelis tukstancius val prasuke ir dabar tik transporte naudojam ta pusantrini tai viskas kaip priklauso po kelia nelaksto vairas lengvas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na keicianr siurbli kartu reiketu ir srauto regulaivimo voztuvo skylute padidint. MAn idomu ar tk netsiras kokiu keistu "tampymu" nuo per didelio tepalo srauto. Nes beda islieka ta, jog essant maziems variklio sukiams labai sunku su tuo dpusantriniu susisukt...

sita "bėda" yra ne dėl per mazo srauto, o dėl per dideliu laisvumu vairo mechanizme arba netinkamo voztuvu nuleidimo sureguliavime.Ypac daznai buna kai laisva trauke kuri jungia kelma su vairo kolonėle...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...