Jump to content

žadu;pirkti t150 su maz varikliu


ZDARIUS

Recommended Posts

Buvau labai maloniai nustebintas pamates Vinco traktoriu,pasirodo dar yra zmoniu kurie ideda daug darbo ir meiles i "senus atgyvenusius rusiskus lauzus" cia tikrai reikia buti fanatu. Kadangi turiu panasios patirties,butu idomu suzinoti kaip sekesi MAN varikli sujungti su T-150 greiciu deze,kas pakeista kabinoje(del konforto) ir ar yra plaukiojanti padetis pakaboje.

Plaukiojancios padeties velkeje nereikia, tik nereikia fiksuoti cilindro kaisciu, ir padargas nepriklausomai nuo cilindro kopijuos dirva

Tai as puikiai suprantu,bet jei nera automatinio isjungimo tada sudaris tam tikru nepatogumu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot kiek kainiuoja mazo astuoniuke ,turiu T-150 toky bikely nuredyta galima sakyt be variklio bet tiltai ir deze lyg tvarkoj sake kad be remonto ,ar dauk dar reiktu investuoti kad ydeti maz varikly :D

kazka tai esu girdejas kad vienas cia vietinis pirko mazo varykli tai mokejo 3000 lt tik nezinau ar v6 ar v8 ir stovio nezinau zodziu nieko nezinau tik kiek mokejo, o del investavimo skaicuokis jei gali pats pasikeist tai pigiau bus zymiai , bet siap grubiai pajiemus dar 1000 lt reiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi paskirstytuvai elektra valdomi, tai galimos sekančios kombinacijos:

1-kelti, leisti priverstinai

2-kelti priverstinai, leisti laisvai

3-kelti laisvai, leisti priverstinai

4-kelti laisvai, leisti laisvai (imituojant plaukiojančią)

5-kelti, leisti iki galinės padėties (kontaktinis manometras atjungia)

6-kelti, leisti iki numatytos padėties

7-ir dar daug varijantų

Įdomu ar dar yra kas įsidėjęs vakarietišką variklį ir kokį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi paskirstytuvai elektra valdomi, tai galimos sekančios kombinacijos:

...

5-kelti, leisti iki galinės padėties (kontaktinis manometras atjungia)

6-kelti, leisti iki numatytos padėties

7-ir dar daug varijantų

Prie kokio slėgio 5 atveju atjungia pakėlimą ar leidimą žemyn?

Kaip 6 atveju užduodamos ribos?

Ar galimas atvejis, kai ariant plūgu išlaikomas pastovus arimo gylis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi paskirstytuvai elektra valdomi, tai galimos sekančios kombinacijos:

...

5-kelti, leisti iki galinės padėties (kontaktinis manometras atjungia)

6-kelti, leisti iki numatytos padėties

7-ir dar daug varijantų

Prie kokio slėgio 5 atveju atjungia pakėlimą ar leidimą žemyn?

Kaip 6 atveju užduodamos ribos?

Ar galimas atvejis, kai ariant plūgu išlaikomas pastovus arimo gylis?

5 atveju paskirstytojas atsijungia viršijus užduotą slėgį (slėgis gali būti nustatytas nuo >0 iki maksimalaus). Aš esu nusistates ~190 atmosferų.

6 atveju galima sumontuoti galinius jungiklius, kuriuos būtu galimybė pastumdyti. Geriausiai būtu pozicinis valdymas. Su mechaniniu gryštamu ryšiu esu pradėjes daryti.

Ariant geriausiai yra jėginis apkrovimas. Pakaba yra keliama numatyta jėga, tada galiniai traktoriaus ratai daugiau prispausti. T-150k buvau pasidares mechaninį jėginį ratų apkrovimą. Kaip T-150k tai labai padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi paskirstytuvai elektra valdomi, tai galimos sekančios kombinacijos:

1-kelti, leisti priverstinai

2-kelti priverstinai, leisti laisvai

3-kelti laisvai, leisti priverstinai

4-kelti laisvai, leisti laisvai (imituojant plaukiojančią)

5-kelti, leisti iki galinės padėties (kontaktinis manometras atjungia)

6-kelti, leisti iki numatytos padėties

7-ir dar daug varijantų

Įdomu ar dar yra kas įsidėjęs vakarietišką variklį ir kokį?

Esu idejes SCANIA 270 a/j 6cilindru vienoje eileje, bet dar neisbandes,todel ir domiuosi kaip sekesi sujungti varikli su deze.Idomu kaip atrodo tas elektrinis hidro skirstituvas,gal turi nuotrauka.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį vandens radijatorių įdėjai?

Aš buvau įdėjes MAN, bet jis per tankus ir greitai užsikiša. Dabar yra T-150 ir nesikiša :D , bet šią karštą vasarą kaista variklis :( . Reikia bandyti įdėti 6 eilių radijatorių nuo rusiško žolės smulkintuvo (T-150 radijatorius yra 5 eilių).

Desiu originala nes t-150 gero neturiu,nors jei radiatorius tvarkingas,neuzkalkejas, pagal technines charekteristikas, tikrai tiktu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu idejes SCANIA 270 a/j 6cilindru vienoje eileje, bet dar neisbandes,todel ir domiuosi kaip sekesi sujungti varikli su deze....

Aš sankabą ir "kožuką" palikau MAN. Į smagratį vietoi pirminio veleniuko guolio įdėjau šlitsus plonajam velenui. Sankabos diskas vienas T-150. Pirminiui velenui įdėjau 2 guolius dėžės prailgintuve. Sankabos išminimo silindriukas hidraulinis be stiprintuvo (sankabos pedalas pakankamai lengvas). Sankabą išmynus, pirminį veleną sustabdyti įdėjau elektrohidraulinį vožtuvą, kuris sujungia vienu metu visas 4 hidraulines dėžės sankabas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu idejes SCANIA 270 a/j 6cilindru vienoje eileje, bet dar neisbandes,todel ir domiuosi kaip sekesi sujungti varikli su deze....

Aš sankabą ir "kožuką" palikau MAN. Į smagratį vietoi pirminio veleniuko guolio įdėjau šlitsus plonajam velenui. Sankabos diskas vienas T-150. Pirminiui velenui įdėjau 2 guolius dėžės prailgintuve. Sankabos išminimo silindriukas hidraulinis be stiprintuvo (sankabos pedalas pakankamai lengvas). Sankabą išmynus, pirminį veleną sustabdyti įdėjau elektrohidraulinį vožtuvą, kuris sujungia vienu metu visas 4 hidraulines dėžės sankabas.

Gan idomus sprendimai.Guolius dejai is vieno ar is abieju prailgintuvo galu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...