Jump to content

žadu;pirkti t150 su maz varikliu


ZDARIUS

Recommended Posts

On 2021-10-29 at 12:51, Robertas08 pranešimas:

Gal kas iš kolegų parduot galvoja t150?

tai neziurejai kaip visi skelbiu ar kazkur.ten aplink tave turi tu t150 berods kelis maciau tai vadinasi ir nusimananciu yra.sedat ziema ir i paieskas :) kazkada teko skolintis t150 su maz astuoniuke tai labai smagiai eina nepaisant triuksmo ir dulkiu ir karscio kas manau rankas turint issprendziama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Jaunasis pranešimas:

tai neziurejai kaip visi skelbiu ar kazkur.ten aplink tave turi tu t150 berods kelis maciau tai vadinasi ir nusimananciu yra.sedat ziema ir i paieskas :) kazkada teko skolintis t150 su maz astuoniuke tai labai smagiai eina nepaisant triuksmo ir dulkiu ir karscio kas manau rankas turint issprendziama.

 Nu jo mes čia su tavim beveik kaimynai kiek įsivaizduoju :icon-wink:

Jooo yra pas mus krašte 5i nemažai dirbantys,kai atvažiuoja koks nevietinis tai sako nu pas jus baubų kraštas :D

Tai jo nuvažiuot pasėmus kaimyną  tai ne problema tik kaip tyčia nieko doro skelbimuos šiuo momentu nėr :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Robertas08 pranešimas:

 Nu jo mes čia su tavim beveik kaimynai kiek įsivaizduoju :icon-wink:

Jooo yra pas mus krašte 5i nemažai dirbantys,kai atvažiuoja koks nevietinis tai sako nu pas jus baubų kraštas :D

Tai jo nuvažiuot pasėmus kaimyną  tai ne problema tik kaip tyčia nieko doro skelbimuos šiuo momentu nėr :D 

 

nu joa cia keli kilometrai :)  tai zinai iki pavasario laiko yra :) aisku nupirkus gerai kai lieka laiko dar ir apsitvarkyt jei kazka reikia.galiu vieno paklaust gal pardavines su mazo motoru ir berods dubliuota visa

gallery_4195_1_2118814.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Jaunasis pranešimas:

nu joa cia keli kilometrai :)  tai zinai iki pavasario laiko yra :) aisku nupirkus gerai kai lieka laiko dar ir apsitvarkyt jei kazka reikia.galiu vieno paklaust gal pardavines su mazo motoru ir berods dubliuota visa

gallery_4195_1_2118814.jpg

Tai pavasarinės sėjos beveik nėra jei laimingai,turiu su maz v6 varianta,bet dar nebuvau nuvažiavęs pažiūrėt, nes dirbt išvaręs. Bet sėt su prikabinama sėjamaja tai turbūt nelabai įmanoma kokybiškai su t150?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su prikabinama gal nieko su pakabinama gal sunkiau.tas su mazo astuoniuke tai dar nzno ar parduos jei kas sako nori atvaziuok pasiziuret.deze pereita variklis irgi remontuotas kapitaliai sake neveikia tik blokiruote ir dar kazkokia slanga pakeist reikia.jei kada domins tai parasyk i pm zinute atsiusiu numeri nuvaziuosi pasiziuresi cia ir netoli nuo manes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Kaip noraginis dirba, patenkintas?

Šiaip joa dirba gana kokybiškai ir patogiai šis komplektas. 30 ha suvariau kolkas tai per ta laiką įstrigo vienas akmuo tarp volo ratukų ir užkabinus didelį akmenį sugebėjo spyruoklė iš vietos pasislinkt. Ai dar viena koja kažkiek palinko. Yra kelios labai akmenuotos vietos pas mane. Kojos nuo horsch terrano šiam skutike 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , stapcius pranešimas:

Šiaip joa dirba gana kokybiškai ir patogiai šis komplektas. 30 ha suvariau kolkas tai per ta laiką įstrigo vienas akmuo tarp volo ratukų ir užkabinus didelį akmenį sugebėjo spyruoklė iš vietos pasislinkt. Ai dar viena koja kažkiek palinko. Yra kelios labai akmenuotos vietos pas mane. Kojos nuo horsch terrano šiam skutike 

Supratau, na aš bandžiau tokį tai galvoju ar imt tokį ar kokį kitą Lenką dar pabandyt. Pas mane nelabai akmenų yra tai kaip ir problemų nelabai turėčiau dėl akmenų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Supratau, na aš bandžiau tokį tai galvoju ar imt tokį ar kokį kitą Lenką dar pabandyt. Pas mane nelabai akmenų yra tai kaip ir problemų nelabai turėčiau dėl akmenų

Ieškojau prikabinamo tai pagal kainą toks geriausiai gavosi man. Sakau kolkas visos problemėlės su akmenim susiję buvo. Šiaip visa konstrukcija gana tvirtai atrodo. Dileris sakė kad vokiečių rinkai gamina ši įmonė. Gal ir galima tikėt. Kojų įvorės ant tepamų įvorių kas irgi pliusas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , stapcius pranešimas:

Ieškojau prikabinamo tai pagal kainą toks geriausiai gavosi man. Sakau kolkas visos problemėlės su akmenim susiję buvo. Šiaip visa konstrukcija gana tvirtai atrodo. Dileris sakė kad vokiečių rinkai gamina ši įmonė. Gal ir galima tikėt. Kojų įvorės ant tepamų įvorių kas irgi pliusas 

Koks svoris gaunasi? Aš prie 150ag komplektuočiau , galvoju kurį lengviau tįstų ar pakabinamą ar prikabinamą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandų, Kombainininkas pranešimas:

XTZ T-150k, traktoriai | A5656467 (autoplius.lt) Kokios kolegų nuomonės apie šio pardavėjo traktorius? 

Daug nusiskundimu is ten tai nerekomenduoju, pats irgi turejas su pardaveju nemalonu yvyky kai telefonu viena kaina sake , o nuvazevus kita tai tik rusisku zodziu atsisveikinau. Remontuoja irgi vietiniai pijokeliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...