Jump to content

Hattat traktorius


jonaq

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
  • po 9 mėnesių...

Sveiki.  Gal kas turite oro kompresoriaus įjungimo elektromagnetą tokiu kodu 9HT1 8565 A1A. Gal kas keitėt kompresorių ir liko nenaudojamas. Atstovas už jį nori kosminių pinigų arba pirkti su visu kompresoriumi dar brangiau. Lenkijoje yra ir dvigubai pigesnes, tik labai toli man iki tos Lenkijos, o į Lietuvą nesiunčia. nuotrauka skolinta. Dėkui.

kolo-pasowe-h-1-600x600.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2023-04-06 at 13:55, varava pranešimas:

Sveiki.  Gal kas turite oro kompresoriaus įjungimo elektromagnetą tokiu kodu 9HT1 8565 A1A. Gal kas keitėt kompresorių ir liko nenaudojamas. Atstovas už jį nori kosminių pinigų arba pirkti su visu kompresoriumi dar brangiau. Lenkijoje yra ir dvigubai pigesnes, tik labai toli man iki tos Lenkijos, o į Lietuvą nesiunčia. nuotrauka skolinta. Dėkui.

kolo-pasowe-h-1-600x600.jpg

Čia jis ant kondicionieriaus kompresorio stovi ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-04-06 at 13:55, varava pranešimas:

Sveiki.  Gal kas turite oro kompresoriaus įjungimo elektromagnetą tokiu kodu 9HT1 8565 A1A. Gal kas keitėt kompresorių ir liko nenaudojamas. Atstovas už jį nori kosminių pinigų arba pirkti su visu kompresoriumi dar brangiau. Lenkijoje yra ir dvigubai pigesnes, tik labai toli man iki tos Lenkijos, o į Lietuvą nesiunčia. nuotrauka skolinta. Dėkui.

kolo-pasowe-h-1-600x600.jpg

Pasiskambink į Vilagrą Vilkavišky,jie iš lenkų veža,gal sutarsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-04-18 at 12:26, agronoms pranešimas:

Pasiskambink į Vilagrą Vilkavišky,jie iš lenkų veža,gal sutarsit.

Po ilgu derybu su agrobond(jis atstovas) pavyko sutart dėl žemiškos kainos tam škyvui. Pasirodo galima ir taip. Tik reikės palaukti. Nesvarbu, priekabos tampyti dabar nereikia, galima ir palaukt. Dėkui visiems norėjusiems padėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, varava pranešimas:

Po ilgu derybu su agrobond(jis atstovas) pavyko sutart dėl žemiškos kainos tam škyvui. Pasirodo galima ir taip. Tik reikės palaukti. Nesvarbu, priekabos tampyti dabar nereikia, galima ir palaukt. Dėkui visiems norėjusiems padėt.

Turiu man atrodo visa kondicionieriaus kompresoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...