Jump to content

Hattat traktorius


jonaq

Recommended Posts

Na as ir imsiu hattat,jau apsisprendziau,patiko. Ziurejau case,nh tai niekuo nenusileidzia,dar net geresne komplektacija. O del daliu kainos,tai nesvaik,tikrai manau mazesne nei case ir nh,kai ju greiciu dezes remontas 15ke kainuoja,hattat mechanine tikrai daug maziau but ;)

Prie to pacio kaimynas turi hattat,1500m/h nieko,sankabos trosas truko,ant kitos dienos atveze servisas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ir imsiu hattat,jau apsisprendziau,patiko. Ziurejau case,nh tai niekuo nenusileidzia,dar net geresne komplektacija. O del daliu kainos,tai nesvaik,tikrai manau mazesne nei case ir nh,kai ju greiciu dezes remontas 15ke kainuoja,hattat mechanine tikrai daug maziau but ;)

Prie to pacio kaimynas turi hattat,1500m/h nieko,sankabos trosas truko,ant kitos dienos atveze servisas.

aš nieko prieš duok dieve kad tik negestu.P.S aš irgi nuo AUDI persedau antOPEL :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pas mus is Šilutės rajono turejo belarusa 952 berods bet jam jau 9metai buva ir gedo vis tai kai atsirado hatat traktoriais lietuvoj tai atvaziave tie mestrai is dzeiranos sako tu mums atiduok belarusa su fl ir pirk hattat ir taip padare tai uz belarusa dar gaco labai gerai kad hattat 115ag ar kiek ten yra su frontaliniu nupirko uz puse kainos ar dar maziau. Dabar jau greit bus metai sake kol kas nieko, greit artes prie 1000m/h. beto dar gavo eskursija y turkus jis is dzeiranos tai vare y ta hattat gamykla tai sake tikrai griztai juos renka tikrina ir pns, labai daug daliu valtros yra. tai tiek. :)

pries kiek laiko cia jam pasiule keisti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia hattat atstovybe UAB "agroservisas LT" nuomuoja? Kuri jie cia paleide nuomai 102ag? Bandei pats nuomuotis? Padargu kokiu turi prie nuomos? 75 euriukai, na nebloga kaina parai:)

nebandziau, bet turiu sumanyma pirkt, kai jau nuspresiu pirkt garantuotai tada isinuomosiu ir isbandysiu kas per velnias  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries kiek laiko cia jam pasiule keisti?

Čia gal tas pirmasis pirkėjas iš Šilutės r.,kurs jų puslapyje nufotografuotas?Negarantuoju,bet turbūt buvau persimetęs pora sakinių su Juozuko kaimynu,kuris turi HTT.Jei čia tas,kurs miškuose dirba?Spėju todėl,kad prie manęs tą troselį vienam žmogui padavė.Tai tas žmogus  nesiskudė tuo traktoriumi.O jei čia kitas? Tai gal tie trosai "silpna vieta"? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 metų...
  • po 8 mėnesių...
On 2020-04-30 at 04:53, Turistas pranešimas:

Priadzioi pries perkant minejo, kad garantinis pakeis..  Valandu virs 2k jau. Pasirodo trosas buvo kaltas, isitampes. Nauja idejus viskas pasitaise. 

Na tas trosas ant visų Hattat išsitampo. Man jį patempė meistras atvažiavęs per pirmą techninį aptarnavimą. Nemanau, kad būtinabuvo jį keisti. Užtenka patempti. Bet kogero tau už trosą sąskaitą atsiuntė, tai todėl taip gavos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbu visus darbus su juo, tokius kaip ražienos skutimai su 3m lėkštiniu, kai reikia ir paaria, priekabas patampioja. Plius pas mane su frontaliniu. Gedimų kažkokių rimtų nebuvo per kelis metus. Sankabos bloką keitė, nes elektriniu būdu sumygtuku nėjo sankabos įjungti. Keitė kuro bako plūdes abi, nes kuro likučio nerodo. Tačiau nepadėjo. Pavasarį reikės skambinti, kad žiūrėtų. Pats traktorius atitinka savo kainą. Klausk kas konkrečiau domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 6 valandas, KAZE pranešimas:

Tie ,kurie pirkot hatatą,kai buvo penkių metų garantija-kiek metų garantija varikliui?Paskambinus pasakė,kad varikliui du metai,parašyta toje knygutėje,bet nerandu.Gal kuris žinote kur tiksliau parašyta?

Paskaityk garantine sutarti gal ten rasi pas mane tai joje nurodyta varikliui 2m, tiesa pirkita su 3m garantija, dabar vėl pardavinėja su 5m garantija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...