Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

On 2017-01-17 at 09:33, wydas63 said:

Bėda , dar ir tuose žmonėse , kurie kurie išvis neskiria sąvokų reikšmių ir mokykloje nesusipažino su politekonomikos pagrindais :eusa-think: . Pasaulis nestovi vietoj , kapitalizmas taip pat neamžinas kaip ir prieš tai buvusios santvarkos , jį logiškai tūrės pakeist kita , tobulesnė santvarka . Greičiausia tai ir bus komunizmas , nors ir kaip baisiai šiandien kai kam tas žodis neskambėtų :icon-mrgreen: , bet žinia esmė ne pats žodis o tai ką jis nusako . Jau dabar galima matyt , kad gamybos priemonių įšsivystymas , aukštos technologijos nebedera su klasikiniu kapitalizmu , tas yra puikiai suprantama "postsovietikams" ir nesuvokiams dalykas "landzbergio beretiniams" , kurių galvos prikištos propogandos , todėl neįgalųs suvokt supančio pasaulio realybės , tokios kokia ji yra ir kad progreso nesustabdysi .

Gražu žiūrėt kaip galingas traktorius pac vienas žeme dirba ir per para padaro tiek darbo kiek dešimt o gal ir dvidešimt trivagiu nesugeba per savaite.

Gražu žiūrėt kaip staklės pačios metala lanksto , virina ir gamykloi tik vienas žmogus viska prižiuri o kad jam nebutu liudna tai su juo šuniukas begioja.

Gražu žiūrėt kaip bepiločiai lėktuvai saugo musu sienas, dronai ginkluoti iki (nežinau ko) pasiruošia gintis nuo priešų, tik pora pilvotų generolu sėdi ir kortom lošia.

Gražu žiūrėt kaip , vireusybėi vienas galingas kompas istatymus priima, kontroliuoja ir rupinasi musu gerove tik prezidėntas su pora patarėju po pasauli keliauja ir giresi visiem kaip geria musu žemelėi žmonėm . BUTU GYVENTI tik va bėda , piliečiu nebeliko.

Ogi kodėl nebeliko? 

    

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, kestoxs said:

Ne dėl to kad gražu žiūrėti, o kad dirba kaip priklauso,  nesimuliuodamas, valgyt neprašo, nevagia ir nesiginčija su savininku.

kai suprasim jog valstybė tai ne uabas , neukis , pilietis tai nedarbininkas ar verga , tai pilietis . tada ir pradėsim gyvent kaip civilizuotoi zemelėi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , waldasxl said:

kai suprasim jog valstybė tai ne uabas , neukis , pilietis tai nedarbininkas ar verga , tai pilietis . tada ir pradėsim gyvent kaip civilizuotoi zemelėi

Taip,kai ta supras lietuviski darbdaviai. Dabar patys sotus su dzipais vazinejasi,imones,ukius plecia,o darbuotojams per tas pletras ne visada lieka pinigu atlyginimams,nors ir tie atlyginimai juokingi. Sotus alkano neuzjaucia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemaža problema yra pačiame žmoguje.Kaip pvz.:kai žmogus dirba kokiame fabrike,ar kokioje anglių kasykloje kaip JAV ar Lenkijoje.Ir tą daro metų metais,gal net dešimtmečiais,pinigų lyg ir užtenka pačiam pavalgyti ir šeimai išlaikyti,taip užsiliūliuojama,tiesiog gyvenama nuo algos iki algos ir staiga to mylimo darbo nebelieka,tai tokiam žmogeliui visas pasaulis jo sugriūva,nes jis tam absoliučiai nepasiruošes.Tada pasidaro visi kalti,tik ne jis pats.Tada ir pradeda eiti į visokius kraštutinumus ir balsuojama už visokius Trumpus ir panašiai.O aš manau,kad šiuolaikinis žmogus turi būti labai įžvalgus,apsukrus,nestovintis vietoje,nes dabartiniai tempai to reikalauja.Aš skaitau,kad kokiame fabrike,ar kokioje kasykloje ar kokiu samdomu darbuotoju tu gali dirbti geriausiu atveju metus,du ar tris ir viskas,o toliau turi kažką kurti savo,ne dirbti kažkam,o dirbti sau,kaip pvz.:kažką gaminti,įkurti verslą,ūkį ar dar ką nors.Toks šiuolaikinis žmogus yra daug laimingesnis,daug labiau gerbiantis valstybę,labiau prisitaikantis prie visokių krizių,negandų ir panašiai.O pinigų dalinimas man yra visiška nesąmonė (neįsižeiskit kai kurie kolegos),nes tai manau veda į žmogaus degradavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbdavys ira toksaipat pilietis kaip ir visi kiti tad i versla ziuri kaip i versla ir visoki socialinei reikalai mazaika domina. Retas rupinas savo pavaldineis ir i darbuotoja ziuri kaip i sau lygu kaip i kaimyna , drauga tt.  Ir viriausybei sedi tokie pat pilieciai su ilgamete sovietska patirtim. ilgai dar mes taip ir gyvensim kol jauna karta nepakeis musu sugadintu ,

tokei negausei valstybei tik smulkus verslas gali sukurti salygas visiem turet uzimtuma, ir salygas kurt bendruomene, gerove sau ir aplinkinem. kas geriau ,vienas uk su 1 000ha ar desim seimu  po 100ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 valandas ago , kestoxs said:

O tu pabandyk ir sužinosi, tiesa ar melas.

Būtent,kad nebuvau ir nežinau,o retransliuoti kliedesius,girdėtus meluojančioje žiniasklaidoje...Beje, žinau kaip ir bet kuris:šalis neturi naudingų iškasenų(gal todėl ir demokratijos vardan jų nebombarduoja),dirbamos žemės labai mažai,ekonominė blokada,armijai skiria net daugiau procentų pinigų nei JAV...Sureaguojant į antanorudaičio mintis:taip jau išeina,kad Kinijoje ,kur pramonės gamyba sudaro didžiąją dalį biudžete gyvena puspročiai?O tas 'šiuolaikinis žmogus"pagal visą apibūdinimą man primena kažką tarp turgaus spekulianto ir gerą vietą gavusio valdininko(čia kažkas kaip ta gražuolė Kildišienė ,kuri važiuos į ameriką pasisakyti dėl vandenynų floros bei faunos). (neįsižeiskit kai kurie kolegos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam, kad atskleistų tiesa galėtum pasiaukoti ir atlikti eksperimentą, va Lietuvoj 2008m jaunimas atmetė parlamentą akmenimis, gavo beveik nieko, kiek pamenu niekam neteko net pasėdėti.Tai va nusiperki bilietą į vieną pusę taip išlaidų mažiau bus,  ir nusekęs apmatai jų parlamentą ar prezidento rūmus akmenimis, būtų įdomu kokia bausme gautum, galėtum pasiaukoti vardan tiesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, kestoxs said:

Tam, kad atskleistų tiesa galėtum pasiaukoti ir atlikti eksperimentą, va Lietuvoj 2008m jaunimas atmetė parlamentą akmenimis, gavo beveik nieko, kiek pamenu niekam neteko net pasėdėti.Tai va nusiperki bilietą į vieną pusę taip išlaidų mažiau bus,  ir nusekęs apmatai jų parlamentą ar prezidento rūmus akmenimis, būtų įdomu kokia bausme gautum, galėtum pasiaukoti vardan tiesos.

Dėl to akmenų mėtymo į langus mažai žinau ,o ir nedomina.Nebent,kodėl nei iš šio nei to pabėgo "lietuvos jaunimas"iš profkės ir puolė siautėti.?Kaip susiorganizavo,kodėl  daužė?Ar tikrai tiems durneliams nieko už tai nebuvo?Beje,kodėl siūlai  man važiuoti ir patikrinti tavo žodžius:" Šiaurės Korėjoj,  už netinkamas kalbas šaudo, arba šunim sušeria "?Ką apie tą šalį žinau parašiau.Kodėl turiu pagrįsti aš,o ne tu ,kad ten šunis šeria žmonėmis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , waldasxl said:

................ kas geriau ,vienas uk su 1 000ha ar desim seimu  po 100ha.

Va čia , Valduk , tas klausimas turbūt ir yra ta kryžkelė kur tolesnio mąstymo kryptys išsišakoja :eusa-think: . "vienas uk su 1 000ha" - geriau iš ekonominės pusės , ta prasme kad kiečiau prikiši savo pilvą , daugiau atsargų sukaupsi , na ir greičiausiai Pačiam jau ir dirbt nebereikės , iš anų dešmt šeimų kelias pasamdysi , kad Tau dirbtų . Kitas variantas "desim seimu  po 100ha." - čia jau sakyč labiau įdealistinis į socialinį teisingumą suorientuotas . Dešimt šeimų lieka tėvynėje , na iš moralinės pusės gėris , nes į kaimyną gali žiūrėt kaip į draugą , lygų , žinoma kažkiek busit biednesni nei tas vienas .... bet Pačiam visdėlto reiktų likt prie pirmojo varianto ,t.y. viens prie tūkstančio . Jeigu geresniu variantu , pasirinktum dešimt prie šimto , ir toliau taja kryptim eitum ,  neišvengiamai atsidursit socializme :icon-mrgreen: , po kūrio laukia baisinis komunizmas :( . p.s. čia laisvi pamąstymai - pajuokavimai , labai rimtai nepriimk 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , wydas63 said:

Va čia , Valduk , tas klausimas turbūt ir yra ta kryžkelė kur tolesnio mąstymo kryptys išsišakoja :eusa-think: . "vienas uk su 1 000ha" - geriau iš ekonominės pusės , ta prasme kad kiečiau prikiši savo pilvą , daugiau atsargų sukaupsi , na ir greičiausiai Pačiam jau ir dirbt nebereikės , iš anų dešmt šeimų kelias pasamdysi , kad Tau dirbtų . Kitas variantas "desim seimu  po 100ha." - čia jau sakyč labiau įdealistinis į socialinį teisingumą suorientuotas . Dešimt šeimų lieka tėvynėje , na iš moralinės pusės gėris , nes į kaimyną gali žiūrėt kaip į draugą , lygų , žinoma kažkiek busit biednesni nei tas vienas .... bet Pačiam visdėlto reiktų likt prie pirmojo varianto ,t.y. viens prie tūkstančio . Jeigu geresniu variantu , pasirinktum dešimt prie šimto , ir toliau taja kryptim eitum ,  neišvengiamai atsidursit socializme :icon-mrgreen: , po kūrio laukia baisinis komunizmas :( . p.s. čia laisvi pamąstymai - pajuokavimai , labai rimtai nepriimk 

Ka čia pykti, pliurpalas jog ir jokio asmeniškumo. Nukrypsiu į lankas ir paklausiu, KOKSAI GYVENIMO TIKSLAS, KAM IŠVIS ŽMOGUS GYVENA, DĖL KO GYVENA?  nejau gyvenam tam kad sočiai pavalgytum, gražiai apsirengtum, vaikus į brangius mokslus išleistum, namą gražu turėtum, mašina brangia. Jai dėl to, tai tada taip, tikslas pinigai ir nesvarbu kokiu dubu , svarbu daug. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena aišku,kad visų pinigų gyvenime neuždirbsi,bet manyčiau,kad dar labai svarbus momentas yra ir psichologinė savijauta žmogaus.Kaip pvz.:kai aš dirbau statybose Klaipėdoje,man visą laiką atrodė,kad mane darbdavys nori pastoviai apgauti,nors iš dalies taip ir buvo,ką buvom sutarę aš pastoviai kaip ir kiti bendradarbiai nedagaudavom.Dėl to buvo labai pikta,kol galiausiai jis bankrutavo palikes skolingas bankui,bei mums nemažas pinigų sumas.Dirbau ir kitiems,ir vis kai gaudavau algą pastovus nedamokėjimas kaip sutarta.O dabar aš dirbu nedideliame ūkyje ir esu daug laimingesnis,negu buvau tada,nes dirbu sau.Ir ant nieko dantų negriežiu.Ir labiau turiu noro kažką sukurti,negu tada,tas manau pasitarnauja ir valstybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , waldasxl said:

Ka čia pykti, pliurpalas jog ir jokio asmeniškumo. Nukrypsiu į lankas ir paklausiu, KOKSAI GYVENIMO TIKSLAS, KAM IŠVIS ŽMOGUS GYVENA, DĖL KO GYVENA?  nejau gyvenam tam kad sočiai pavalgytum, gražiai apsirengtum, vaikus į brangius mokslus išleistum, namą gražu turėtum, mašina brangia. Jai dėl to, tai tada taip, tikslas pinigai ir nesvarbu kokiu dubu , svarbu daug. 

Jeigu , jau kada prieitum prie tokios įšvados , jog gyvenimo tikslas kuom daugiau tūrėt turto , nu sutik būt labai banalu ir žiauriai liūdna :(  . Paprastai ,Valdai , tokį klausimą užduoda arba visiški kvailai , kai nebesugalvoja ką protingesnio pasakyt arba žmonės visgi tūrintys smegeninės potencialo :eusa-think: , bet didžioji masė žmonelių dėl to nė kiek nesikankina . Galima atsakymo pabandyt filosofu kūryboj pajieškot , bet vargu sau tinkantį rasi greičiau dar labiau susipainiosi . Čia sakyč atsakymą kiekvienas dėl savęs , pagal savo supratimą turi , jei žinoma jį randa . Va vienas būdas , tai žiūrėt į ką nors kitą(ant svetimo lengviau šapą pastebėt ) kaip jisai gyvena ir geriausia kai jau būna viską pragyvenęs t.y. anapilin nukeliavęs :) , ir tada pabandyt suprast , kodėl taip o ne kitaip ir dėl ko ir ką finale turim su tuo gyvenimu . Dėl savęs tai turiu tokį požiūrį , kad gyvenam kiekvienu gyvenimo momentu dėl skirtingų dalykų , ta prasme kai mažas - gal tėvų džiaugsmui , vėliau gal kad meilę sau ir kitam suteikt , dar vėliau kaip ir Pats sakai dėl savo vaikų ... Galiu tik dar pridurt , jog kai ateina paskutines gyvenimo akimirkos , gyvenam(arba noris gyvent) i dėl to , kad galėtumėm bent minutėlę dar žvilgtelt į dangum plaukiančius debesis , žaliuojančią pievą , medžius ... Dėl paskutiniojo sakinio tai gali neabejot , patikrintas faktas , šimtaprocentinė teisybė :icon-mrgreen: .  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , antanasrudaitis said:

Viena aišku,kad visų pinigų gyvenime neuždirbsi,bet manyčiau,kad dar labai svarbus momentas yra ir psichologinė savijauta žmogaus.Kaip pvz.:kai aš dirbau statybose Klaipėdoje,man visą laiką atrodė,kad mane darbdavys nori pastoviai apgauti,nors iš dalies taip ir buvo,ką buvom sutarę aš pastoviai kaip ir kiti bendradarbiai nedagaudavom.Dėl to buvo labai pikta,kol galiausiai jis bankrutavo palikes skolingas bankui,bei mums nemažas pinigų sumas.Dirbau ir kitiems,ir vis kai gaudavau algą pastovus nedamokėjimas kaip sutarta.O dabar aš dirbu nedideliame ūkyje ir esu daug laimingesnis,negu buvau tada,nes dirbu sau.Ir ant nieko dantų negriežiu.Ir labiau turiu noro kažką sukurti,negu tada,tas manau pasitarnauja ir valstybei.

svarbu savo megiama uzsiemima turet,tada ir ligos ne taip puola ir nuo kai kuriu net isgyjama ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

27 minutes ago, Augunstas said:

komunizmo nebus ....

Pirmykštėje bendruomenėje laisvai gyvenantys manė - vergovės nebus ; vergovinei santvarkoj nieks neisivaizdavo feodalizmo ; feodalai niekaip negalėjo patikėt kad jū laukia kapitalizmas ; Kapitalistas Augunstas ,nors jau viena koja ir pabuvojęs socializme , šventai tiki į kapitalizmo amžinybę  :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , wydas63 said:

Jeigu , jau kada prieitum prie tokios įšvados , jog gyvenimo tikslas kuom daugiau tūrėt turto , nu sutik būt labai banalu ir žiauriai liūdna :(  . Paprastai ,Valdai , tokį klausimą užduoda arba visiški kvailai , kai nebesugalvoja ką protingesnio pasakyt arba žmonės visgi tūrintys smegeninės potencialo :eusa-think: , bet didžioji masė žmonelių dėl to nė kiek nesikankina . Galima atsakymo pabandyt filosofu kūryboj pajieškot , bet vargu sau tinkantį rasi greičiau dar labiau susipainiosi . Čia sakyč atsakymą kiekvienas dėl savęs , pagal savo supratimą turi , jei žinoma jį randa . Va vienas būdas , tai žiūrėt į ką nors kitą(ant svetimo lengviau šapą pastebėt ) kaip jisai gyvena ir geriausia kai jau būna viską pragyvenęs t.y. anapilin nukeliavęs :) , ir tada pabandyt suprast , kodėl taip o ne kitaip ir dėl ko ir ką finale turim su tuo gyvenimu . Dėl savęs tai turiu tokį požiūrį , kad gyvenam kiekvienu gyvenimo momentu dėl skirtingų dalykų , ta prasme kai mažas - gal tėvų džiaugsmui , vėliau gal kad meilę sau ir kitam suteikt , dar vėliau kaip ir Pats sakai dėl savo vaikų ... Galiu tik dar pridurt , jog kai ateina paskutines gyvenimo akimirkos , gyvenam(arba noris gyvent) i dėl to , kad galėtumėm bent minutėlę dar žvilgtelt į dangum plaukiančius debesis , žaliuojančią pievą , medžius ... Dėl paskutiniojo sakinio tai gali neabejot , patikrintas faktas , šimtaprocentinė teisybė :icon-mrgreen: .  

kvailiu save nevadinsiu( nepadoru save kvailiu laikyt ) protingu ir nelaikau. Į klausima esu sau atsakes , tai tikrai ne materialus dalykas. Pasakyt galiu tik tiek jog ne piniguose laimė. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, waldasxl said:

kvailiu save nevadinsiu( nepadoru save kvailiu laikyt ) protingu ir nelaikau. Į klausima esu sau atsakes , tai tikrai ne materialus dalykas. Pasakyt galiu tik tiek jog ne piniguose laimė. 

 

O aš tai laikau save visišku kvailiu ir balvonu :(  , bo kartais tenka tai asmeniškai sau pripažint ir kam jau kam , o sau meluot negaliu ,irgi kažkaip nepadoru but   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, wydas63 said:

Pirmykštėje bendruomenėje laisvai gyvenantys manė - vergovės nebus ; vergovinei santvarkoj nieks neisivaizdavo feodalizmo ; feodalai niekaip negalėjo patikėt kad jū laukia kapitalizmas ; Kapitalistas Augunstas ,nors jau viena koja ir pabuvojęs socializme , šventai tiki į kapitalizmo amžinybę  :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

Vat rosen butu socializmas galima butu patiket... dauguma pamate kad prie kapitalizmo geriau -prekes kokybiskesnes -tobuleja jos,ivairove yra ,laisve tuoktis net su tos pacios lyties gyvunu,nekalbant apie spalva ar masinos marke.. o kur dar visa gausa ubagu valganciu geriau uz vidurinyji sluoksni-ir gyvenanciu ilgiau.. uz visus,,net ,,trezvilka,,pervadinta ir patobulinta vies-butnamis

ir koks skirtumas ta santvarka-jei paciam zmogui negerai,anksciau laukdavo ziguliui paskyros,buto,sodo namelio ir kiti nesulaukdavo....dabar laukia pinigu, nes nueini ir viska nusiperki...o kai viska turi ir nera ko laukti ,pasidaro neidomu-gerai jei pencijinio amziaus tai neuzkalnu ata...o jei jaunas, tai kai kurie prasigeria, prasilosia arba  mergos nu3,14 ..a .....

sanvarkos neamzinos ...bet atgal i ta pacia negryzta niekas,gal kad atgyvena :eusa-think:  

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, Augunstas said:

Vat rosen butu socializmas galima butu patiket... dauguma pamate kad prie kapitalizmo geriau - .....

sanvarkos neamzinos ...bet atgal i ta pacia negryzta niekas,gal kad atgyvena :eusa-think:  

 

Nieko tam kapitalizme negeriau ... nu kur tą gėrį matai , kai didžioji dauguma skursta ?? O dėl santvarkų , kodėl manai jog tai žingsnis atgal ?? , aš manau tai buvo per ankstyvas žingsnis , neparuoštas tinkamai ... va ką pasakytum apie Kinija , ten stato komunizmą ir jų ekonomiką jau duoda 'foro' visom kitom įšgirtom kapitalistinėms ekonomikoms , ir duoda juodai juk to nepaneigsi . :icon-mrgreen:    :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...