Jump to content

PAŠARAI: Ganyklų atnaujinimas


Loreta

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
sveiki,gal jau ir pasikartosiu, gal buvo rasyta, bet kas galite patarti koki geriausia misini seti avimis, koks zoliu misinys tinkamiausias ganymui..ir kiek reikia ant 1 ha misinio..aciu..

Aš taip pat sėjau Dotnuvos projektų mišinį "Avims" labai patiko, greit auga avelės noriai ėda .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 metų...

Kai leis gamta pasesiu misini avims, po kiek laiko pan. galesiu pradeti ganyti avis? Ar reikia ja pirma kart nusienauti ir tada vesti ganyti kai atauks, ar galima kai uzaugs po pasejimo ir varyti?Nelabai yra kur ganyti.Perskaiciau visa tema , aiskuma kad reikia nusienaut, tada ganyti. Kaip jums teko daryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš žiemos buvau pasėjęs, ganiau su pirma žole, to ko nesuvalgė nušienavau. Gali išvežti jei nori, bet koks tikslas jei piktžolės dar nesubrandinusios sėklų bus balandžio mėn? Sėjant pavasarį, kažin ar kas gausis iškart ganyti, nes ištryps tau pievą ir pešdamos žolę išraus viską su šaknim. žiūrėk nuo situacijos ar raunant žolę ji nutrūksta ar išsirauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmais metais ganyti nerekomenduojama.Tai galima daryt tik iš labai didelės bėdos,iš patirties kai bėdos spaudžiamas ganiau sudirbau žolyną konkrečiai.Pirma kentėjo r.dobilai paskui baltiems atėjo eilė.Sekančiais metais labai jų mažai liko,nustojus ganyt kituose plotuose kažkaip viskas tvarkoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As sesiu naujai i lauka iskultyvaves arima pasesiu ir privoluosiu.Ir ziuresiu kas gaunasi, galimes varyt ganyt ar ne.Bus svidres dvieju rusiu, balti raudoni dobilai, eraicinas

Nepamiršk, kad jei iš pavasario sėsi, reikės nupurkšti dar, kitaip piktžolių prisiveisi. Geriausiai kaip minėjo, pasėji mišinį, (vikių-avižų), po savaitės įsėji žolę, vasarą, jau kaip mišinys bus tinkamas pjauti, silosuoji arba į rulonus. Vėliau ganyti, bet stengiamės to nedryti pirmais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...