Jump to content

PAŠARAI: Ganyklų atnaujinimas


Loreta

Recommended Posts

pirkt tik is tu legalnu, nes is turgaus as vienais metais nupirkau papigiai niekas ten neisaugo ... tai gavos kad ..sutaupiau.. dvigubai

o kaip sodinai? Isbarstei tik sekla ant zoliu ar sodinai i arima? Jei pirmas atvejis tavo rezultas toks ir turejo buti. O seip pirkit kur norit, pas mus pvz kas savaite vazineja dotnuvos projektu seklu autobusiukas. Tik kad kaina nesamoninga 7€ kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip sodinai? Isbarstei tik sekla ant zoliu ar sodinai i arima? Jei pirmas atvejis tavo rezultas toks ir turejo buti. O seip pirkit kur norit, pas mus pvz kas savaite vazineja dotnuvos projektu seklu autobusiukas. Tik kad kaina nesamoninga 7€ kg.

viskas ten buvo sodinama  gerai ... esme kad privatininkai yra privatininkai .....  kas liecia sekla ar medelius krumus   perku is instituto ar dot.pr   

zmones- privatininkai- kiti nori vienkartinio pelno  parduoda kad uzdirbti viena karta ... 

imones dirbancios ta darba -vienkartinio pelno nesiekia, jom aktualu kad pirkejas sugryztu antra karta ...  tai va sako kaip dirbi taip turi ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kas turi patirties šlapių durpingų pievų atnaujinime? Kaip atnaujinate?

Kazkada teko arti durpyna bet nieko nepavyko ,, ten kazkaip su akeciom reikia suzaisti ar isleksciuoti ir tai reikia ora nutaikyti ...  o mano akejimas senos pievos duoda vaisiu --- isiterpe dobiliukai, migle  ir zoles atsirado tankiau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Durpyna eina sutartį tik reikia trumpai nušenauti ir lauka nuringti kad nupjauta žolė nesikimštu. Ir butinai turi turėti kekštes ant plugo kad gražiai atpjautu vagą.

Dar durpe -durpei nelygi  ,mano atveju buvo tas pats kaip per vandeni su tuo plugu  tik sujudejo ir atgal i ta pacia vieta ...daryciau su akeciom anksti pavasari aisku zole sena trumpa turi buti ..arba su sejama  augalininkystes temoje buvau ikeles  kur tiesiai seja ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Nieko panasaus. Kur seta gryna pieva is rudens ten negaliu atsistebet kaip gerai auga. Kur sejau su grudais paskutinis s, nors isejau praejusi pavasari. Net galvoju uzart... aisku kaip visada n kintamuju. Gyveni ir mokaisi, bet turbut daugiau niekad neatnaujinsiu pievu su grudais nors ir gerai tresiau... o ir paciu zoliu parinkimas turi labai didele itaka pagal dirvozemi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kada galėsiu ganyti avis ant ganyklos,kuri bus atnaujinta pavasarį?

jei isesi i sena pieva  tai sudygsta kai silta ...  nupjoviau viena karta ir palaukes pora savait. ganiau  ...  jei i arima sesi pirma kart tai gali but kad jos ganant raus su visom saknim ...  tai geriau kita met ganyt  ..    cia tuo klausimu ivairiu nuomoniu ................... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei isesi i sena pieva  tai sudygsta kai silta ...  nupjoviau viena karta ir palaukes pora savait. ganiau  ...  jei i arima sesi pirma kart tai gali but kad jos ganant raus su visom saknim ...  tai geriau kita met ganyt  ..    cia tuo klausimu ivairiu nuomoniu ................... 

Galvoju pralėkščiuot,prakultivuot ir tada sėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur buvo nuoroda apie pievas augalininkystes temoj ,,mano ukis,, ..  ten vasaros pabaigoje suaria isdirba ir paseja -kitiem metam ..   siemet man uzdziovino  labai, kai isejau(akejau ir sejau) i sena pieva, bet vistiek zoles tankiau  ir daugiau buvo nei is salia neissetos pievos ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kada galėsiu ganyti avis ant ganyklos,kuri bus atnaujinta pavasarį?

 

Aš visada ganyklas naujinu taip:

Rudenį gerai nuganau. Tada gerai patręšiu mėšlu ir apariu.

Pavasarį gerai iškultivuoju, suvoluoju ir pasėju (tik žolę). Po to vėl suvoluoju didžiaisiais volais. Tada birželio mėnesį nupjaunu ir susuku kelis rulonus, jei piktžolių daugiau, tai nusmulkinu joms nenužydėjus. Po to, jau liepos mėnesį ganau pirmą kartą avis, po ganymo praėjus 3-4 savaitėm (priklausomai nuo šilumos ir drėgmės), vėl ganau. Ir tikrai nieko nenurauna. Jau eilę metų taip darbujuosi ir pievos tikrai gerai atrodo, ir žolės daug.

 

Ganyklų turiu gal iki lapkričio vidurio... :) dar vieną seną nenaujintą nuganysiu antrą kartą. kokios 3 sav. Ir dar naujintos bus atžėlusios. :) Nors spalio gale šieną visada jau pastatau, kad dasidurtų ir nesuviduriuotų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...