Jump to content

T40 "tobulinimas" vairas + kuro siurblys


undead

Recommended Posts

Sveiki,

perėjau visus 17 puslapių ir visas temas su T40, bet neradau diskusijos apie tai ko jieškau.

Tai pradedu naują :)

Galvoju T40 įdeti siurblį nuo MTZ (čia užduotis nr 1) - gal kas galit patart/padėt? Ar sukritikuot, kad neverta...

Kitas dalykas - vairo sunkumas. Manau reikia perrinkinėt kolonėlę, ir tai nemažai kainuos. Galvoju gal nebekišt pinigų į restauravimą ir iš karto perdirbti į hidraulinį vairą? Su cilindru...

Ka manot?

Ne per daug čia užsisvajojau? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

perėjau visus 17 puslapių ir visas temas su T40, bet neradau diskusijos apie tai ko jieškau.

Tai pradedu naują :)

Galvoju T40 įdeti siurblį nuo MTZ (čia užduotis nr 1) - gal kas galit patart/padėt? Ar sukritikuot, kad neverta...

Kitas dalykas - vairo sunkumas. Manau reikia perrinkinėt kolonėlę, ir tai nemažai kainuos. Galvoju gal nebekišt pinigų į restauravimą ir iš karto perdirbti į hidraulinį vairą? Su cilindru...

Ka manot?

Ne per daug čia užsisvajojau? :)

Perrinkt vair.kolonele , kainuoja lb.daug (gal 15lt) , o nupirkt dozatoriu , hidr.cilindra, kitus niekniekius , kapeikos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manot?

Ne per daug čia užsisvajojau? :)

Perrinkt vair.kolonele , kainuoja lb.daug (gal 15lt) , o nupirkt dozatoriu , hidr.cilindra, kitus niekniekius , kapeikos :)----------Respect ponas ..vidai.. kur buvote dinges -atostogavote :) as visa sistema nuo nivos idejau -t-40 ten chrenovai padaryta nuo vieno siurblio pamenu jei hidraulu pradedi dirbti ir jei pakaista vairo neina pasukti :icon-neutral: zodziu kur daliaus nuoroda ideta liuks padaryta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Augunstas" sveikas (draugavau su med.) , vertas pagarbos Tamstos triusas :) (turiu omeny SK koloneles pritaikyma T-40) Desiu ir aš dozatoriu , priezastis - subraizytas vair.koloneles cilindro veidrodis (praktiskai viska reiktu keist) . Bet pagal mane , keitimas i dozatoriu turi ir minusu 1.vairo informatyvumas (jei prasuki , keicias vairaracio padetis) 2.Gedimas tep.system gali liudniau baigtis , lyginant su orginalia kolonele . Yra pliusai ir dozatoriaus , kas be ko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmas vaistas originalios kolonkes atgaivinimui,atskiras siurblys,aplamai bet kuriai vairo sistemai butinas atskiras siurblys.su prioritetiniu voztuvu gali veikt normaliai kai viskas nauja nepadile,padilo paskirstytojas ner vairo,padilo voztuvas ,tas pats.konstruojam antra siurbli arba dedam naujos kartos sudvigubinta uz 380lt :icon-eek: o tada jau galima toliau galvot.o mtz kuro siurblys t40 amzina palyginus su originaliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsidėsi dozatorių, pamirši problemą su vairu. Aišku gedimo atveju pavojus kyla, bet kad aš su juo tik po vietą ir į mišką važinėju, tai nelabai aktualu man. O MTZ kuro siurblys jau stovi senai, problemų dėl to nekilo. Tik tiesa pabaigus kurą užpumpuoji ir vėl dirba, su orginaliu sunkiau užkurt. Dar sako labiau kaista, bet kad aš su juo sunkiai nieko nedirbu tai nepastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dozatoriu det neverta jei nera krautuvo ant priekio. geriausias variantas susitvarkyt originalia kolonele, ten labai gera konstrukcija ir nesunkiai viskas remontuojasi. dejau dviem traktoriams dozatorius,- yspudzio nepadare. sau nedeciau :eusa-snooty: . jei MTZ- tada dozatorius geriau.

Gerb. "kinziulis" , na kam vaizduot "Maryte Melminkaite" :) . Aš gi parasiau, kad zadu det dozatoriu , ir aprasiau kodel , gal nebut labai sunku aprasyt, kas butent Paciam -"yspudzio nepadare. sau nedeciau" . Ir kaip darei- su cilindru ar su orig.kolonele , gal kartais zinai ir kainas- korpuso ir stumoklio(orig.koloneles) Litagroi ? Sory , jei kas ne taip , bet nuomone savo pareiškiai , kaip Dievas (aš nedeciau -o toliau supraskit kaip norit) , ir kuom dozatorius mtz geris ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat uz originalia.vairo kolonele. Ratau padetis mechaniskai susieta su vairo padetim ir galima vaziuot neveikianciai hidraulikai, lengva suprast kada tiesiai vaziuoji, o hidrauline, kai tik padyla, taip ir turi vienon pusen sukt kad keliu tiesiai vaziuotum. Be to popierinis filtras butinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Vakar "nusiaubiau" Lytagros sandėlį ir pasipirkai detalių būsimam tobulinimui :)

Kalba eina pie vairą pradžiai.

Nusipirkau hidrožarnų, siurblį NŠ 32-10, flanšiukų ir tt.

Atlikau dar bandymą prieš tai - paleidau visą tepalą per kolonėlę. Atjungiau hidrauliką visiškai. Na ir vairas sukiojasi vienu pirštu :)

Išardžiau T40 priekį visą nes norėjau dėl kolonėlės pasiaiškinti.

Tai pirma parašysiu kas man neiaišku su kolonėle:

Apačioje iššokes mano galva fiksatorius A su žiedu guminiu ir matosi guolis. Kalant fiksatorių atgal jis lyg kažkur atsiremia ir nebeina. Nematau jokio griovelio fiksaciniam žiedui ar kažkam. Kaip ten jis laikosi? Ir dar - ten turi būti tepalo įpilta į apatinė dalį? Nes kažkokį varžtą matau B.

2014_06_24_12_50_05.jpg

Kitas dalykas, atsileidę varžtai ir lyg taškosi tepalas va čia. C vieta. Bet atsukus visus varžtus nematau jokios tarpinės :) Planas - sudėti visus varžtus ir užveržti tvarkingai. Ar dar kažką patarsit?

2014_06_24_12_50_21.jpg

Nesijuokit smarkiai iš purvinumo - viskas bus plaunama :)

O čia šiaip keletas foto, iš to ką veikiau :)

2014_06_24_12_49_20.jpg

2014_06_24_12_49_29.jpg

2014_06_24_12_49_36.jpg

2014_06_24_12_49_43.jpg

2014_06_24_12_49_50.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]apacia.kolon..png[/attachment][attachment=1]virsus,kol..png[/attachment]Pas mane , kaip paveiksliukuos . Apatini guoli sutepiau solidoliu , i tepalo ten nepilu . Varzta "B" kartais atsuku , jei kyla abejoniu del viršutines dalies sandarumo . Gal ir pilasi ten tepalas (apatine dalis) ? , bet jauciu ilgai nsilaikytu .

Aha, tada kaip ir aiskiau. Salidolas, ziedas uzfiksavimui ir amen :) Tik va ziedo nera. O traktorius dabar toli nuo manes :) Gal Jusu knyga raso ziedo diametra? :) ir tu guminiu ziedeliu. Pakeisciau del visa ko....

O p.Wydai virsuje ten? Ten pries priverzdamas sakau atsuksiu, issukau visus varztus ir neismaunu vistiek :)

Ten tarpines nebuna? Tik uzverzt? Ten jauciu guolis irgi yra. Kaip jis tepamas?

Kalbu apie vieta C raide pazymeta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Protingiausiai butu , nusipirkt rem.komplekta , vairo koloneles , prieš metus pirkau 10lt . Jame , tarpiklio kur "C" ner , nebuvo ir pas manes (patepiau, del šventos ramybes, hermetiku) . Rasi tam komplekte i visus ziedelius (dar ir liks :) ) . Viršutine dalis tepasi tuo paciu tepalu ,kuris cirkuliuoja hydr.sistemoj , guolis ten yra. Apatinei daly reikia pilt iki , kai isuktas tas varztas ,kol pasirodys tepalas . Bet ,kaip sakiau, aš sutepiau solidoliu , todel kad ten apsuku kaip ir ner, ir kad nebutu kam varvet kur i taip privarva :) . Atsuk viršui dangteli , ir uzdejas koki lentgali iškalsi (per guolius taip pigiai nenori išsikalt , turbut) , sekmes :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Užsitempė mano projektas nes vasarą laiko nebuvo :)

Tačiau vakar atvažiavau iki tėvuko ir pabaigiau surinkt viską. Siurblys senai buvo jau uždėtas. tai tepalo bakelį uždėjau, šlangas.

Na ir atėjo bandymų metas :)

Tačiau bandymai truko 5 sekundes :)

Išvertė salniką pagrindinio siurblio :)

Pasirodo Lytagroj ne tokį siurblį man pardavė.

Pasikėliau ir sąskaita - dešinys. O T40 per amžius eina kairys.

Ant to naujojo nėra nei L nei P (rusiškų) raidžių.

Tai vasarą kai pirkom pasitikėjom kad duoda tą ką reikia. O moterėlė va ir susimovė.

Ir perėjimus ne tokius padavė į flanšus.

Na dabar nebežinau kaip reiks spręsti čia viską. Nes aš turiu tai kas ir yra sąskaitoje.

Taigi teisiškai Rokiškio Lytagra bus teisi :(

O kad moterėlė ne tą man pardavė... pats žioplys :)

Vat tike kol kas naujienų iš mano projektėlio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigis praėjo savaitė ir viskas visai neblogai išsisprendė.

Sutvarkiau manžetus ir Lytagra (Kauno) apkeitė man tą siurblį į kairį. Rokiškėnai tai kosmonautai....

O Kaune turiu pažystamų bet ir be jų vyrai mačiau geranoriški.

Taigi dėkingas.

Ir sudėjau viską šiandien.

Ir VALIO!!!

Viskas veikia. Vairas lengvutis. Nesitiki net.

Taigi eisiu prie sekančio etapo - MTZ kuro siurblys.

Gal čia kas turit patirties?

Forsunkės lieka tos pačios?

Na vienu žodžiu priimu patarimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...