Jump to content

Baltoji garstyčia


Betygala

Recommended Posts

  • Atsakymai 602
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...

Kažkokia kvaraba įsimetė į mano garstyčias. Skraido tokios muselės panašios į kandis, o visi lapai kaip sušaudyti. Kai kur visiškai nuėsta, likę tik stagarai.  Ir jau purkšt nėra ką, nes likusios pradeda žydėti, tai reikia aparti (žaliai trąšai). Kas ten per kandinės muselės ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokia kvaraba įsimetė į mano garstyčias. Skraido tokios muselės panašios į kandis, o visi lapai kaip sušaudyti. Kai kur visiškai nuėsta, likę tik stagarai.  Ir jau purkšt nėra ką, nes likusios pradeda žydėti, tai reikia aparti (žaliai trąšai). Kas ten per kandinės muselės ?

Kopūstinė kandis,padeda kiaušinėlius,išsiritę vikšrai per pora dienų mano garstycias irgi sutvarkė.Vasarinius rapsus dar išgelbėjom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojau du kartus sisteminį kartu su kontaktiniu, tai nepaėmė kandžių, o vikšrų ne visam lauke buvo. Purškiau ir per žydėjimą naktį. dabar savaitę nebuvau pažiūrėti. Vis tiek nebesitikiu nieko , o užart žaliai masei irgi nieko ten gero nebus, ar anksčiau, ar vėliau, nes po kandžių lieka stagarai. Darže jos pekino kopūstus visus suvarė per pora dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kopūstinė kandis,padeda kiaušinėlius,išsiritę vikšrai per pora dienų mano garstycias irgi sutvarkė.Vasarinius rapsus dar išgelbėjom.

O tie viksrai ir rapsus nueda kai zydi ir baigia zydet? Garstycia mano suvalgyta, juodi kazkokie kirminai apsiraizge kimarin ant stagaru. Bijau su rapsu kad taip nebutu nes dabar tik pradeda zydet
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kopūstinė kandis,padeda kiaušinėlius,išsiritę vikšrai per pora dienų mano garstycias irgi sutvarkė.Vasarinius rapsus dar išgelbėjom.

Kokie vaistai nuo jų ? Tiksliau kada purkšti insekticidus. Kai tik pradėjo dygti garstyčios tų musių buvo pulkai. Tai gal tada ir reikėjo kontaktiniu nupurkšti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...