Jump to content

dirvožemio tyrimai


gbandinis

Recommended Posts

prieš 16 minutes , Minduksx pranešimas:

Padare dirvos tyrimus, visuose laukuose magnio 2-3 kart daugiau nei reiketu, ph virs 7, ar reikia ir ar eina kazkaip pamazint mg kieki? Kalio ir fosforo kiekiai juokingi, kai pamaciau kiek programa paskaiciavo kitu metu tresimui nutirpau :)

Nu ir kiek ten priskaičiavo?Kokiam prognozuojamam derliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Minduksx pranešimas:

Ant 220ha 34t kalio chlorido ir 51t np12-52 kintama norma pagal zemelapius. 

O tai galvojat pades bacilos kai jom ant galvu chemija purskiam?

Nori pasakyt, kad čia dideli kiekiai? 150kg chlorido ir 230kg amofoso.

Po kiek mg yra P ir K pagal tyrimus dirvožemyje!

Pernai darėm tyrimus ir buvo nemažas disbalansas, K netoli 250-300mg, o fosforo tik 120-150mg keliuose laukuose, tai jiem po 250kg amofoso užpylėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Minduksx pranešimas:

Padare dirvos tyrimus, visuose laukuose magnio 2-3 kart daugiau nei reiketu, ph virs 7, ar reikia ir ar eina kazkaip pamazint mg kieki? Kalio ir fosforo kiekiai juokingi, kai pamaciau kiek programa paskaiciavo kitu metu tresimui nutirpau :)

Magnio tai taip ir turejo buti perteklius, o Mn ir Zn bus didelis trukumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Minduksx pranešimas:

Ant 220ha 34t kalio chlorido ir 51t np12-52 kintama norma pagal zemelapius. 

O tai galvojat pades bacilos kai jom ant galvu chemija purskiam?

Pagal Liaka, Bacilus megaterium fosfatus bakterijos sarmingesniam dirvožemi atpalaiduoja fosfora "atrisa" nuo kalcio ir aliuminio, padaro fosfora labiau prieinama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

tai anksčiau gal ir buvo daugiau to p ir k , bet gaudavai gerus derlius , šiek tiek nedatręšdavai pk ir pamažu daugiau išnešdavai nei duodavai tai taip ir gavos dabar.

daugiau npk 200 kg neduodu į ha,derliai stabilūs 7-8t kviečių eile metų,bet visad po priešselių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir neduodavau , bet dabar duodu  daugiau ir matau naudą. Aišku dėl pk kaip ir sakot irgi reikia atkreipt dėmesį į priešsėlius

prieš 2 minutes , ceck pranešimas:

daugiau npk 200 kg neduodu į ha,derliai stabilūs 7-8t kviečių eile metų,bet visad po priešselių

 būtų įdomu sužinot  koks p ir k kiekis dirvožemį išsilaikęs yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

aš ir neduodavau , bet dabar duodu  daugiau ir matau naudą. Aišku dėl pk kaip ir sakot irgi reikia atkreipt dėmesį į priešsėlius

 būtų įdomu sužinot  koks p ir k kiekis dirvožemį išsilaikęs yra.

tyrimų nedares,negaliu pasakyt,žemes balas 38-42

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Mantas2342 pranešimas:

tai va , bet gal padarius tyrimus irgi nekas šviestųsi kaip pas kolegą kur viršui rašė.  Aš ir nedaręs bet kaip nors stengsiuosi bent nuosaviems laukams metų bėgį pasidaryt , kad žinočiau ką reikia koreaguot.

noro ir pas mane yra,bet vis kažkaip nepasiryžtu,kol derliai yra tol labai galvos neskauda,va tik galvoju profilaktiškai gal geriau kalkiu pasibert

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

noro ir pas mane yra,bet vis kažkaip nepasiryžtu,kol derliai yra tol labai galvos neskauda,va tik galvoju profilaktiškai gal geriau kalkiu pasibert

nemanau , kad dirvožemio netyrus yra racionalu kalkes pilt , na nebent jau žiauriai rūgštus ir tą plika akim pastebi tada tai taip jau reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

tai va , bet gal padarius tyrimus irgi nekas šviestųsi kaip pas kolegą kur viršui rašė.  Aš ir nedaręs bet kaip nors stengsiuosi bent nuosaviems laukams metų bėgį pasidaryt , kad žinočiau ką reikia koreaguot.

Šiaip pas dauguma šiemet sausra buvo, tai ir derliaus mažiau, ne viska lemia PK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...