Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Tai gerai kad ukininku forumas ir durnam aisku cia. As ukije praleidau iki kol stojau i mokslus, ir esu statybu inzin. Ejau i tokius mokslus nes nebuvau pasiryzes tokiam vargui su gyvuliais kaip tevai vargo. Bet visad norejau kazka daryti zemes ukyje, siou metu turiu savo kampa kaime ir kuriu uki. Ir tikrai nelengva, nes as neturiu jokios paramos is artimuju ir t.t. o cia buvo reali proga 100% dirbti ukiui, bet tai bet...

O cia forume drasuoliai kalbantys apie verskmus, kazin kaip butu akis i aki ar taip sakytu...verksniai.

kogero drasa tik uz laido galo

kokio dar laido...  WiFI pas mane..... eik dirbt I statybas jei cia nepavyko. bet tik neverk!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Dėl jaunųjų ūkininkų. ŽŪM priimtas sprendimas, kad bus dar vienas jaunųjų ūkininkų šaukimas. Šiandien dienai yra vertinami 345 paraiškas su balais nuo 85 iki 100 pateikę jaunieji ūkininkai. Nuspręsta, kad 75 balus ir mažiau surinkę pareiškėjai nebus vertinami ir pranešimus apie tai gaus artimiausiu metu. Dėl 80 balų surinkusių pareiškėjų sprendimas yra toks, kad NMA vertina surinkusius nuo 85 iki 100 balų. Po vertinimo paaiškės, kiek bei už kokią sumą nebus patvirtinta paraiškų ir tada ŽŪM grįš prie šio klausimo.

 
 
  • 10931383_857947607561165_773199494412265Erikas Bėrontas NMA Kadangi gavau klausimą kitoje publikacijoje, atsakau ir čia: 136 paraiškos surinko vienodą atrankos balų skaičių, po 80 atrankos balų, prašoma paramos suma yra 7,69 mln. Eur
 

Facebook NMA vadovo komentaras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Renku 80 balų ir esu tarp:

 

Paraiškos, kurioms atliktas administracinės atitikties vertinimas, tačiau tinkamumo skirti paramą vertinimas nebus atliekamas dėl paramos lėšų trūkumo

Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui

https://portal.nma.lt/nma-portal/pages/par_viesinimas_search

 

tam sąraše iš viso 157, tai spėju visi ir būsim ten su 80 balų

 

o tas sąrašas kur nuo priekio su 590JŪ tai dar neatnaujintas nes ten ir su 65 matau pažystama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Renku 80 balų ir esu tarp:

https://portal.nma.lt/nma-portal/pages/par_viesinimas_search

 

tam sąraše iš viso 157, tai spėju visi ir būsim ten su 80 balų

 

o tas sąrašas kur nuo priekio su 590JŪ tai dar neatnaujintas nes ten ir su 65 matau pažystama

tam kur 590, as iki siol nebuvau, dabar esu, su 80 balu, gal apsiskaiciavai kazka su balais?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...