Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Dideli balai, bet tylu ir pas mane. Imė pažymą dėl soc atsiskaitymo. Bet net nieko nelietė dėl komercinių  kaip čia kažkas buvo sakęs, kad gavo užklausas. Projektas priduotas paskutinę dieną..
P.s.  NMA sakė , kad pirma bus kreipiamasi dėl informacijos emailais, nesulaukus informacijos ar pnš , bus skambinama keletą kartų, tad praleist jų kreipimo tikriausiai nepavyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepyk, bet mano nuomone dubli reik imt kai jau koki 500+ ruliu reik metam, o kad per 5metus taip issiples nuo nulio, savom lesom ukis, manes niekaip neitikinsi.

patys per sezona baltu padarom su chalturkem apie 1000 su paprasciausiu metal fach z 562 dar tas senovinis kur tinkla su troseliu paduoda. mano nuomone dublis bendrovem arba jei laikai apie 100 vien melziamu ir nera kam tuo metu viniot.jei be giminiu pagalbos tai ir per 10 metu tiek neisiplesi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patys per sezona baltu padarom su chalturkem apie 1000 su paprasciausiu metal fach z 562 dar tas senovinis kur tinkla su troseliu paduoda. mano nuomone dublis bendrovem arba jei laikai apie 100 vien melziamu ir nera kam tuo metu viniot.jei be giminiu pagalbos tai ir per 10 metu tiek neisiplesi..

Sienainis rulonuose tampa, prabangi atgyvena, bendrovės ir stambus ūkiai atsisako šitos technologijos ir neperka dubliu, ir lieka jauni smulkus ir kvaili kuriem dar galima dubli įkišti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad brangu, tai taip... bet velgi, nebisi ir nevisada eina spet greit pagamint pasara kad sukist i kaupa, tam reikia dar daugiau technikos, kas pradedanciam irgi neikandama, o ten visi rinktuvai ir kita reikalinga technika, turi but labai nasi ir kainuoja ji ne kiek presas su vyniotuvu, tai vel atsimusi i tai kad jei pasarai bus paruosti pigiau, bet technika ju paruosimui susipirkt teks daugiau pinigu investuot. Bent as taip mastau sitam reikale...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sienainis rulonuose tampa, prabangi atgyvena, bendrovės ir stambus ūkiai atsisako šitos technologijos ir neperka dubliu, ir lieka jauni smulkus ir kvaili kuriem dar galima dubli įkišti.

Buvau lauko dienoj pas kolegas, ūkis 120melžiamų robotais, viso 300ha pievų (p.s. visa nuosava). Javų nesėja, kombinuotus pašarus perka, pašarus deda į kaupus. Sakė griausiu tranšėjas ir pirksiu dublį, pereisiu ant rulonų. Pagrindinė priežastis, jog nėra kam dirbti, kaip reikia vežti į kaupus, traktoristai "garuojantys". Sakyčiau gan įdomi ir praktiška mastysena: nesėja javų, nereikia plūgų, sėjamųjų, purkštuvų, kombaino. Sako pas mane nėra nei sėjimo sezono, nei kūlimo, turiu sau daug laiko. Pasidarau pašaro ir srutas palaistau. Trąšų irgi neperka, užtenka srutų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.sendien skambinausi i nacionaline,jokiu naujienu,pasake,kad ir nenusimato,kad kas keistusi,vertinamos paraiskos tik nuo 85,balu o kiti gausim laiskus,kad lesu neuzteko.As jau nesitikiu,kad galima gauti sia parama,bandem dviese pirmam pritruko broliui ukio iregistravimas buvo nepilnai dviem men.anksciau iregistruotas 2013m.Semet as susrinkau 75 balus.Cia kaip loterijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kada skambinai ir su kuo snekejai, bet man NMA paskambinus pasake kad su 80 tikrai kazka darys, tik nera aisku ka, nes 85-100 pinigu pakaks ir dar liks, tai su 80 arba dades pinigu arba kaip kazkas sake, siulys dali paramos sumos dengt savo lesomis, sitie neaiskumai, turi isaisket greitu metu, taip man pasake.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.sendien skambinausi i nacionaline,jokiu naujienu,pasake,kad ir nenusimato,kad kas keistusi,vertinamos paraiskos tik nuo 85,balu o kiti gausim laiskus,kad lesu neuzteko.As jau nesitikiu,kad galima gauti sia parama,bandem dviese pirmam pritruko broliui ukio iregistravimas buvo nepilnai dviem men.anksciau iregistruotas 2013m.Semet as susrinkau 75 balus.Cia kaip loterijoje.

Geriau loterojoj nei cia nors nereikia tiek dauk pinigu iskart ikist. Kazkokia nesamone kad ir dadetu lesu tik kas su 80 balu...turetu cia but patenkintu is visu 1400 bent 1000.... o ne ant juoko, kuo kiti prastesni kad susikta balu sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

braskinykas

Ko tu čia verkšleni per visą forumą?

Dar apsoliučiai jokių papildomų žinių nepateikė,o tu jau groji... Gal ir pats gausi,ka tada komentuosi???

Kelis pažystamus (3) su 75 balais tikrino per VMI,sulaukiam oficialių žinių tada žiūresim.

Kad vyksta kažkas tai tikrai,laukiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jus logiskai mastykit, jie turi vistiek vertint VISAS paraiskas, nes ka tu ten pats skaiciavai su balais, tai dar neviskas, toli grazu. Tikrai bus kas nesuprasdami sumazino balus ir pateike mazesni skaiciu, bet bus ir tokiu kurie pasikele,nors nezinojo visu taisykliu vingrybiu ir kazkiek balu neteks, todel NMA ir tikrina VISUS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau lauko dienoj pas kolegas, ūkis 120melžiamų robotais, viso 300ha pievų (p.s. visa nuosava). Javų nesėja, kombinuotus pašarus perka, pašarus deda į kaupus. Sakė griausiu tranšėjas ir pirksiu dublį, pereisiu ant rulonų. Pagrindinė priežastis, jog nėra kam dirbti, kaip reikia vežti į kaupus, traktoristai "garuojantys". Sakyčiau gan įdomi ir praktiška mastysena: nesėja javų, nereikia plūgų, sėjamųjų, purkštuvų, kombaino. Sako pas mane nėra nei sėjimo sezono, nei kūlimo, turiu sau daug laiko. Pasidarau pašaro ir srutas palaistau. Trąšų irgi neperka, užtenka srutų.

O tai kaip pievas atnaujina ? Turbut iseli vistiek seja i javus, o kol dar neprieja javai, paruosia juos i pasara. Taip, kad manau be kombaino ir purkstuvo imanoma apsieit, o be plugo taigi niekaip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

braskinykas

Ko tu čia verkšleni per visą forumą?

Dar apsoliučiai jokių papildomų žinių nepateikė,o tu jau groji... Gal ir pats gausi,ka tada komentuosi???

Kelis pažystamus (3) su 75 balais tikrino per VMI,sulaukiam oficialių žinių tada žiūresim.

Kad vyksta kažkas tai tikrai,laukiam.

Tikrina VMI todel,kad visiems privalo duoti atsakyma NMA o su 75 balais,tikrai nepraeis jai nedades pinigu o kada jie dadejo?? VMI ir mane su 75 atrase,kad NMA buvo isduota pazyma, del NMA uzklausos,kad nera isiskolinimo,bet negaunam todel,kad pinigu nera visiems.Aiskiai sendien kalbejomes ir pasake,kad atsakymus issius visiems,bet jai kas ir atkris tai pirmenybe tik 80 balu o tokiu vienetai.Tiesa dar sake,kad rezultatai paaiskes apie liepos menesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tikrina VMI todel,kad visiems privalo duoti atsakyma NMA o su 75 balais,tikrai nepraeis jai nedades pinigu o kada jie dadejo?? VMI ir mane su 75 atrase,kad NMA buvo isduota pazyma, del NMA uzklausos,kad nera isiskolinimo,bet negaunam todel,kad pinigu nera visiems.Aiskiai sendien kalbejomes ir pasake,kad atsakymus issius visiems,bet jai kas ir atkris tai pirmenybe tik 80 balu o tokiu vienetai.Tiesa dar sake,kad rezultatai paaiskes apie liepos menesi.

 

Dadejo gruodzio menesi kurie rase isikurima...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...