Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Cia kaip prognazavo agentura tai ir ivyko.parama su sup...tais kriterijais. nei tas valdu padalijimas atitinka realia situacija (garantuotai bent 70 %buvo ukininku vaikam nupirkta zeme is kaimyno ir lai aria ta zeme su 10 traktoriu. O tas b.. kuris nieko neturi ir tikrai svarbi finansine parama tikram isikurimui lieka uz borto)KAI BUS PATVIRTINTA PARAISKOS REIKTU APLANKYT IR PAZIURET KAIP ALE JAUNIEJI UKININKAI ISIKURE (kogero pilni kiemai technikos bus...) taip kad gales utkeviciuss asilo berete uzsimetes eit pas uspaskichA agurku rinkt. ATOTRUKIS DAR LABIAU PADIDINTAS TARP SUNKIAI GYVENANCIU IR TU PRIE LOVIO SEDINCIU o jus toliau sedekit ir tylekit vytinta kojine kande..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdėtų vieną punktą -  parama neteikiama ūkininkams, kurių tėvai, seneliai turi 100 ir daugiau ha. Išsisprestų, visas finansavimas. O db daug matau pavyzdžių, kad ūkis 200 ha, technikos turi 500ha apdirbti ir dar užrašo, ūkio dalį, sūnui, kad nusipirkti dar technikos. Mano manymu - parama pavėjui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai atrodo paprasciausiai maziau verkit,kas jum trukde rinkt 85 balus ir daugiau. As pavyzdziui irgi neturiu tevu stambiu ukininku,bet nusipirkau zemes,susitvarkiau dokumentus ir renku 90 balu,tai kas jum trukde taip padaryt ar jus norit pasiimt pinigus nieko neinvestuojant? Ner cia ko verkt zmones ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau nieks nieko nebedes, tokiems dalykams apgalvoti buvo skirta 5metai, bet matyt labai palanku buvo kazkam delsti patvirti taisykles ir sudaryti butent tokias klaidas. Ta pati sistema kaip ir su statybu viesaisiais pirkimais, darbo atranka savivaldybese ir t.t. cia pasaka be galo. Cia LT dziungliu istatymai ir viena karta reikia tik nustoti visiems tyleti ir kenteti.O IMTI IR DARYTI!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai atrodo paprasciausiai maziau verkit,kas jum trukde rinkt 85 balus ir daugiau. As pavyzdziui irgi neturiu tevu stambiu ukininku,bet nusipirkau zemes,susitvarkiau dokumentus ir renku 90 balu,tai kas jum trukde taip padaryt ar jus norit pasiimt pinigus nieko neinvestuojant? Ner cia ko verkt zmones ;)

ty jo, o kur tu matai verkiancius? Gal forume pirma syk ir nesupranti diskusiju...o jei norejai tik pasidziaugt ty tu malacius ir mums dziugu. Ka galvoji tas likes 1000 zmoniu niekur neinvestavo?(nebuk naivus)...gerai kada dar sask turi su 5 nulias ty nx jam ta parama tada ukio isikurimui, eini ir darai. Kitas zmogus nesupranta tos pinigu vertes ir yra nesuvokiami dalykai kaip pirkti nauja technika ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu dėti galvą, kad tiek, kurie atėjo su 0, į atrinktus 345 nepapuolė.

Matai, Juozukas 90 balų renka, tai kur tu tą savo galvą dėti žadėjai? :)

 

Aš manau, kad šios taisyklės tikrai suteikė šansą pasinaudoti parama pradedantiems. 

O kaip tie pinigai bus panaudoti, tai čia kiekvieno ūkininko asmeninis reikalas. Ar jis pirks tik traktorių, ar kokius padargus, ne svetimų suknistas reikalas. :) (beje, jei jau čia audra kiltų, nesu stambaus ūkininko sūnus). :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai labiausiai erzina, kad mano pavardės tame sąraše vis dar nėra, būtų pavardė, tai su 80 balų sėdėčiau ramus :)

 

:eusa-dance:  :eusa-clap:

 

o šiaip tai sėkmės tiems kurie patekot į tarp 85-100  :icon-wink:

kas galėjo pagalvoti, maniau būčiau nesunkiai tos žemės susiveikęs, bet maniau, kad nereiks, ir taip 80 balų renku :)

 

o kas negavot tai neverkit, už poros metų galėsit modernizavime sėkme bandyt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziugu tikrai matyti kad bus dalis tikruju ukininku ir dirbanciu, kad ir ukininku sunus lai jis gauna ta parama, bet turetu buti aiskiau apibrezta UKININKU ISIKURIMAs , o ne pasipelnimo saltynis...galima daryti isvada kaip pasipelnyti(netgi galima kurti bendrove) schema butu tokia -

1 randi kelis bendramincius is ju vienas bent su profkes baigimu ukio srityje

2 nuperki zemes 5h jei nera nuosavos

3 parasai projekta ir nesi i nma su 100balu

4 ga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Braskinykas labai jau piktas matau. As nesuprantu tai ko tu negalejai rinkt daugiau balu,cia jau tik pacio kalte,kad nepasirupinai,aiskiai buvo pasakyta,kad atranka vyks pagal balus,tai ir stengiausi kuo daugiau surinkti,netgi galvojau stoti i ASU,kad rinkciau daugiau balu, bet visur nesuspejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kur tie nervai, pabandėm, nepaėjo, eina toliau ūkininkauti :)

Jeigu tau parama yra visas ūkininkavimas, net neverta pradėt, bus tuomet daug nervų ir ateityje ;)

 

čia gal ir buvo didžiausia klaida, kad šiemet buvo tokių, ai va pabandau, gal gausiu ir pradėsiu ūkininkauti, negausiu ir nepradėsiu, galėjo palikti, kad bent metus būtum aktyvus ūkininkas jau :)

 

taip sakau, dėl to, kad tikrai žinau pora variantų, kurie rinko po 90-100 balų, ir galvoje tik, gi apsimesim, kad sėjam bulves, gausim išmokas, parodysim, kad pardavėm kokiam broliui ir vsio, juk visi taip daro, o tokių ant LT spėju labai daug ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nėra čia ko pyktis, vieni daugiau surinko ir tikraiusiai gaus paramą, kiti ne, nieko nepakeisi ir nepadarysi, nėra ir ta situacija tokia bloga, kad tik fiktyvūs ūkininkai paramą susirinks, tie "gerieji" ir "vėl" nieko negaus, minusų, aišku, pačios paramos kriterijuose yra, visgi dauguma gali tiesiog susidėlioti taip, kad kuo daugiau balų surinktų, o ne žiūrima į tai, kiek jis realiai turi surinkti tų balų, tad ties tuo tikrai dar reiktų padirbėti, bet išties labai ir sudėtinga tenais teisingai išlaviruoti ir nepasiklysti, kad dar didesnių klaidų nepadarytų. O dėl dabartinės situacijos- kaip ir aš rašiau prieš tai, kaip ir Dzūkija rašė- praeit reikėjo per daug balų, tas tiesiog nelogiška ir turi būti taisytina ateičiai ( o visgi bet tačiau gaila, kad pinigų neskirta dar bent 10 mln € daugiau, gal ir aš tada būčiau tilpęs su savo varganais 80 balų, kuriuos dar galėjau pasididint 10 balų, tačiau mano asmeniniam ūkio plėtros plane to nebuvo numatyta, tad fiktyviai to nedariau, kad tik surinkčiau kuo daugiau taškų  :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...