Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Ar jūs domėjotės pagal ką bus vertinama????

 

Balai aišku turės kažkiek reikšmės.....

 

Kuriamas gyvulininkystės ūkis  40 balų

Kuriamas daržininkystės ūkis 100 balų

 

Kaip manot,kuris turės pirmumo teisę???

 

Aišku tas su 40.....

 

Pasidomėkit.

Kas čia per vėjai??? Net nėra kaip komentuot tokių nesamonių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per vėjai??? Net nėra kaip komentuot tokių nesamonių

Ūkiai bus suskirstyti pagal prioritetus. O tada ūkio sektoriuje išsidėlios visi pagal balus.

1. Gyvulininkyste 100-35 balai

2. Daržininkystė  100-35 balai

3. Uogininkystė    100- 35 balai

4. Sodininkystė     100-35 balai

5. Mišrus ūkis        100-35 balai

 

Tada jai nepatenki i šituos eini i sekanti kriteriju nepadalytos valdos ir  ten išisdelioji pagal balų sistema.

IR TT. 

 

Pats tu nesamone...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ūkiai bus suskirstyti pagal prioritetus. O tada ūkio sektoriuje išsidėlios visi pagal balus.

1. Gyvulininkyste 100-35 balai

2. Daržininkystė  100-35 balai

3. Uogininkystė    100- 35 balai

4. Sodininkystė     100-35 balai

5. Mišrus ūkis        100-35 balai

 

Tada jai nepatenki i šituos eini i sekanti kriteriju nepadalytos valdos ir  ten išisdelioji pagal balų sistema.

IR TT. 

 

Pats tu nesamone...

tinka tau tavo vardas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ūkiai bus suskirstyti pagal prioritetus. O tada ūkio sektoriuje išsidėlios visi pagal balus.

1. Gyvulininkyste 100-35 balai

2. Daržininkystė  100-35 balai

3. Uogininkystė    100- 35 balai

4. Sodininkystė     100-35 balai

5. Mišrus ūkis        100-35 balai

 

Tada jai nepatenki i šituos eini i sekanti kriteriju nepadalytos valdos ir  ten išisdelioji pagal balų sistema.

IR TT. 

 

Pats tu nesamone...

42. Paramos paraiškų atrankos pirmumo eilės sudarymas atliekamas Administravimo taisyklių nustatyta tvarka.

 

Taisykles rasi cia:

http://www.infolex.lt/ta/311185?nr=1

 

Tik niekaip nesuprantu ta ka parasei susapnavai ar ispranasavo bureja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ūkiai bus suskirstyti pagal prioritetus. O tada ūkio sektoriuje išsidėlios visi pagal balus.

1. Gyvulininkyste 100-35 balai

2. Daržininkystė  100-35 balai

3. Uogininkystė    100- 35 balai

4. Sodininkystė     100-35 balai

5. Mišrus ūkis        100-35 balai

 

Tada jai nepatenki i šituos eini i sekanti kriteriju nepadalytos valdos ir  ten išisdelioji pagal balų sistema.

IR TT. 

 

Pats tu nesamone...

Kuriame administravimo taisyklių punkte tai parašyta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

42. Paramos paraiškų atrankos pirmumo eilės sudarymas atliekamas Administravimo taisyklių nustatyta tvarka.

 

Taisykles rasi cia:

http://www.infolex.lt/ta/311185?nr=1

 

Tik niekaip nesuprantu ta ka parasei susapnavai ar ispranasavo bureja.

 Paraiškos bus vertinamos pagal atrankos kriterijus, o kiekvienam kriterijui yra nustatyti balai. Susapnavau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką reiktų pakoreguoti, kad sulaukti normalaus atsakymo? :) ar čia konkurencijos dėsnis?

 

Pakoreguoti klausimo datą :) Kai bus priduota paskutinė paraiška , tada bus viskas aišku. Šiuo metu neįmanoma sugaudyti tokios statistikos. Visa info apie balus ir kiek jų reikia, kad praeitum yra bobutės pletkų lygio :) . Vieni konsultantai sako, kad reikia 75, kiti 90 ir t.t. jie žiūri pagal pas juos sugulusius projektus, bet tai tėra jų siaura statistika. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

gal žinote kokiais atvejais reikia PAV atrankos išvados, Veterinarijos tarnybos įvertinimo dėl atitikimo gyvulių laikymo reikalavimams? Ar galima be šių dokumentų teikti paraišką ir juos pridėti vėliau, jei paprašys?

jei šiuo metu neturi galviju nereikia teikiant paraiška šios pažymos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

gal žinote kokiais atvejais reikia PAV atrankos išvados, Veterinarijos tarnybos įvertinimo dėl atitikimo gyvulių laikymo reikalavimams? Ar galima be šių dokumentų teikti paraišką ir juos pridėti vėliau, jei paprašys?

Jai už europinius pinigus nepirksi gyvunų,išvis nereikia pažymos.  Jai rodysi verslo plane jų pirkimą už paraminius pinigus,paprašys iškart pažymos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos. Nesuprantu aš tų taisyklių turiu aukštąjį žemes ūkio srities išsilavinimą ūkį jau įregistravau pridaviau dokumentus konsultavimui rašyti projektą ir man sako, kad dar riekia ūkininkavimo pradmenų kursų baigimo pažymėjimo. Nu nežinau ar aš visai bukas, bet nesuprantu kiek beskaityčiau tas taisykles nerandu tokio punkto kur būtų parašyta, kad jų reiktų, o beje nei ūkio nebūtų juk leidę registruot be pradmenų nu aš neįsikertu iš kur jie tuos kursus ištraukė dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos. Nesuprantu aš tų taisyklių turiu aukštąjį žemes ūkio srities išsilavinimą ūkį jau įregistravau pridaviau dokumentus konsultavimui rašyti projektą ir man sako, kad dar riekia ūkininkavimo pradmenų kursų baigimo pažymėjimo. Nu nežinau ar aš visai bukas, bet nesuprantu kiek beskaityčiau tas taisykles nerandu tokio punkto kur būtų parašyta, kad jų reiktų, o beje nei ūkio nebūtų juk leidę registruot be pradmenų nu aš neįsikertu iš kur jie tuos kursus ištraukė dabar.

Na NMA atsakymuose net yra peteiktas atsakymas:

Fizinis asmuo ūkį ir valdą įregistruotų 2015m. Ar gali ūkininkas pretenduoti gauti paramą pagal 2014-2020 m. programos veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“, jei minimalūs ūkininkavimo kursai išklausyti 2013 m. gruodžio mėn.?

Atsakydami į pateiktą klausimą, norėtume informuoti, kad Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m.  kovo 24 d. įsakymu Nr. 3D-211 patvirtintose Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ įgyvendinimo taisyklėse (toliau – Taisyklės) yra numatoma, kad jaunojo ūkininko įsikūrimas – procesas, kai jaunesnis kaip 40 metų amžiaus fizinis asmuo registruotoje žemės valdoje (ūkyje) susikuria sąlygas, reikalingas ūkininkauti toje vietovėje. Jaunojo ūkininko įsikūrimas turi prasidėti ne anksčiau kaip 12 mėnesių iki paramos paraiškos pateikimo ir paraiškos teikimo momentu dar negali būti pasibaigęs. Toks laikotarpis reikalingas pareiškėjams ilgiau trunkančiam žemės įsigijimo procesui užbaigti bei  mokymams pradėti ir (ar) pabaigti, verslo planui parengti ir kt.
 
Taisyklių projekto 1 priede yra numatoma, kad pareiškėjas turės patvirtinti, jog baigė minimalius ūkininkavimo pradmenų programos mokymus ne daugiau kaip metai iki paramos paraiškos pateikimo dienos.
 
Norėtume paaiškinti, kad Taisyklėse nėra nurodoma, jog  minėti kursai turi būti baigti tik vieną kartą, tačiau yra reikalavimas, kad būtų baigti 12 mėn. iki paraiškos pateikimo.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. balandžio 13 d. 10:54
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos. Nesuprantu aš tų taisyklių turiu aukštąjį žemes ūkio srities išsilavinimą ūkį jau įregistravau pridaviau dokumentus konsultavimui rašyti projektą ir man sako, kad dar riekia ūkininkavimo pradmenų kursų baigimo pažymėjimo. Nu nežinau ar aš visai bukas, bet nesuprantu kiek beskaityčiau tas taisykles nerandu tokio punkto kur būtų parašyta, kad jų reiktų, o beje nei ūkio nebūtų juk leidę registruot be pradmenų nu aš neįsikertu iš kur jie tuos kursus ištraukė dabar.

aha pakibau ir aš ant to reikalo,nors ir aukštąjį baigęs,situacija tokia,kad jai mokslus baigei daugiau nei prieš 12 mėn,reikia iš naujo išklausyti iki pasėlių deklaracijos,paraiška gali teikti,bet kursus turėsi išklausyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na NMA atsakymuose net yra peteiktas atsakymas:

Fizinis asmuo ūkį ir valdą įregistruotų 2015m. Ar gali ūkininkas pretenduoti gauti paramą pagal 2014-2020 m. programos veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“, jei minimalūs ūkininkavimo kursai išklausyti 2013 m. gruodžio mėn.?

Atsakydami į pateiktą klausimą, norėtume informuoti, kad Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m.  kovo 24 d. įsakymu Nr. 3D-211 patvirtintose Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ įgyvendinimo taisyklėse (toliau – Taisyklės) yra numatoma, kad jaunojo ūkininko įsikūrimas – procesas, kai jaunesnis kaip 40 metų amžiaus fizinis asmuo registruotoje žemės valdoje (ūkyje) susikuria sąlygas, reikalingas ūkininkauti toje vietovėje. Jaunojo ūkininko įsikūrimas turi prasidėti ne anksčiau kaip 12 mėnesių iki paramos paraiškos pateikimo ir paraiškos teikimo momentu dar negali būti pasibaigęs. Toks laikotarpis reikalingas pareiškėjams ilgiau trunkančiam žemės įsigijimo procesui užbaigti bei  mokymams pradėti ir (ar) pabaigti, verslo planui parengti ir kt.
 
Taisyklių projekto 1 priede yra numatoma, kad pareiškėjas turės patvirtinti, jog baigė minimalius ūkininkavimo pradmenų programos mokymus ne daugiau kaip metai iki paramos paraiškos pateikimo dienos.
 
Norėtume paaiškinti, kad Taisyklėse nėra nurodoma, jog  minėti kursai turi būti baigti tik vieną kartą, tačiau yra reikalavimas, kad būtų baigti 12 mėn. iki paraiškos pateikimo.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. balandžio 13 d. 10:54

 

nu jo.... neleido dalyvaut kas pernai deklaravo tai jau kaip ir iš kart aišku kad negalėsi ir tu dalyvaut.... gaila. Tokie kvaili įstatymai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už atsakymą. kažką panašaus man ir nma aiškino teks susimokėt ir išlaikyt eksternu  ką padarysi neverta rizikuot dėl keliu euru prarast paramą, bet man vistiek čia neskaniai kvepia tas jų reikalavimas paskubomis kažką sugalvoju net parašyta aiškiai nieko niekur nėra matyt sugalvojo, kad ir mokymo centrams dar reikia šiek tiek duoti pasipinigauti:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai už europinius pinigus nepirksi gyvunų,išvis nereikia pažymos.  Jai rodysi verslo plane jų pirkimą už paraminius pinigus,paprašys iškart pažymos. 

O PAV kokiais atvejais paprašys? Ir jeigu reikalingi tie dokumentai, ar neatmes paraiškos, jeigu nebus jų iš karto pridėta?

Kokių dokuemntų reikia veterinarinei, kad išduotų pažymą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...