Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

birzu rajonas dar dregnas, tik molio kalniukai jau geri, tad dar normaliai nepadirbsi. kolkas su eko akecioms pradejom darbuotis siandien

pas mus visada pavasaris ateina pora savaiciu veliau. taip kalniukai jau baluoja, bet pakapscius giliau kaip cia issireiske - dar plastelinas. laukuose su traktorium dar nera kas veikt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, skaitau ir delioju nuomene ir mano manymu visi teisus :) , ir cia manau prasideda loterija.

Mano nuomone jei kalbant apie V. KV. tai kuo anksciau paseji tuo geriau, bet jei jie iki ateinancio stipresnio lietaus speja sudygt, nes turejau tokia pernykste karcia pamoka, pasejau ir vakare pradejo lyt gan stipriai, suplake uzsidejo pluta ( pas mane priemolis ) ir kas 3-4 ar 5 tik sugebejo islyst. to pasekoje visiems aisku koks to lauko derlius buvo. Pas ka lengva zeme gal kitaip, bet pries kokius 3 metus pasejau viena lauka per anksti kokias 2-3 d. ( kita sejau po 2-3 d. ) kur tik freza rasdavo "plastelino " niekas nedygo. Tai vel pasakysiu SAVO NUOMONE geriau 3-5 ar 7 d. veliau nei i "bele kokia" zeme seti ir buti pirmam.

Sekmes visiems, sejos ir po sejos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...